Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem!

Ali mi zna kdo, ki ima vgrajen original Mazda avto alarm, po doma?e povedati, kako se izklopijo notranji senzorji ? Meni namre? po navodilih nikakor ne uspe dojeti sistema ..

Hvala.

 

 

Sicer imam sestico... ampak predvidevam, da je podobno ... Pri meni v navodilih pise, da je potrebno v 20 sekundah po zaklepanju pritisniti tipko za izklop alarma na daljincu...

 

IMG_6957-20151009-080755.png

 

Ob pritisku smerniki trikrat utripnejo ... 

 

 

post-10-0-14423700-1444370657_thumb.png 

post-10-0-91585700-1444370657_thumb.png 

post-10-0-53752400-1444370658_thumb.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pogledal v prirocniku za uporabo za Mazdo 3 (KLIK) in je zadeva enaka kot v sestici ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem prebral in pritiskal, pa ne deluje.. Tudi na AC niso ?isto prepri?ani kako pa kaj ... ?e vedno namre? ?akam informacijo od njih, ki naj bi jo dobili od uvoznika... ( ve? kot mesec dni)

 

 

Jaz vcasih uporabim... ko je avto v garazi in pustim okna odprta ... Da se ne sprozi alarm ze ko gres mimo avta :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to moram tudi jaz na?tudirat, ker druga?e ne more? malo strehe odprte pustiti. A da bi imel kar varovalko za to, da bi po butalsko izklopil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksno varovalko? Saj ni nobene znanosti... 

 

Kolikor sem gledal, je pri Alhambri tako, da dvakrat pritisnes gumb za zaklep ... Potem se avto samo zaklene, ni pa aktiven deadlock (da ne mores od znotraj odpreti avta), alarm in "interior monitoring system" ... Vsaj tako pise v prirocniku :)

 

alhambra.pdf-20151012-081316.png

 

Kot kaze, se ne da dekativirati samo notranjih senzorjev ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah komplicirate, zakleni? avto z daljincem,  in potem prej kot v 20 sekundah pritisne? tisti tretji gumb na daljincu, blinkerji utripnejo 3x in potem ja alarm izklopljen. To je treba narest VEDNO ko avto zaklepa? ne da se izklopit za vedno.

 

Zakaj vem kako deluje, ker sem sam naredu skor cel doktorat pari svoji, pa je vse lepo napisano v navodilih. sramezljiv  sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah komplicirate, zakleni? avto z daljincem,  in potem prej kot v 20 sekundah pritisne? tisti tretji gumb na daljincu, blinkerji utripnejo 3x in potem ja alarm izklopljen. To je treba narest VEDNO ko avto zaklepa? ne da se izklopit za vedno.

 

Zakaj vem kako deluje, ker sem sam naredu skor cel doktorat pari svoji, pa je vse lepo napisano v navodilih. sramezljiv  sramezljiv

 

Saj to sem napisal (in prilepil sliko iz navodil)... Ceprav so menda na tak nacin izklopljeni samo ultrazvocni senzorji v kabini... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mojo ni nikjer omenjeno da jih ima, samo ?e pa pri odprtem oknu stegnem roko noter pa popizdi alam na fertik. 

?e jaz tako alarm izklopim ga ne spro?i ni? tudi ?e s klju?em odprem vrata ne cvili.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mazda 3 revolution

50% popusta osnovno zavarovanje

50% kasko poven do fulla kolk gre

950?

Plus sem dobil ekstra popust 30%

Tako da kon?ni znesek bil 650? zavarovanje plus polni kasko

jaz sem jo imel danes, oprema revolution + perla bela barva, 510? pri ZM

jaz sem jo imel danes, oprema revolution + perla bela barva, 510? pri ZM

polni kasko + delna asistenca :) pozabil dopisat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot ka?e cene za karto navigacije ?e kar vstrajajo + moti me zakaj z posodobitvami ne dodajo kak android avto oz carplay :/ glede na to da konkurenca ?e ima

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdaj kdo montirat original vlecno kljuko mogoce? Bi rad videl kako to zgleda na Mazdi3...

 

Zakaj bi pa montiral original, ?e dobi? neoriginal pol ceneje, pa ni? slab?o (sam sem dal za thule skrito cca. 500? - za moje pojme ?e vedno veliko, original pa stane 1000?).

 

Na tem linku je slika moje:

http://www.mazda-si.net/topic/11977-vle%C4%8Dna-kljuka-mazda3-limuzina-2014/

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pa montiral original, ?e dobi? neoriginal pol ceneje, pa ni? slab?o (sam sem dal za thule skrito cca. 500? - za moje pojme ?e vedno veliko, original pa stane 1000?).

 

Na tem linku je slika moje:

http://www.mazda-si.net/topic/11977-vle%C4%8Dna-kljuka-mazda3-limuzina-2014/

 

Lp

Originalna homologirana je 650? in ne 1.000?. Kogov?ek pa ma take cene (sem poklical pa preveril):

- navadna na vijake 372? + 24? homologiacija

- na patent 420?+ 24? homologacija

- nevidna 550? + 24? homologacija

 

Hvala za fotko!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Originalna homologirana je 650? in ne 1.000?. Kogov?ek pa ma take cene (sem poklical pa preveril):

- navadna na vijake 372? + 24? homologiacija

- na patent 420?+ 24? homologacija

- nevidna 550? + 24? homologacija

 

Hvala za fotko!

 

Sem sedaj pogledal... cena za vle?no kljuko Mazda 3 hatchback je res cca. 650?, za sedana pa pride ve? kot 1000?.

Pa vseeno, od thulea je kljuka dejansko nevidna, pri original pa vedno vidi? tisti top zadaj in vti?nico.

 

Daj ?e povpra?aj v Kr?kem pri Eurokljuke.si, mislim da imajo Bosal-ove za Mazdo3 za cca. 300? (takrat ko sem jaz kupoval je bil avto ?isto nov model in ?e niso imeli kljuk za ta model, kak?en mesec po tem ko sem jo sam vgradil, pa so me klicali, da jo pa imajo).

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje glede menjave gum... Ali ima mazda3 G100 tps senzorje oz. ?e kupim jeklene plati??a ali rabim tudi senzorje. :)

 

 

Jaz mislim, da nima... Glede na to, da ze nova sestica nima vec, trojka je prisla pa na trg kasneje ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.