Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?koda tega Gerija, prej sm gledu kako je ?pilu, noro! :bravo:

 

Zdele pa na Pink.SI poslu?am Kursad?ije, ?e je komu do smeha, naj si pogleda! :P:vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Duck Sauce - Barbra Streisand :danzoman:

 

http://www.youtube.com/watch?v=uu_zwdmz0hE

 

To je pa tak, ne vem kako bi reku, te?ko-intelektualni komad, s ful zahtevnim besedilom (jaz ga sovra?im, ne morem si pomagat)! <_<:hudicek:

 

Poslu?am pa zdejle;

 

Morandi - Angels! :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest TV Golico za?altam samo ?e se mi fajnih dekoltejev gleda... :D ... k une vislce igrajo... sem pa enkrat ne enem ne?kem kanalu vidu, da ene tut malo bolj "zmotivirajo" gledalce, neb blo slabo ?e bi se te na?e tut te ideje nalezle :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radio 1 kjer poteka nagradna igra, nekje v SLO je skrit Chevrolet kovinsko sive barve registriran, zavarovan, ?e ga kdo najde samo pelje :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Chevrolet Laceeti, naj bi bil nekja na ?tajerlandu, ampak ne v MB sem pravkar sli?u! :P

 

Tako kot sm mel v mislih se je nahaju v CE koncu, po ?ihtu sm mel namen in mal pregledat okolico in kaj kmal ko sm pr?u na ?iht sm ?u po radiu, da je bil najden pred ?elezni?ko postajo. Bojo pa kmal skril nov avto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem sli?u da je firma Chevrolet, sm skor bruhu! <_<:blush:

 

pa lej, ?enkanmu konju se ne gleda u zobe. Bojo pa kmal skril ?e en avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?evrole tut dejansko je za SKRIT! :P

 

Sicer nvem, ?e je to glih slab avto. Cruze bencinc ma Oplov motor z Japonsko elektroniko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nvem, ?e je to glih slab avto. Cruze bencinc ma Oplov motor z Japonsko elektroniko.

 

Glede kak pri meni vsa elektronka crkla, se ne bi hvalu s tem :(. Ga ni motorcka pa ni zajle da ne bi zaribala.. :S

 

 

Back on topic:

Nalezljiv komad, pa ?e cool spot :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.