Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

poraba pri "ta starih" je normalno tam okoli 7,5, ?e vozi? me?ani cikel.Pozimi (vebasto,zimske gume) pa je lahko ?e ve?.

 

Zdaj imam ?e 7,7l (sem ravno prej pogledal). Finta je tudi, da ko ga nato?im do konca, mi nikoli ni kazal nekih nenormalnih vrednosti po resetu, zdaj pa ko da mu je elektronika podivjala.

 

al mate zjeban motor al ne znata vozit...

meni je moja prejsnja 6 pred pridajo pri ca.280000km porabila 6.5

 

O?itno v?asih znam in dobim ven 6,4l, drugi? pa ne znam in imam 7,6l. Spet, ko ga ti?im do amena, je pa 7,8l ali pa 8l pri res grdi vo?nji. ?e mene vpra?a?, je z ma?ino nekaj narobe, ampak nobenemu se ne sanja kaj. Ali pa se jim sploh ne da potrudit. Jaz pa tudi nisem Sherlock za avte.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobri stari DITD. Med 4.7 in 5.2. 5.5 je ze kriticno visoka poraba. 350.000km.

 

To so pa dobesedno neunicljivi motorji :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Manj obcutljivi. Ni nobenih sestavnih delov, ki bi se lahko prehitro pokvarili.

 

vem, father jo ma ?e 7 let :) zadnjih par let dela kratke relacije (zato menja olje ?e na 10kkm) in dela kot urca :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, definitivno je nekaj narobe. Do 6l sicer nikoli nisem pri?el, ampak vsaj pri 6,7 bi se lahko ustavilo. Toliko sem imel prej. ?e vedno ne vem, kaj naredit...?

 

v grab'n....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, definitivno je nekaj narobe. Do 6l sicer nikoli nisem pri?el, ampak vsaj pri 6,7 bi se lahko ustavilo. Toliko sem imel prej. ?e vedno ne vem, kaj naredit...?

 

stari probaj priklopit tester med vo?njo :D lp ale?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, definitivno je nekaj narobe. Do 6l sicer nikoli nisem pri?el, ampak vsaj pri 6,7 bi se lahko ustavilo. Toliko sem imel prej. ?e vedno ne vem, kaj naredit...?

 

lambdo prever

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari probaj priklopit tester med vo?njo :D lp ale?

 

?e bi ga imel... tudi, ?e bi ga imel, ne bi vedel, kaj si naj za?nem s temi vrednostmi.

 

lambdo prever

 

Will do.

 

v grab'n....

 

Pa bom. Enkrat ?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Lep pozdrav vsem. ;)

Da ne odpiram nove teme bom kr tuki upra?u...

 

Kupil M 323F l. 97 1.5 89Hp :zvizga:

 

Glede porabe, Koliko bi lahko max pila mestne vo?nje?

 

Zaenkrat testiram 1 tank in me je kr malo strah kar vidim kako cagr leze dol :wacko:

Kokr vidim ima 55L rezervoar...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem. ;)

Da ne odpiram nove teme bom kr tuki upra?u...

 

Kupil M 323F l. 97 1.5 89Hp :zvizga:

 

Glede porabe, Koliko bi lahko max pila mestne vo?nje?

 

Zaenkrat testiram 1 tank in me je kr malo strah kar vidim kako cagr leze dol :wacko:

Kokr vidim ima 55L rezervoar...

 

Vec, ko 8 litrov ti nebi smela pozret :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? Jaz imam blindiranega in imam ?e manj?o porabo kot prej.

Si siguren,danje to vzrok?

 

ja ?e ma? blindiranega ti ?e vseen dela in elektronika ne zazna, ?e gre kej skozi al ne, ?e pa je crknjen pa ne dela in elektronika to zazna ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ?e ma? blindiranega ti ?e vseen dela in elektronika ne zazna, ?e gre kej skozi al ne, ?e pa je crknjen pa ne dela in elektronika to zazna ;)

 

Nou, blindirali smo ga, ker ni delal in sta mi goreli lu?ki ?ek enđin in protizdrsu.

Glih v tem je ?tos, da pri mazdi 6 (vsaj prve generacije) ti gre avto isto, tudi, ?e ti crkne EGR.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene ni ni? svetilo, pri faceliftu, samo v safe mode je ve?krat ?el. Sem prebral napako, ko sem ga podrl, uff, zapacan, ventil ni popolnoma zaprlo. Od takrat dela normalno, ga tudi sli?im ko ugasnem avto, se sam testira tako da se odpre in zapre ene 4x.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene ni ni? svetilo, pri faceliftu, samo v safe mode je ve?krat ?el. Sem prebral napako, ko sem ga podrl, uff, zapacan, ventil ni popolnoma zaprlo. Od takrat dela normalno, ga tudi sli?im ko ugasnem avto, se sam testira tako da se odpre in zapre ene 4x.

 

Jp, men isto. Ko sm resetiru napako je spet delu, ko da ni nc narobe :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bi mi pa lahko to uredil in ali potem ni te?av s izpuhom na TP? Pustit me verjetno ne more nikjer, ?e bi v kak safe mode skakal?

 

Js sm ga zamenju z rabljenim, sm ga zaprl in je mir, glede izpuhov ti bom povedu u kratkem, ko mam tehnicnega ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.