Skoči na vsebino

Regulator zraka ali LUFTMESER?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! Mehanik je ugotovil, da je zani? luftmeser. Nekaj ?asa gori potem pa spet ugasne lu? za egr ventil. Ampak smo ugotovili da ni egr zani? ampak zaradi premalo tlaka pri luftmeserju potem pokaze napako za egr. Egr smo tudi o?istili. Zdaj pa me zanima koliko stane nov luftmeser? Ali se spla?a kupiti rabljenega od kake razbit mazde? Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni! Mehanik je ugotovil, da je zani? luftmeser. Nekaj ?asa gori potem pa spet ugasne lu? za egr ventil. Ampak smo ugotovili da ni egr zani? ampak zaradi premalo tlaka pri luftmeserju potem pokaze napako za egr. Egr smo tudi o?istili. Zdaj pa me zanima koliko stane nov luftmeser? Ali se spla?a kupiti rabljenega od kake razbit mazde? Lp.

 

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p204...0&_from=R40

 

bi rekel da slabih 50 eur

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni! Mehanik je ugotovil, da je zani? luftmeser. Nekaj ?asa gori potem pa spet ugasne lu? za egr ventil. Ampak smo ugotovili da ni egr zani? ampak zaradi premalo tlaka pri luftmeserju potem pokaze napako za egr. Egr smo tudi o?istili. Zdaj pa me zanima koliko stane nov luftmeser? Ali se spla?a kupiti rabljenega od kake razbit mazde? Lp.

 

Kak motor pa je v avtu pa letnik?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luftmesser je samo en zl-011 al neki tacga, se v 5ki, mx5 je isti....

Ampak razlozi mi kako je lahko strokovnjak izmeril tlak luftmesserja?????? To je namrec senzor pretoka zraka....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luftmesser je samo en zl-011 al neki tacga, se v 5ki, mx5 je isti....

Ampak razlozi mi kako je lahko strokovnjak izmeril tlak luftmesserja?????? To je namrec senzor pretoka zraka....

 

Se opravi?ujem za pomoto. Izklopil ga je in potem sem se malo vozil in je lu?ka spet zagorela. Potem je rekel da je to to...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem za pomoto. Izklopil ga je in potem sem se malo vozil in je lu?ka spet zagorela. Potem je rekel da je to to...

 

Ce ga izklopis mora lucka chk engine takoj zagoret........obrati nihat in podobno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodal bom sliko in ozna?eno mesto z rde?im. Pod pokrovom. Tam je neki izklopil tk ko nek regulator. In je potem rekel da je to zani?, zato mi lu?ka gori. Js sm ga vpra?al kaj je to. Je reku regulator zraka. Katerega mehanika za mazdo mi priporo?ate. Druga?e sem iz Velenja. Se pa vozim ve?krat na Gorenjsko, tako da ni problem, ?e se zapeljem do kak?nega mehanika. Hvala in lp.

post-7616-1385320257_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodal bom sliko in ozna?eno mesto z rde?im. Pod pokrovom. Tam je neki izklopil tk ko nek regulator. In je potem rekel da je to zani?, zato mi lu?ka gori. Js sm ga vpra?al kaj je to. Je reku regulator zraka. Katerega mehanika za mazdo mi priporo?ate. Druga?e sem iz Velenja. Se pa vozim ve?krat na Gorenjsko, tako da ni problem, ?e se zapeljem do kak?nega mehanika. Hvala in lp.

 

stran od tega mehanika....................senzor za zrak lepo vidi? desno ob motorju na ?katli za zra?ni filter, mogo?e misli loputo. Daj razlo?i ?e prosim lu?ko za egr, ker mislim da je ni...ali ti misli? chk engine? ?e da, je kdo prebral napako? Pa tole je benz a ne?

 

Kar se ti?e servis zapelji se do Medvod, ne bo ti ?al.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stran od tega mehanika....................senzor za zrak lepo vidi? desno ob motorju na ?katli za zra?ni filter, mogo?e misli loputo. Daj razlo?i ?e prosim lu?ko za egr, ker mislim da je ni...ali ti misli? chk engine? ?e da, je kdo prebral napako? Pa tole je benz a ne?

 

Kar se ti?e servis zapelji se do Medvod, ne bo ti ?al.

 

Ja chk engine. Sam napaka pa javlja da je egr. Druga?e je dizel. Sliko sm pobral z neta toliko da sem ozna?il. Hvala in lp. Se bom res moral zapeljti usput do medvod ko bom ?el na gorenjsko. Hvala in lp.

 

Ce si z velenja se kamot oglasis do mene pa boma pogledala napake preko OBD-ja, sem pa iz blizine Polzele ;)

 

 

Hvala! Mogo?e se pa res oglasim v kratkem. Hvala in lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Seveda da je mozno. Probaj s kaksnim drugim senzorjem ce imas opcijo, saj je v skoraj vseh mazdah isti MAF senzor. Ce imas pa OBD senzor pa lahko preveris vrednost le tega. Lahko kupis tudi MAF cleaner in spucas senzor pa bos potem videl, ce je kaj boljse :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.