Skoči na vsebino

EP v ko?arki 2013


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jaz tudi tako mislim, bolje 5 kot nehvale?no ?etrto :-) Bolje da je bilo tako kot je, pa so potem zabele?ili ?e dve zmagi. Hrvatje so namre? dva poraza :D

 

Jaz sem tudi zelo zadovoljen z 5 mestom.Saj so klonili proti evropskim prvakom in to ni kar tako.

Ne, res,vsaka ?ast vsem na?im igralcem.So nas res vse zdru?ili za isto stvar ne glede na politi?no usmerjenost.

Tega ni uspelo ?e nobenemu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 76
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Itak, sicer pa met za tri 10, 12 proti nula ni neka noviteta :) Na?i so se na dolo?ene trenutke preve? zana?ali na met za tri. Tudi litovci so se v?eraj preve? :)

 

Sam je nekaj... brez vsaj povpre?nega meta za tri, danes ne more? premagati nikogar - ampak res nikogar. Dober met za tri ureja tudi druge "probleme" kot so conska obramba, zbijanje nasprotnika pod ko? tako, da ne more? niti prodora izvest.

 

?e met kolikor tolikor gre bo nasprotnik hitro moral preiti na posami?no obrambo oziroma na presing, kar posledi?no pomeni odpiranje prostora pod ko?em in mo?nost la?jih prodorov.

 

In to je tudi problem, ker na?a dva centra (sploh Vidmar) sta ?isto nenevarna z metom z razdalje. To je velik problem, ker ne morta navle?t nasprotnikove centre nase saj vsak ve, da ne bosta metala. ?e bi imeli samo enega centra z metom bi bili prvaki ampak to je zdaj pa? druga zgodba.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.