Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Men pa glih zdejle en ?i?a v kro?ne v kontra smer. Glih sem se vklju?il v kro?nega za tovornjakom, tako da sem ga glih zapazil, ker kamjon se je dr?al bol zunaj, jaz pa ker sem ?el na zadnjem izvozu ven sem ?el na notranji pas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e velikrat napisal pa ?e bom..... ama vsa romunsko bolgarska golazen v kombijih in kamionih je na cestah to?no med 6:00 in 8:00 uro. Kje so ves ostali ?as? Ko grem ob 9 ali 10 na AC je pa vse prazno. Bemumast.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S temi kamionarji (tujimi in doma?imi) je eno veliko sranje sam bohnedej, da kej ?ez njih re?e? pol vsi skup v bran stopijo malo Klobasajo in karavana gre dalje, varnost je pa ?e vedno na psu. Va?no, da bodo spet grozili s cestnim terorizmom v obliki zapore cest.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni blo take panike, kot pi?ejo in govorijo, je pa res traktor bil batina da gate trga, bodo?i ?enin pa v "varnostni" kletki in jo je najbolje odnesu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni blo take panike, kot pi?ejo in govorijo, je pa res traktor bil batina da gate trga, bodo?i ?enin pa v "varnostni" kletki in jo je najbolje odnesu.

 

Tedenske novice iz Loke ( vsak teden nova pizdarija )

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni blo take panike, kot pi?ejo in govorijo, je pa res traktor bil batina da gate trga, bodo?i ?enin pa v "varnostni" kletki in jo je najbolje odnesu.

 

Zmaga pa tale komentar :hudicek:

 

Verjetno traktorist ni ?e nikoli vozil teko?in, saj veste ko enkrat za?ne pljuskati He he he he. Ampak treba je povedati ?e to da so se tile zlili iz prikolice in edine po?kodbe so bile ranjen ponos.

 

 

?e sem danes zjutraj prav sli?al spet prometna nesre?a med Dom?alami in LJ. Pa kaj a folk res ni? ne spametuje? :vskalo:

 

Zato, ker se Dom?al?ani in okoli?ani ne znajo vklju?evat na AC. Aja, pa pri Grosuplju je zgodba podobna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj je ?e obvezna dnevna nesre?a na primorki in ?tajerki

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam je bistvena razlika, ker na Primorki se dogaja na razli?nih koncih na ?tajerki pa ve?inoma na istem mestu zato, ker ljudje ne vejo kaj pomeni pojem "pospe?evalni pas".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam je bistvena razlika, ker na Primorki se dogaja na razli?nih koncih na ?tajerki pa ve?inoma na istem mestu zato, ker ljudje ne vejo kaj pomeni pojem "pospe?evalni pas".

 

Pospe?en sr?ni utrip

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tedenske novice iz Loke ( vsak teden nova pizdarija )

 

Apdejt Voznik traktorja JE napihal 0,0(?lovek dejnaso ne pije alkota, skor kot jaz), bo pa kao kaznovan zarad malomarnosti in ne vem kaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjemi da bo zato se bo treba na vse kriple trudit proti uvedbi sat. cestninjenja.

 

Prvi? bo uporabna Pirc musarjeva

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

definitivno bo treba tud nanjo prtisnt :blush: predvsem pa je treba v javnost spraviti vpra?anje kaj je bolj va?no al tistih nekaj milionov ? pobranega denarja al ohranjati dobro prometno varnost, ki jo omogo?a vinjetni sistem in s tem uporaba AC-jev.

 

V trenutku, da se bo zara?unavalo po km bodo pregnali ljudi z AC-jev nazaj na vzporedne ceste in ?e to v veliko ve?ji meri kot v ?asu ABC-ja. Predvsem zato, ker takrat se je kar precej dalo vozit brezpla?no mimo cestninskih oziroma kar precej relacij se sploh ni cestninilo.

 

?e se bo uvedlo sat cestninjenje je to vrnitev v kameno dobo prometne varnosti. ?e bi se odgovornim ministrstvom (promet in MNZ) res ?lo za varnost ljudi v prometu bi se dr?ava odpovedala vsakr?nih cestnin za osebni promet in pove?ala cestnine za komercialnega ter tako vsaj malo razbremenila AC-je navala vzhodnoevropskih prevoznikov.

 

No ampak to je pa? utopija :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res se du?ijo na?e avtoceste - dnevne nesre?e po teko?em traku

http://24ur.com/novice/slovenija/pri-kranj...-avtoceste.html

 

?ez tranzitne po?itnice bo hudo, z vinjeto je o?itno ve? prometa gor.

 

?e enkrat ve? stara cesta vabi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res se du?ijo na?e avtoceste - dnevne nesre?e po teko?em traku

http://24ur.com/novice/slovenija/pri-kranj...-avtoceste.html

 

?ez tranzitne po?itnice bo hudo, z vinjeto je o?itno ve? prometa gor.

 

?e enkrat ve? stara cesta vabi.

 

 

Se pravi da je res najbolje cabrio nabaviti in se peljati po starih cestah lepo 100km/h in u?ivat :) prav tako na morje....vseeno se prej pride kot pa da v kak?ni nesre?i stoji? uro in ?e ve?, da ne govorim kako se zabije na cestninkah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi da je res najbolje cabrio nabaviti in se peljati po starih cestah lepo 100km/h in u?ivat :) prav tako na morje....vseeno se prej pride kot pa da v kak?ni nesre?i stoji? uro in ?e ve?, da ne govorim kako se zabije na cestninkah.

 

Jaz to prakticiram ?e nekaj ?asa odkar sem imel motor. ?E ve? pot ?ez Jelovice (MP) do Rovinja je 20 minut ve?, pa se peljem brez stresa, u?ivamo v naravi, kolegi pa vedno 'pizdijo' kaka gu?va je bila, to ni normalno, ne grem ve? na morje...itd itd...ja pi*** a te res ne izu?i nikol.

 

Danes imajo vsi supadupa avti ali navigacijo vgrajeno ali garmina na ?ipi...in vsi peljejo vse tujce in podobne po eni in isti trasi + vinjeta = pleh na kubik na isti trasi....

 

Ali obratno - nedelja 12:00 vsi pokajo in gredo, zato da se lahko do ve?era dam pripeljejo...jao...mi pa lepo ob 20:00 ?tartamo pa smo vedno 22:00 doma :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se pa ne zgodi vsak dan - zaprta stara cesta Logatec - Postojna...treba na avtocesto...

upam da ne spet kak enoslednik...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.zurnal24.si/slovenija/nesreca-a...k-212971/clanek

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nesrec...nega-otrok.html

 

24ur poroca, da ni huje poskodovanih (3 poskodovani otroci), Zurnal24 pa poroca, da so trije huje poskodovani ... v komenatrjih pa se da zaslediti, da je bilo videnih cel kup resevaqlnih vozil na poti proti Ljubljani ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj so malo bolj natancni. Ocitno zaspal ce ni bremzal.....ceprav spet vprasanje kak bus je bil a guma vedno pusti sled.

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-nesrec...ec-otrok/257581

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak - sredi mesta pa poglejte ta opla!!!

 

Corsa in Astra (in ne Zafira kot pi?e po moje)

http://www.zurnal24.si/crna-kronika/v-zver...a-213178/clanek

Seat pa ?isto cel, ?eprav naj bi mu na streho priletela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.