Skoči na vsebino

Mazdab 6 lu?ka na armaturi


Priporočeno sporočilo

Evo danes mi je med vo?njo zasvetila lu?ka in kar gori. Ali je mo?no, da je ?el kak?en senzor na kolesu :ne vem:

 

post-378-1396458703_thumb.jpg

 

EGR

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri letnik pa ima? ti? Benzinarko ima? ne? A bencinci tudi imajo EGR?

 

?lovek bencinar ma obratomer malo vi?je na?telan.

 

egr verjetno samo malo ?teka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ma?ino 2.0i bencinar, se opravi?ujem ker nisem prej napisal.

Tisto sliko sem pa z neta snel, ker sem preuredil sliko, da gori samo tista lu?ka, sploh nisem ponislil, da je to lahko slika od dizla kar je mogo?e zaradi obratomera, moj ima do 8 000, ?e se ne motim.

 

Ne vem ali ima bencinar EGR vseeno pa me zanima a ma kdo kak?no slikco kje se to nahaja ?e ga ima, da ne bom kaj drugega snel in spucal :D

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ma?ino 2.0i bencinar, se opravi?ujem ker nisem prej napisal.

Tisto sliko sem pa z neta snel, ker sem preuredil sliko, da gori samo tista lu?ka, sploh nisem ponislil, da je to lahko slika od dizla kar je mogo?e zaradi obratomera, moj ima do 8 000, ?e se ne motim.

 

Ne vem ali ima bencinar EGR vseeno pa me zanima a ma kdo kak?no slikco kje se to nahaja ?e ga ima, da ne bom kaj drugega snel in spucal :D

 

Je lahko lamda sonda kaki senzoor ve? stvari. Priklopit na tester in bo pokazal kaj je.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je lahko lamda sonda kaki senzoor ve? stvari. Priklopit na tester in bo pokazal kaj je.

 

Ma s temi testerji mam izredno dobre izku?nje, kadar koli pride? pove da ni? ne poka?e ali drugi odgovor tukaj sicer nekaj ka?e samo ne vemo kaj ka?e tako da... :glare:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma s temi testerji mam izredno dobre izku?nje, kadar koli pride? pove da ni? ne poka?e ali drugi odgovor tukaj sicer nekaj ka?e samo ne vemo kaj ka?e tako da... :glare:

 

Daj poro?aj potem ko re?i? kaj je bilo. lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V varnostni program (safety mode) ti ga pa ne me?e?

 

Pelko vem, da je v tem primeru, ?e ga me?e v varnostni program in je bilo to pri bencinski 6-ki 1.gen., rekel da je loputa plina za o?istit. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V varnostni program (safety mode) ti ga pa ne me?e?

 

Pelko vem, da je v tem primeru, ?e ga me?e v varnostni program in je bilo to pri bencinski 6-ki 1.gen., rekel da je loputa plina za o?istit. :prstgor:

 

Ne, ne me?e mi ga v varnostni program, pa tudi ko mi spodrsavajo kolesa mi pa lu?ka vseeno utripa. :ninja:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo bil na servisu moram pa pohvalit fante v MAZDA BTC so zadevo zelo hitro in strokovno to opravili.

V glavnem priklop na tester, pokazal napako senzorja kota volana oz. Steering angle sensor, kateri se nahaja na volanu, nekje nasproti klju?avnice za v?ig. Sicer mi lu?ka ne sveti ve? ko pa bo se ve kaj je narobe. :glare:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo mel 1X neki takega na CX7, pa smo po golem naklu?ju re?l.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo bil na servisu moram pa pohvalit fante v MAZDA BTC so zadevo zelo hitro in strokovno to opravili.

V glavnem priklop na tester, pokazal napako senzorja kota volana oz. Steering angle sensor, kateri se nahaja na volanu, nekje nasproti klju?avnice za v?ig. Sicer mi lu?ka ne sveti ve? ko pa bo se ve kaj je narobe. :glare:

 

Ali so ti senzor zamenjali ali se je re?ilo samo s ?i??enjem le tega? (takole nekako izgleda)

http://app.nventree.co.uk/Media/Resize/Cus...pg?maxWidth=400

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali so ti senzor zamenjali ali se je re?ilo samo s ?i??enjem le tega? (takole nekako izgleda)

http://app.nventree.co.uk/Media/Resize/Cus...pg?maxWidth=400

 

Ne kompliciraj, zakurblaj avto namotaj desno do konca levo do konca in ?e enkrat desno do konca in lu?ka bo ugasnila ?e pa ne pa ?e 1X ponovi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kompliciraj, zakurblaj avto namotaj desno do konca levo do konca in ?e enkrat desno do konca in lu?ka bo ugasnila ?e pa ne pa ?e 1X ponovi.

 

To ?e delal in ne pomaga. Zelo hitro se pri?ge nazaj. Zasvinjan je senzor. Menda se ga da o?istit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?e delal in ne pomaga. Zelo hitro se pri?ge nazaj. Zasvinjan je senzor. Menda se ga da o?istit.

 

Meni se je ko se je dvakrat pri?gala potem ugasnila in zaenkrat ne gori ve?, bom moral potrkat v les.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj ti mal rukn volan not ven levo desno. odhaklaj spodaj in ga prebutaj po?teno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.