Skoči na vsebino

Mazda Premacy ne v?ge


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Imam mazdo Premacy 1.8i, letnik 2000. Jaz imam naslednji tehni?ni problem, ki se mi je pojavil pred 2 dnevoma. Ko sem se peljal iz slu?be mi je avto nenadoma ugasnil, kot da bi zmanjkalo bencina. Ko sem se ustavil in ga posku?al pri?gati je samo posku?al startat in ni v?gal. Kot da nebi bilo bencina. Ampak bencina je pol tanka. Po ?e nekaj poskusih sem obupal. Ko sem prinesel originalni rezervni klju? ni bilo ni? bolje. Sicer ko posku?am startat in odklenem avto, in dam kontakt lu?ke na armaturki svetijo normalno, ne sli?i pa se na primer bencinske pumpe, kot na mojem drugem avto hondi accord. Ko ga posku?am v?gati pa se na kratko pojavi rde?a lu?ka z klju?em. Po naslednjih startih se ve? ne pojavi. Sicer ko posku?a v?gati in neham startati se mi zdi da ?e za kak?no sekundo sli?im bencinsko ?rpalko. Varovalke so cele, tudi releji se sli?ijo spredaj ko dam kontakt, ko pa posku?am startati pa se relejev ne sli?i. Ima kdo kak?no idejo?

 

Hvala, Igor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rele bencinske ?rpalke ne dela, al pa ?rpalka spustila du?o.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj mi je mehanik re?il te?avo. Presko?il je zobati jermen oziroma popustila je ena fedrica pri ?panarju. Kolikor je gledal, mehaniki pri velikem servisu niso menjali ?panarja, ampak samo jermen :( . Motor jih sicer ni fasal ni?, tako da sedaj ?e deluje vse kot mora. menjan je tudi zobati jermen, vodna ?rpalka, rolce, ?panarji, mikro jermeni,... v glavnem vse kar e mora menjati pri velikem servisu. Hvala vsem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je bil narejen veliki servis, da niso menjali napenjalca? Ali ni to standardno, da se menja pri velikem servisu?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.