Skoči na vsebino

Ma?ji pesek proti rosenju?!


Strela

Priporočeno sporočilo

Kdor ima te?ave z ro?enjem stekel, predlagam izdelek proizvajalca PAULINA, imenuje se Anti fog. Nekaj podobnega ima sicer tudi Sonax, ampak tistega ?e nisem testiral. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha...

Samo zanimivo jaz nikoli nimam zaroaenih sajb pa mam avte ze deset let zunaj....

Kaj smo mi imel neko? ?ist zarosene ?ajbe da ?lovk ni mogu verjet. Ampak tega je ?e kar nekaj let nazaj ko smo bili ?e mladi...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj smo mi imel neko? ?ist zarosene ?ajbe da ?lovk ni mogu verjet. Ampak tega je ?e kar nekaj let nazaj ko smo bili ?e mladi...

Pa si tud takrat z ma?jim peskom posul? Bi ziher zaleglo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre za to, da bi bilo komurkoli izpod ?asti obrisati stekla. Gre za to, da ima? po takem brisanju zmazek na notranji strani, ki vsako najmanj?e rosenje samo ?e poudari. In minili so ?asi fi?kov, stoenk, katrc... kjer je bil ro?ni brisalnik vedno na dosegu roke.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bom bil velik bom bil imel elektri?no gretje vetrobranskega stekla.

Da bo tud grelo macke ki po njem hodijo (talno gretje)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alo na stran..fotrov Safrane l.95 ima dejansko tud po vetrobranskem te ?i?ke za gretje in ko delujejo, je v nekaj sekundah zadeva re?ena. Poudarek je na KO delujejo. :)

 

No sicer se ti pa itak stekla zarosijo le v primeru, da so izpostavljene nosilcem slane/vlage: razna drevesa oz. listje na njih in trava. Vedno ko sm parkiral avto obrnjen proti travniku je bilo zaroseno in zmrznjeno, ko pa je bil parkiran proti hi?i ali katerikoli drugi povr?ini, kjer se vlaga ne nabira, tega problema ni bilo.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj smo mi imel neko? ?ist zarosene ?ajbe da ?lovk ni mogu verjet. Ampak tega je ?e kar nekaj let nazaj ko smo bili ?e mladi...

 

Ja, pa ?e prav je pri?lo, da so bila zaro?ena stekla, ker takrat ?e ni bilo toniranih...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa ?e prav je pri?lo, da so bila zaro?ena stekla, ker takrat ?e ni bilo toniranih...

Meni se to sicer ni zgodilo, ampak mlaj?i kolega mi je pravil, da so tja pod ?umberk pod avte z zarosenimi stekli mulci za zabavo hodili metat petarde.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.