Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Po 8 mesecih je moja Mazdica do?ivela prvo po?kodbo. Nekdo jo je na parkiri??u pred blokom po levem delu odbija?a podrsal:( bi objavila slikce, ampak ne najdem navodil.

http://www.mazda-si.net/topic/13389-dodajanje-slik/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lep pozdrav vsem skupaj.

 

Tudi sam gledam za novo trojko, imel bi 120G, limuzinsko varianto. Bi nadomestila zdaj?njo 2005 letnik. Prebral sem precej va?ih postov, ?e sproti ve?ino.

 

Me zanima ?e imate kak?ne negativne zadeve, kaj bi naredili druga?e, ?e bi ?e enkrat kupovali? Paket opreme, motor,...

 

Kakor primerjam, bi mi bil skoraj paket opreme Challenge dovolj, ?eprav bi se mi skoraj dopadli senzorji zadaj. Kak?na je preglednost nazaj, ste ?e imeli kak?ne te?ave v povezavi s tem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem skupaj.

 

Tudi sam gledam za novo trojko, imel bi 120G, limuzinsko varianto. Bi nadomestila zdaj?njo 2005 letnik. Prebral sem precej va?ih postov, ?e sproti ve?ino.

 

Me zanima ?e imate kak?ne negativne zadeve, kaj bi naredili druga?e, ?e bi ?e enkrat kupovali? Paket opreme, motor,...

 

Kakor primerjam, bi mi bil skoraj paket opreme Challenge dovolj, ?eprav bi se mi skoraj dopadli senzorji zadaj. Kak?na je preglednost nazaj, ste ?e imeli kak?ne te?ave v povezavi s tem?

 

Sam imam G100 challenge in sem z vsem zadovoljen. Motor je za moje potrebe dovolj mo?an, oprema pa ve? kot zadovoljiva saj ima challenge vse in ?e ve? kar potrebujem.

Dodatno sem dal temnit stekla (130?) in pa montiral sem vzvratno kamero (200? z monta?o, na ebayu jo pa dobi? ?e za 20?, priklop pa enostaven), ki je priklopljena na osrednji zaslon (veliko bolj?e kot pa senzorji zadaj). Se pravi vidljivost nazaj je super :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si montiral to kamero? Mislim da sem zasledil na forumu neko ponudbo, je to to?

 

Saj ni skrivnost... pri g. ?gajnarju, zraven salona Mazda v BTC-ju. 

?e bi jo dal ?e enkrat, bi jo naro?il s kitajske in montiral sam. ?e celo en uporabnik je, mislim da celo v tej temi dal navodila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pepo

Kam si dal temnit stekla? Si zadovoljen z rezultatom?

 

Perimund Trebnje. S temnjenjem sem seveda izredno zadovoljen (sem imel tudi na prej?njem avtu), ?eprav ne vem zaradi katerega kekca ne smemo ve? temnit prvih stranskih stekel.

V prvi vrsti sem temnil zaradi h?erke, da ji sonce ne sije v o?i, in pa tudi izgled avtomobila je meni osebno veliko lep?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam ja, lepo naredi. Sem videl slike od tvojga avta v temi, se mi dopade ta barva in kombinacija, samo 120 ma?ino bi jst vzel.

 

V tem tednu se spravljam bolj konkretno it po avtohi?ah, me zanima kak?ne bodo ponudbe in ocena za mojo zdaj?njo 3ko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trojka je sedaj pri hi?i ?e dobro leto (Mazda 3 skyactive-G 120km) in ima cca 35k km.

Zaenkrat smo ZELO zadovoljni, poraba se je ustalila na 6 litrih, vozi se zares odli?no, tako da priporo?am.

Tudi jaz sem vzvratno kamero dogradil naknadno, sicer pa imam opremo revolution.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trojka je sedaj pri hi?i ?e dobro leto (Mazda 3 skyactive-G 120km) in ima cca 35k km.

Zaenkrat smo ZELO zadovoljni, poraba se je ustalila na 6 litrih, vozi se zares odli?no, tako da priporo?am.

Tudi jaz sem vzvratno kamero dogradil naknadno, sicer pa imam opremo revolution.

Pri 6 litrih?! Kak stil vo?nje ma? to? Pa na kake razdalje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leto je okrog in ?aka me prvi redni servis. ?e prinesem olje sam, katero je najbolj?e oz. priporo?eno za mojo mazdurino? Pa koliko pri?param s svojim oljem?

 

1. Odvisno kam pelje?

2. Odvisno od tvojih pogajanj

 

Meni se ne spla?a prinesti svojega. Tako ali tako ne ve?, katerega zlijejo notri :) Razen ?e bo? cahnal embala?i in potem zahteval da ti jo poka?ejo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, morda se je o tem ?e kaj govorilo, ampak nimam ?asa brati 45 strani. A se da tole Mazdo prepri?at, da pri dnevnih lu?eh svetijo tudi zadnje lu?i. Mi gre res na ?ivce, da moram imeti vklopljene xenonke, ?e ho?em imeti tudi zadaj osvetlitev. Bi pa dal pred zid tistega norce, ki je dovolil, da se podnevi lahko vozi? brez zadnjih lu?i.

LP

 

OOTBOXZY

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, morda se je o tem ?e kaj govorilo, ampak nimam ?asa brati 45 strani. A se da tole Mazdo prepri?at, da pri dnevnih lu?eh svetijo tudi zadnje lu?i. Mi gre res na ?ivce, da moram imeti vklopljene xenonke, ?e ho?em imeti tudi zadaj osvetlitev. Bi pa dal pred zid tistega norce, ki je dovolil, da se podnevi lahko vozi? brez zadnjih lu?i.

Marsikje se lahko podnevi vozi? tudi brez pri?ganih prvih lu?i! Je pa res, da je tudi podnevi avto s pri?ganimi lu?mi bolj viden.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.