Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico


poky

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem mazda?em!

 

Na vas se obra?am za predloge kako bi si dal registrsko tablico, ( moja domi?ljija je omejena  :angry2:  ). Brskal sem ze po forumih, ampak je veliko tem ?e starih, veliko idej ?e "pobranih" in sam nimam prav veliko idej glede tega.

 

Seveda se i??e predlog z najve? 6 znaki, kot je dolo?eno po zakonu, ni va?no ali je KR,LJ,NM,GO, PO itd.. :), in pa upam da bi bila tablica taka da bi malo nasmejal tistega ki so vozi za mano  :ouje: .. Lahko pa je tudi kaj drznega   :harhar:

 

 

Gre pa se za model: RX-8, ?e dobi kdo kako idejo na to ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebna tablica naj odraza lastnika. Tako da to mora priti s tvoje strani, ta tablica bo s tabo celo zivljenje in je neprenosljiva na drugeha smrtnika ali firmo, kar pomeni da neka tablica ki jo bos sedaj dal na primer go mazda ne bo imela blage veze na vwju in podobno....

Tako se v medvodah na primer vozi zelen golf KR MINI pa take....

Mone mnenje po uporabi take tablice ze 15to leto na cca 9h avtomobilih, tako dajaz ne bi druge spraseval o lastni osebni tablici.
Lp 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cca 108

Ni poceni ta ?tos. Sem pa tudi jaz razmi?lajal o tablici po meri. Danes je za mano vozi KR NA IZI. Ena ?koda od tukaj nekje pa je KR IPA. Jaz ?e bi dala, bi dala sinovo ime al pa tud kak?no foro. LJ - CiGI pa? :) Verjetno je kje omenjeno ?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te tud v zunanjem svetu poznajo po nicku na forumu; KR-USHER

Kar se pa RX8 ti?e pa kak?en PO-LUFTU, KR-IZA JE ali KR-IZE NI, GO-ROTOR, LJ-0BATOV, PO-RABA20..

Ni poceni ta ?tos. Sem pa tudi jaz razmi?lajal o tablici po meri. Danes je za mano vozi KR NA IZI. Ena ?koda od tukaj nekje pa je KR IPA. Jaz ?e bi dala, bi dala sinovo ime al pa tud kak?no foro. LJ - CiGI pa? :) Verjetno je kje omenjeno ?e?

108? je ubistvu ?e poceni in notri prinese? ?e ?e zamenja? samo 4 avte v celem ?ivljenju (ob predpostavki da je treba vsaki? druge tablice kupit,ki stanejo cca 30?). Pred tremi leti ko sm si sam dal delat po naro?ilu je bila ta ?tevilka 170?, ampak sm se ?e tolkrat nasmeju vsem neumnim pogledom ob prebiranju moje registrske, da mi ni ni? ?al :D (?e posebej :policaj: ho ho )

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KR DOGAJA

KR DOJAJA

KR ITIKA

GO 4 LUCK

GO OVERME

GO AWAY

NM EJEBAT

LJ EPOTEC

MB OLANO

KK OGRE

SG URNO

SG A VIDU

PO LETIMO

PO GLEJGA

KP PLEHA

CE SPLJA

CE LZMEDN

CE BO SLO

 

No ve? se jih pa zdele ne spomnim, ampak se mi zdi, da sem bil kar produktiven.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebna tablica naj odraza lastnika. Tako da to mora priti s tvoje strani, ta tablica bo s tabo celo zivljenje in je neprenosljiva na drugeha smrtnika ali firmo, kar pomeni da neka tablica ki jo bos sedaj dal na primer go mazda ne bo imela blage veze na vwju in podobno....

 

Tako se v medvodah na primer vozi zelen golf KR MINI pa take....

 

Mone mnenje po uporabi take tablice ze 15to leto na cca 9h avtomobilih, tako dajaz ne bi druge spraseval o lastni osebni tablici.

Lp od LJ-CIGI

Tablica bi bila izklu?no samo na RX8ki, ker jo registriram z 1. aprilom, odjavim pa z 1. novembrom, in je potem vsako leto stro?ek cca 40? z tablicami, ker je med zimo avto gara?iran. Za prvi avto (honda) pa je tak registrirana celo leto in teh stro?kov ni. Lahko bi dal tudi LJ - RX8 naprimer, ampak i??em nekaj bolj izvirnega, sme?nega za prebrat, tale ideja Baby Viperja "PO-RABA20" se sli?i super, ?alostno - ampak res ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm hotu dat LJ B8444S (oznaka motorja v Volvotu) pa ne sme bit B in 8 skupi :vskalo:

 

"Druga pravila izbranih oznak:

- izbrani del oznake ne sme vsebovati kratic dr?avnih organov, dolo?enih tujih predstavni?tev in mednarodnih organizacij ter neprimernih vsebin ali izrazov.

- Izbrani del oznake registrske tablice sme vsebovati tudi ?rke X, Y in W. Vsebuje lahko tudi ?rko O, vendar v tem primeru ne sme oznaka vsebovati ?tevilke 0.

- Pri kombinacijah ?rk in ?tevilk je v neposredni povezavi prepovedana uporaba ?rke "I" in ?tevilke "1", ?rke "B" in ?tevilke "8" ter ?rke "G" in ?tevilke "6". Registrska oznaka je sestavljena iz ?rk slovenske abecede, razen ?rk ?, ?, ?. Posameznega znaka se ne sme nadomestiti s presledkom."

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se danes to sploh se splaca? Odjavit prijavit? Saj te zavarovanje pride isto, mene za motor celo vec ce upostevam se odjavo in prijavo, cestnine, prometno.... (z istimi tablicami)

 

Vseeno rx8 bos imel se max 5 let recimo kaj pa potem? Tablice so tvoje do konca :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se danes to sploh se splaca? Odjavit prijavit? Saj te zavarovanje pride isto, mene za motor celo vec ce upostevam se odjavo in prijavo, cestnine, prometno.... (z istimi tablicami)

 

Vseeno rx8 bos imel se max 5 let recimo kaj pa potem? Tablice so tvoje do konca :)

Dal sem izra?un za 6 mesecev nekaj ?asa nazaj na Adriatic zavarovalnici, cena je okoli 360?.  Je najcenej?a opcija na Adriaticu, glede na to da avta 5 mesecev na leto ne uporabljam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KR-AGULJ

KR-IGEL

KR-ESNICA

KR-ITIK

KR-OKODIL

KR-ALJ

 

PO-BALIN

PO-cAKAJ

PO-DANIK

PO-ZENI

PO-HAJAM

PO-KORA

PO-LZEK

PO-NOSEN

PO-SKOCEN

PO-SEBEN

PO-SAST

PO-TEPUH

PO-TISK

PO-LETJE

PO-HOTA

 

CE-STAK

 

GO-SEVNCA

GO-SPOD

GO-ZDAR

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GO ODBYE

GO ODLUCK

GO RAKTIP

GO SPODIN (to si ?eli moj kolega, ki je HR porekla po rodu) :)

KR OMPIR

KR TEK

 

itd. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.