Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

zanima me kako se odstrani stranski del lu?i kjer je pozicijska ?arnica pri Mazdi Premacy 2005 letnik.

Na vrhu je plasti?ni zati? z vijakom,ko ga odstranim in ho?em ven povle?i ta stranski del ne gre kot da ga ?e na spodnjem delu nekaj dr?i oz. je nekje zataknjen.

Pa ?e malo imam volan postrani na desno stran,optika bila narejena vendar se kar ni bolje, ali je mogo?e stabilizator ?tangica zani?(nobena ni mastna oz. da bi imela po?eno gumico) ker mi tudi trese spredaj scentrirane gume pri 110kmh do 130kmh?

LP.

Mazda Premacy 2.0DITD 74kw 2005
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e sam uredil zadevo  :) .

Ker pa vidim da nima noben mazde Premacy bom pralo?il za nekoga ki bo mogo?e potreboval informacije.

Oba stranska dela lu?i v kareih je pozicijska ?arnica w5w 12v morate odvija?iti zgoraj ?rn plasti?ni zati?.Ga povlegete ven in del lu?i potisnete mo?neje navzven.To je vse.

Kar se ti?e tresenja gum je bilo potrebno zamenjati stabilizator ?tangice.

 

Mazda Premacy 2.0DITD 74kw 2005
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ?e kaj takega na kar moram bit pozoren?.

Ne vem, ker si ga nikoli nisem lastil... sem pa pred tremi leti izbiral med Premacyem in kapelcami (Picasso) pa so bili vsi trije Premacy-ji, ki sem jih ?el gledat rjavi tam okoli (en kar konkretno) medtem, ko pa kapelce so bile pa cele zato je bil tudi en od razlogov, da sem kljub druga?nemu prepri?anji vzel francoza.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no pa gleda?, jaz jo imam pa razen rje in stabilizator ?tangic pri 250km + ni problema. Avto je pa bil delan v ?asu 323 in 626 mezde in je tako, enaka njima. ?e te pa ?e kaj zanima pa kar vpra?aj.

 

Glede pozicij pa imam jaz ?e staro kjer je blinker na zunanji strani.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no pa gleda?, jaz jo imam pa razen rje in stabilizator ?tangic pri 250km + ni problema. Avto je pa bil delan v ?asu 323 in 626 mezde in je tako, enaka njima. ?e te pa ?e kaj zanima pa kar vpra?aj.

 

Glede pozicij pa imam jaz ?e staro kjer je blinker na zunanji strani.

Biv?a od Vuka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest jo imam tudi in moram povedat da v 11 letih ni bilo niti ene ve?je te?ave z njo. Rje ni niti za vzorec, motor dela odli?no (1.8), je res pa da ima ?samo? 160.000 km. edina stvar, ki je ?la so ble ?arnice od osvetlitve armaturne plo??e, drugo pa samo redni servisi. :)

sigpic511251_1.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen,

moram ti povedati da mi ni ni? ?al ker sem kupil Premacy namesto 6-ke.Res je top avto tako po kvaliteti izdelave ter prostornosti.

Samo moti me rja na zadnjih kolotekih (wtf japonci?) res.

Pa velki servis naredi pri g.Pelkotu ti priporo?am.lp

Mazda Premacy 2.0DITD 74kw 2005
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.