Skoči na vsebino

EP v ko?arki 2013


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Mazda?i, kak?ne so va?e napovedi za na?e EP? Sem gledal po skupinah, pa so same mo?ne ekipe in je zelo te?ko re?i kdo je favorit. Po mojem mnenju ?panija, Francija, mogo?e tudi Tur?ija ali Litva. Seveda pa najbolj privo??im doma?im, da jim kon?no enkrat uspe se?i do odli?ja. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 76
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Polfinale zna biti. Za finale pa dvomim.

 

A bi ?el kdo kam gledat na kak javen plac, lokal, itd??

 

Lahko bi se enkrat skupaj Mazda?i zbrali in pogledal tekmo v pravem navija?kem vzdru?ju. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e danes se je zgodilo kar nekaj presenetljivih razpletov, no pa na?i so tudi zmago odnesli za "mi?jega" :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res me je strah ... karkol pogledam je ta ko?arka gor :D prou bojim se ?kolko dvignat :D

 

Sm zlo podobnih misli <_< ?ele za?el se je, pa mi gre ?e na ..ne mi?jega ampak kar konjskiga.

Zdj je tavelko platno postavleno na kongrescu in so v ?ivo prenosi, s tem pa seveda tud folk, tko da se bo ?e ob nedeljah delal v rezidenci..juhu :ouje:

 

Vseen pa ?elim na?im ?imbol uspe?no tekmovanje,pa nj vsaj nekam pridejo :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj nergate - tole je eden najve?jih ?portnih dogodkov, ki jih prirejamo v Sloveniji in mislim, da je logi?no in normalno, da se v tem ?asu veliko o tem govori in dogaja na to temo.

 

?e se ne bi, bi se ?ele vpra?al, kaj je narobe z nami in ali smo ?isto vsi v depro padli. :hudicek:

 

Sej k je SP ali pa EP v fuzbalu se skoraj toliko govori o tem pa sploh ga ne prirejamo pri nas.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, to?no to si mi z jezika vzel :D Fuzbal je itak precenjen.

 

itak :bravo: ampak vseeno mi to nikakor niti malo ne hudi na ?ivce... pa? naj u?ivajo tisti, ki jih to veseli - kaj bi jim veselje kratil. :vesel:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bila igra kot je treba in rezultat je bil viden, padel je Evropski prvak ?panija.

S tako igro lahko premagamo vsakega.

 

To je res. Samo tako igro ne bodo mogli ohraniti ?ez celo prvenstvo. Pomoje.

Po?akaj na tekmo s Hrvati :-). Sicer pa kapo dol ;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno tudi sosedov sosed in pa ?e kak?en sosed obeh sosedov. Kak?na nihanja v igri, to te res lohk kap trofne. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajde, u?eri?njo tekmo so nekako izgubili, ampak tole danes je bil pa PORAZ IN POL. <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bil samo problem motiva, ker so bili po treh zaporednih tekmah (le ker idiot si je spomnil, da se igrajo tekme zapored brez po?itka) ?e rahlo utrujeni in ker tekma ni odlo?ala ?isto o ni?emer, jim ?e oprostim.

 

Je pa hec, da smo mal s kolegi, ki so ?portno dobro podkovani, debatirali, da bi mogo?e celo bilo dobro, da tekmo izgubimo. Namre? bolj je Italijane za za?etek dobit (mogo?e tudi izgubiti tekmo) pa potem Grke in Fince premagat. Ker ?e bi recimo imeli najprej Fince in bi slu?ajno pu?ili bi bilo pa res vpra?anje a bi pri?li do ?etrtfinala, ker pol bi bil ?ele padec morale.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.