Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

ALi ima nova mazda 3 TPMS senzor ali detektira tlak z ABSom?

 

Nima TPS senzorjev ... Par sporocil nazaj v tej temi smo o tem imeli kar "burno" debato :) >> http://www.mazda-si.net/topic/12295-nova-mazda-3/?p=352623

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je premalo kilometrov letno za 2.2 dizel... potem pomoje enako velja tudi za 1.5 dizel :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je mislil da je premalo km , da bi se dra?ji nakup spla?al. Jaz tudi ne bi imel 2.2 ker enostavno ne rabim toliko mo?i. 1.5 diesel bi mi bil perfekt, ve? navora kot ga imam sedaj pa malo manj?a poraba pri minimalnem dopla?ilu. Delam pa cca 15000 letno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdrav !

 

Prosim samo za en podatek, ?e kdo ve (najbr? sem na forumu kje spregledal) kje, v kateri tovarni se proizvajajo 3-ke , ki se jih prodajajo na na?em tr?i??u?

 

Hvala !

 

 

Pomoje to lahko vidis po tem, kako je sestavljena stevilka VIN ... Ce se zacne z JM******** menda pomeni, da je izdelana na Japonskem ... s 3******** se zacnejo tiste, ki so izdelane v Mehiki ... 

 

V Mehiki se menda izdelujejo trojke z dolocenim tipom motorja, ki se prodajajo na U$ trgu ... za Evropo pa se menda sestavljajo na Japonskem 

 

 

https://en.wikibooks.org/wiki/Vehicle_Identification_Numbers_(VIN_codes)/World_Manufacturer_Identifier_(WMI)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav !

 

Prosim samo za en podatek, ?e kdo ve (najbr? sem na forumu kje spregledal) kje, v kateri tovarni se proizvajajo 3-ke , ki se jih prodajajo na na?em tr?i??u?

 

Hvala !

 

Kakor je meni znano so na na?em trgu bencinarji mehi?ki, dizli pa japonski... No za mojega 1.5 ti lahko potrdim da je mehi?ki.

Kljub temu pa da je izdelan v mehiki, do sedaj ?e nisem opazil kak?nih pomanjlkljivosti v kvaliteti izdelave...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor je meni znano so na na?em trgu bencinarji mehi?ki, dizli pa japonski... No za mojega 1.5 ti lahko potrdim da je mehi?ki.

Kljub temu pa da je izdelan v mehiki, do sedaj ?e nisem opazil kak?nih pomanjlkljivosti v kvaliteti izdelave...

Pozdrav !

 

Hvala za info. Predvsem me res to zanima ali so bencinarji, ki naj bi jih sestavljali v Mehiki enako kvalitetno sestavljeni?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mislim, da tukaj ni neke bojazni... uporabljajo se isti materiali in dosegati se morajo isti kakovostni standardi.

Mazda si pa verjetno s tem ?eli zamnj?ati stro?ke na ra?un delovne sile in stro?kov transporta, ne pa da si bo kvarila dobro ime zaradi ?paranja na kvaliteti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.