Skoči na vsebino

Kateri avto za 3 otroke


polde

Priporočeno sporočilo

M5 s stolckom je ok. Neroden je ta zic samo ce si z ritjo gor. Sicer jih ma pa 7 zicov in se da super kombimirat s prtljago.

 

Sicer pa se mi zdi M6 super primeren za 3 otroke.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 spredi a ne gre. Sicer pa a je vrednejse zamenjat stolcek za 100e ali avto za 15k...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi takoj pomislil na Espasa, ampak sem malo skepti?en glede Renojskih tehnologij, morda raj?i Sharana. 

 

Kak?na je okvirna vsota nakupa?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob vsem bi jaz dodal en predlog in sicer drsna vrata. To je nekaj nepogresljivega za parkiranje nalaganje vstopa dostave prevoze.....

Sharan alhambra mazda mpv....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vztrajate, da nujno morajo biti isofix sede?i, potem mora biti avto kar precej velik, na primer folcvagen alambra. Prijateljica iz Kr?kega jo ima in spravi na srednjo klop tri isofix sede?e. Samo je pa zadeva precej neprikladna, ko jo je treba kje parkirati.

 

Mi nimamo isofix sede?ev ampak za starej?a dva navadne jaha?e, za mlaj?ega pa sede?ek, ki ga fiksiramo z varnostnim pasom. Vse to pa je ?lo na zadnjo klop Honde Jazz brez te?av, pa ?e precej prostora je ostalo v prtlja?niku.

 

Zdaj imamo pa Mazdo 5, pa ima 7 sede?ev in sploh ni te?av. Je pa pri Mazdi zlata vredno, da ima drsna vrata. Precej la?je dostopno je zadaj. In za la?je delo prevrnem naprej ?e svoj sede? in je dovolj prostora, da zlezem v avto pred otroka in ga lepo pripnem, ne pa da se stegujem ?ez otroka in ga pripenjam. O?itno se mo?kim ?e ni posvetilo, da bi naredili avto, ki ima varnostni pas obrnjen - sponko za pripeti pri vratih. Tako bi bilo precej la?je zvezat mularijo...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vztrajate, da nujno morajo biti isofix sede?i, potem mora biti avto kar precej velik, na primer folcvagen alambra. Prijateljica iz Kr?kega jo ima in spravi na srednjo klop tri isofix sede?e. Samo je pa zadeva precej neprikladna, ko jo je treba kje parkirati.

 

Mi nimamo isofix sede?ev ampak za starej?a dva navadne jaha?e, za mlaj?ega pa sede?ek, ki ga fiksiramo z varnostnim pasom. Vse to pa je ?lo na zadnjo klop Honde Jazz brez te?av, pa ?e precej prostora je ostalo v prtlja?niku.

 

Zdaj imamo pa Mazdo 5, pa ima 7 sede?ev in sploh ni te?av. Je pa pri Mazdi zlata vredno, da ima drsna vrata. Precej la?je dostopno je zadaj. In za la?je delo prevrnem naprej ?e svoj sede? in je dovolj prostora, da zlezem v avto pred otroka in ga lepo pripnem, ne pa da se stegujem ?ez otroka in ga pripenjam. O?itno se mo?kim ?e ni posvetilo, da bi naredili avto, ki ima varnostni pas obrnjen - sponko za pripeti pri vratih. Tako bi bilo precej la?je zvezat mularijo...

Alhambra je Seat (no skoraj VW), potem sta bila pa ?e 2 od preostalih troj?kov ?e; VW Sharan in Ford Galaxy. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, no, vem, da ima ime kot tista krasna trdnjava v ?paniji. Vsaj jaz sem bila res navdu?ena. kako so obdelali kamen in kak?ne vzorce so naredili. In to na trdnjavi, se pravi na voja?nici... Kaj bi ?ele bilo, ?e bi to bila neka pala?a?

 

Ja, tuki govorimo o avtu... Je pa tudi velik kot trdnjava in ko je to treba nekje parkirat...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je taka kot na?a petka. Za navadne jaha?e in otro?ke sede?ke, ki jih pritrdi? z varnostnim pasom, je dovolj prostora. Isofix sede?i pa so ?ir?i in dobi? samo dva v srednji vrsti. In ?e se prav spomnim, v zadnji vrsti sploh nima isofix sistema...

 

In pa znak na volanu je malo... Sploh, ?e volan obrne? za 180 stopinj...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pa znak na volanu je malo... Sploh, ?e volan obrne? za 180 stopinj...

Sej tud, ?e je prav obrnjen zgleda zlo klavrno, kot da ima pove?enga in stra?no majhnega :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha, in pol smo deci kao pokvarjeni :P

 

Sent from my RM-825_eu_croatia_437 using Tapatalk

 

Ja, seveda. Kdo pa ri?e take porkarije na volan? ?enske?

 

Eh, mo?ki...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.