Skoči na vsebino

Photoshop


curko

Priporočeno sporočilo

?ivjo mazda?i!

Spet z sem pri?el da vpra?am nekaj butastega :)... Trenutno smo se z prijatelji odlo?ili da se podamo v svet AIRSOFT-a. Ker pa smo ?e malo dlje in ker imajo nekateri preve? denarja so si izmislili da bi imeli na obleki na?itke in notri svoj logo. Zdaj pa je pri?el problem ker nih?e ne ve oz. ne znamo narediti logotipa. pa sem pri?el vpra?at ?e je kdo tukaj ki bi mi naredil hud logotip za airsoft. Seveda ne zastonj :)

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 let kasneje...

Da ne odpiram nove teme, prilepim kar tu...

 

Torej, a je tu kak heroj, ki bi mi našopal eno sliko? Prijatelj je kupil Puntota. In ga zanima, kako bi zgledalo, če bi ga malo obarval. Pa me zanima, če mi lahko kdo tu naredi "skico", kako bi to zgledalo? 

 

Ideja je, da bi sprednje rešetke, ogledala, platišča in tisto gumo, ki gre vodoravno čez vrata pobarvali na rdeče ali pa na zeleno...

 

Smo zahtevni?

 

 

IMG_20240330_175939598.jpg

IMG_20240330_175952446.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, saj, če pogledaš to obliko, malo spominja na jajček.

 

Pa tudi sicer so Italijanski avtomobili navaden jajc...

Vsaj sloves imajo tak...

pred 2 minutama je godlike napisal:

Si pa pogumen, si srečanje z lopato kličeš.

 

Ne, ne, me sploh ne gane. Tale ni dizel, kar pomeni, da ni moj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 3. 2024 ob 18:19 je Slivka napisal:

Da ne odpiram nove teme, prilepim kar tu...

 

Torej, a je tu kak heroj, ki bi mi našopal eno sliko? Prijatelj je kupil Puntota. In ga zanima, kako bi zgledalo, če bi ga malo obarval. Pa me zanima, če mi lahko kdo tu naredi "skico", kako bi to zgledalo? 

 

Ideja je, da bi sprednje rešetke, ogledala, platišča in tisto gumo, ki gre vodoravno čez vrata pobarvali na rdeče ali pa na zeleno...

 

Smo zahtevni?

 

 

IMG_20240330_175939598.jpg

IMG_20240330_175952446.jpg

 

 

Nekaj na brzino ... 

 

punto_rdece.jpg

 

punto_zeleno.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi rad pamet solil, ker vsake oči imajo svojega malarja. Ampak vseeno, če bi sam bil pred izbiro bi dal gor samo ene hude feltne. Pa luči spolirat in to je to.

 

Aja, pa sanke na streho....***

 

 

 

*** ok ta je bla prvoaprilska.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 3. 2024 ob 18:19 je Slivka napisal:

Torej, a je tu kak heroj, ki bi mi našopal eno sliko? Prijatelj je kupil Puntota. In ga zanima, kako bi zgledalo, če bi ga malo obarval. Pa me zanima, če mi lahko kdo tu naredi "skico", kako bi to zgledalo?

Če imaš doma Photoshop, se lahko poigraš z barvami, tukaj je fajl. Bonus: John Player Special edition. 😁

 

red.png

green.png

gold.png


Ali pa rdeče-črna verzija. 🤘🤣
 

image.png

Popravljeno od etcho
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.