Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 352
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano

image.png

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 10 minutami je Jest napisal:

image.png

 

Še tok bolj smešno, ker ma kolega NM J3 FJN :D 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

The ability to speak does not make you intelligent.

  • 3 meseci kasneje...
Napisano
pred 58 minutami je dvorjan napisal:

Par dni nazaj sem videl šolo vožnje s tablico: NM CINCAU 😃

 

To si se pa pol kle v blizini Kamnika vozu.

Je ena avtosola k majo vsi na podobni foro tablce

Napisano

Moral bi pa imet slogan urno, previdno in dinamično😁, Ja vem, da ni tako dolge tablice, bi pa lahko naredil izjemo.... 🤗😉

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Moral bi pa imet slogan urno, previdno in dinamično😁, Ja vem, da ni tako dolge tablice, bi pa lahko naredil izjemo.... 🤗😉

 

Sej lahko das KR MECKAM ;)

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Jaz grem dvoje tablic iskat za mojo mazdo.

 

PO PIZDU

GO SOČA

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Jaz grem dvoje tablic iskat za mojo mazdo.

 

PO PIZDU

GO SOČA

Pa vzemi še tretjo - za prikolico ali vsak slučaj. 😃

Napisano
pred 1 minuto je dvorjan napisal:

Pa vzemi še tretjo - za prikolico ali vsak slučaj. 😃

KR NALOŽI

?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 3 urami je Tilen5 napisal:

PO PIZDU

GO SOČA

 

Žal ne moreš ne eno ne drugo 😢

 

Če je kakor koli vulgarno ti ne odobrijo napisa kot je prvi.

 

Na drugi maš pa šumnik... žal to neagre.

  • Všeč 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Napisano

KR ENKONJ :)

pred 12 minutami je Slivka napisal:

PR IDEM ISKAT

 

A to bi šlo? Ni ne vulgarno niti šumnikov nima...

Največ 6 znakov, po krajevni označbi. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Lohk jih tud z izvijačem vgraviraš... bo še bolj retro zgledal.

33112_1.png

Napisano
pred 28 minutami je Slivka napisal:

 

 

A pa lahko višek črk s flomastrom napišem na avto?

A bi napisal:

GO SLIVKA PO LOPATO

 

 

Napisano
Pred eno uro je jstdoma napisal:

A bi napisal:

GO SLIVKA PO LOPATO

To ima po GO preveč črk. GO-LOPATA bi šlo.... 😁🫣😉

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zakaj pa nisi šel prej mimo? Bi ga prej odpeljali... 
    • Jaz mam vzmetnico od Slovenska postelja. Pač sem čudak in kupujem slovenske stvari.
    • Izključili so ga zaradi radikalnega dopisa, ki ga je spisal v zvezi z podružbljanjem obrambe in ga brez soglasja poslal občinskim odborom. Takrat je še bil v ZSMS in s tem si je hotel prebiti naprej po lestvici.   A takrat v sredini osemdesetih tudi ZKJ in takratne strukture niso bile več tak ortokomunistične in je bilo to celo za njih preveč.   Če se sprašuješ kaj je recimo pisalo tam - recimo tudi to, da bi moral biti vsak državljan Jugoslavije vojak in imeti doma pripravljeno orožje pod posteljo, da bi se lahko uprl sovražnikom socializma.    Moledoval je da ga sprejmejo nazaj in jim pošiljal pritožbe na izključitev. Ja takrat je prestopil na pot maščevanja, ki jo goji še danes. Zdaj ima on moč in kdor mu stopi na pot uz njim naredi enako kar so komunisti naredili njemu. Ja to so občutili tako Jože Pučnik, katerega je JJ celo izrinil iz vodstva stranke, ki jo je ustanovil. Pa Ivo Hvalica, pa ... ma ne bom našteval, ker jih je preveč   Aja pa še to kar si očitno pozabil. Ko JJ odrine Pučnika na stranski tir je takratni SDSS pod vodstvom JJ leta 1993 sodelovala na kongresu socialistične internacionale kot krovnega gibanja socialističnih strank. Takrat še kot opazovalci a že naslednje leto 1994 pa so se potegovali za polnopravno članstvo. Bili so zavrnjeni in takrat je JJ spreobrnil stranko iz socialistične v kontra smer, saj je bil to edini način za maščevanje. Ni se sam spreobrnil ampak to dela iz oportunizma oziroma iz potrebe. Namreč na tem kongresu so prepoznali za socialistično le stranko ZLSD in za JJ ni bilo mesta. Zato ga je poiskal na drugi strani, kjer je bilo dovolj prostora - ja on ne razmišlja desno kot nekateri mislite ampak tako kot je potrebno da politično preživi.   Čist tko bom napisal po domače za lažje razumevanje - lahko spraviš Janšo iz komunistične partije, ne moreš pa spraviti komunistične partije iz Janše.    
    • WTF pa je zdaj to .. sprejem v pionirje in ZSMJ pa fak res nima vezo s KPJ oziroma KPS. V KPJ si se MORAL SAM odločit in JJ se je SAM odločil še kot 17 letnik. A veš kaj je napisal v pristopni izjavi? Tole »Želim delovati v ZK in doprinesti svoj delež pri izpolnjevanju zastavljenih nalog in se hkrati bolj izobraziti v marxistični ideologiji«   Kot 17 letnik, ki je čutil slo po oblasti, namesto, da bi punce lovil.   Jaz sem bil še v JLA in so tudi nam prinesli obrazce za vpis v KPJ pa sem jih gladko zavrnil in to kljub temu, da sem bil na raportu vsak drugi dan, kjer so preverjali ali si "za nas ali za one tvoje". Velik lažje bi mi bilo to podpisat pa bi imel mir.    
    • Volan bi bilo še dobro met. Pa bremze. Drugo je pa že dodatna oprema...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.