Skoči na vsebino

Mazda 6 BOSE aftermarket radio


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V svojo Mazdo6 GH z bose ozvo?enjem sem vgradil aftermarket radio iz Kitajske. Vse dela OK, mote? je samo konstanten ?um iz zvo?nikov. Ker vem da je tukaj kar nekaj junakov, ki so vgradili aftermarket variante radijev me zanima ali se je ta te?ava pojavila tudi pri vas in ?e, kako ste jo re?ili?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dj probaj se mal igrat z zvokom oziroma nastavitvam. js ce dam recimo zvrst "rock" mi sumi drugace pa ne..

 

?um se pojavi sam ko je radio cist mal naglas ane?

Equalizer precej vpliva na ?um. Sem nalo?il Poweramp, ki ima precej dober equalizer in sem dokaj dobro pridu?il ?um ni pa odpravljen. Poslu?anje radia pa je druga zgodba, ker ni isti equalizer, tam pa je kar ?um. Je pa res, da je ?um najbolj sli?en kadar je radio na tiho, z ve?anjem glasnosti je ?um vedno manj sli?en.

 

Malo sem ?ital po tujih forumih in predlagajo bolj?o ozemljitev ali filter ?uma (ground loop isolator).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se jaz malo pomesam se v to temo. Tudi sam ze nekaj ?asa zbiram aftermarket radio kot zamenjavo. Vendar ne vem kaj bi vtaknil....ker cenovni razpon je od 200-800?. Nebi pa prevec dal ha ha. Kak prwdlog ?e?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se jaz malo pomesam se v to temo. Tudi sam ze nekaj ?asa zbiram aftermarket radio kot zamenjavo. Vendar ne vem kaj bi vtaknil....ker cenovni razpon je od 200-800?. Nebi pa prevec dal ha ha. Kak prwdlog ?e?

ce te kj vec zanima oziroma ce bi rad zamenjal ti lahko prodam js mojo enoto.. ima 8 incni zaslon 800x480.. skratka super zadeva..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj bi jo pa ti prodal?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadevo sem uspe?no re?il. Po pregledu konektorjev sem ugotovil, da je bil izhod za zvo?nike vezan preko oja?evalca v radio in ne na preamp. Sem prerezal kable, nalotal ?in?e in pravilno povezal. ?uma ni ve? imam celo ob?utek da radio bolj?e lovi, verjetno samo zaradi tega, ker ni ?uma.... Preveril sem tudi TA funkcijo in deluje brez problema.

 

Sem ?e nekaj let ?lan foruma, mislim da je ?as da se predstavim v ustrezni sekciji tega foruma s slikami, itd....v naslednjih dneh bom uredil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.