Skoči na vsebino

izdelava avto prevlek


Gelipter

Priporočeno sporočilo

Lp i??em dobrega mojstra ,ki izdeluje avte prevleke po meri za mazdurino:-) Lp in hvala za nasvete in odgovore:-)

Bi tudi meni to prav pri?lo. Nek mojster je bil tukaj okoli je znanec dal za Toyoto delat je blo kot original pa se ?al ne spomne za kontakt pa itak je predale? zate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi tudi meni to prav pri?lo. Nek mojster je bil tukaj okoli je znanec dal za Toyoto delat je blo kot original pa se ?al ne spomne za kontakt pa itak je predale? zate.[/quote

ej...?e je dober mojster...pridem do njega ni problem..probaj dobite kontakt...lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp i??em dobrega mojstra ,ki izdeluje avte prevleke po meri za mazdurino:-) Lp in hvala za nasvete in odgovore:-)

 Peri? iz Izole.Naredi res po meri in iz kvalitetnih materijalov. Sem ?e kupoval pri njemu.

http://www.perauto.si/slo/izdelki

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peri? iz Izole.Naredi res po meri in iz kvalitetnih materijalov. Sem ?e kupoval pri njemu.

http://www.perauto.si/slo/izdelki

Ok...hvala vem za tega mojstra ...samo cenovno je drag:-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi nekaj hvalijo tole firmo: http://www.iditex.si/

Tud jaz moram ?imprej naro?it preden mi mulca totalno zasvinata sede?e.

ja hvala za Link...bom se pozanimal ...ker moje punce ...enaka stvar kot pri tebi he he lp:-)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak ki ima avto za prevozno sredstvo ima pac tako, in drugace ne more bit :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je delal mesec nazaj avtotapetnik ?eleznik.. mi je zamenjal pene.. vse oblekel v usnje.. vzorce in sive pa kakor sem hotel... v moji temi od avta imas slike.. ce te pa kaj vec zanima slucajno, pa napisi na zs..:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je delal mesec nazaj avtotapetnik ?eleznik.. mi je zamenjal pene.. vse oblekel v usnje.. vzorce in sive pa kakor sem hotel... v moji temi od avta imas slike.. ce te pa kaj vec zanima slucajno, pa napisi na zs.. :)

zelo dobro ti je zrihtal :prstgor: upam samo, da te ni po?teno udarilo po denarnici :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je delal mesec nazaj avtotapetnik ?eleznik.. mi je zamenjal pene.. vse oblekel v usnje.. vzorce in sive pa kakor sem hotel... v moji temi od avta imas slike.. ce te pa kaj vec zanima slucajno, pa napisi na zs..:)

Ej...hvala za informacije...lahko mi po?lje? na ZS.njegov kontakt hvala.ps.kako je kaj cenovno?jaz rabim samo avto prevleke iz dobrega materjala..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelo dobro ti je zrihtal :prstgor: upam samo, da te ni po?teno udarilo po denarnici :)

Dal sem 500 eu.. je pa res da je vse v usnju.. custom vzorci... sivi.. pac use kokr sm hotel in se nove pene.. sedi.se pa dosti boljse kot prej.. pa se bolse stranice so:) glede na to kok je dibr narejen.. mi ni.bilo skoda kesa:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Tema je ?e malce stara, pa vendar se mi ne da odpirat nove. :)

 

V Mazdo 6 (2010), ki jo kupujem, bi rad ASAP dal prevleke in se ?e sedaj zanimam, kje bi se dalo to ugodno dobit.

 

Mi pa ni vseeno kako izgledajo in pa morajo se prilegati, ne pa, da bodo videt kot nataknjeni ?aklji al neki. :D

 

Hvala. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam prevleke od http://www.iditex.si/ in sem zelo zadovoljen. Prilegajo se in nobenega "muckanja" po 30Kkm.

Za ve?ino avtov in modelov ?e imajo kroje. Pokli?e? in ti na dom po?ljejo vzorce blaga da la?je izbere?. 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam prevleke od http://www.iditex.si/ in sem zelo zadovoljen. Prilegajo se in nobenega "muckanja" po 30Kkm.

Za ve?ino avtov in modelov ?e imajo kroje. Pokli?e? in ti na dom po?ljejo vzorce blaga da la?je izbere?. 

ej....jaz imam tudi kupljene avto prevleke pri isti firmi....so odli?ne lepo narejene in trpe?ne... :rispekt:  :rispekt:  :)  ;) priporo?am..lp :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da nimas takih kot jih ima na spletni strani za mazdo 6 07 letnik :D

?e so bile naro?niku v?e? to?no take, potem tistim prebvlekam prav ni? ne fali :zvizga: .

 

Sam sem izbral sivo barvo (sredinski del "melisa") ker je siva ?e vedno precej temna, obenem pa se na njej manj opazijo sledi podplatov kot se to pri ?rni. Na splo?no mi gre na ?ivce, oz je neprakti?no da imajo sedaj vsi avti v osnovni opremi povsem ?rno motranjost.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam prevleke od http://www.iditex.si/ in sem zelo zadovoljen. Prilegajo se in nobenega "muckanja" po 30Kkm.

Za ve?ino avtov in modelov ?e imajo kroje. Pokli?e? in ti na dom po?ljejo vzorce blaga da la?je izbere?.

A to si dobil kak katalog na dom al kako?

 

Gledam galerijo slik, pa mi dost katera ne potegne. :D

 

PS: kako se kaj cene gibljejo? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.