Skoči na vsebino

Mazda 6 - 147 vs. 155KM


Freak

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

malce pogledujem za ve?jim avtom in med drugimi se mi zdelo dopade Mazda 6 karavan 2.0, z  bencinskim motorjem (nekako se ?e vedno bojim nakupa rabljenega dizla).

Mi pa ni jasno, kak?na je razlika med 147 in 155 KM ?? Kateri je bolj?a izbira? Je tukaj kak?en lastnik, ki mi lahko pove svoje izku?nje? So kak?ne posebnosti? Kako je z va?o porabo? Kolikor vidim na spritmonitorju znajo bit kar ?parovni. Med tem,ko na AvtoMagazinovem testu so imeli zelo visoko porabo?? 

 

 

Hvala za odgovore.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

155 sem vozil enkrat, 147 pa imam (karavan)

v performansah ni neke razlike

 

147 je za umirjeno voznjo cisto ok, ce hoces, da se premika pa moras saltat dol in gasa (pri nekje 4000rpm se zbudi iz spanja)...je pa stara sola, nima direktne vbrizga kot 155, vseeno pa precej tisja do nekje 120-130km/h od dizla, poraba je ok, manj kot 8 do zdaj

155 ima mogoce se malce manjso porabo, so pa novejsi letniki in facelift, ki ima nekaj drobnih sprememb v primerjavi z 147

 

imam cd129 (dizla) facelift pa lahko kar direktno primerjam razlike

 

facelift ima hillholder, je malo mehkejsa, gumbi na volanu so boljsi (manj zapleteni), in potem se kake razlike glede opreme pa to...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh nisem vedu, da obstaja se 155hp razlicica. Imamo doma 147 pa kokr je labi reku za umirjeno voznjo je cez glavo... Me pa zanima tale verzija 2.0i 155hp se pozna tale direct injection? Na avtonetu je se nisem zasledil, da bi se prodajala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.