Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Kaj bi mu pa naredil? ?e bi prej tr?il vanj, ?e mogo?e, ?e bi se tudi on ustavil. ?e pa bi se mu uspe?no izognil in pristal v jarku, sem pa prepri?an, da ne bi vedel njegove tablice. In tako bi se on lahko nepo?kodovan in neprizadet odpeljal naprej, ti pa bi lahko razbijal edino svojo razbitino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak sorry, kako pa se je ta spravu prehitevat pa ni ni?emur podobno. To je tipi?en recept za narest nesre?o - al tak?no kot je ta la pa v nekoga, ki pripelje nasproti.

 

Ne bom zagovarjal nikogar, ker sta tukaj precej kriva kr oba predvsem zato ker se je kar nekaj sekund vozil picassoju v mrtvem kotu in to z isto hitrostjo potem pa tudi ni niti reagiral, da bi prepre?il tr?enje.

 

?e bi bil policaj na licu mesta bi dal deljeno krivdo sploh, ?e bodo upo?tevali posnetek. V kolikor pa posnetka ne bodo upo?tevali pa je krivda ve? ali manj na strani voznika Picassoja saj je s spremembo smeri povzro?il nesre?o, ker se ni prepri?al ali to lahko varno stori.

 

 

 

 

Je pa tukaj dobro vpra?anje, ker se ne v avto?oli ne nikjer ne ukvarjajo z razlaganjem in u?enjem dovoljenega manevra prehitevanja. Sem prepri?an, da vsaj dve tretjini voznikov tega ne zna pravilno izvesti. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ok, zdej bom pa res spremljal ce sploh kak dan na avtocesti ni crasha

http://24ur.com/clanki-spored/verizno-trce...ajerski-ac.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ja bedasto?a, ki jih je svet videl.

 

http://24ur.com/novice/slovenija/se-prepoz...otografiji.html

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve?ja bedasto?a, ki jih je svet videl.

 

http://24ur.com/novice/slovenija/se-prepoz...otografiji.html

 

Ampak res... Potem lahko povsod vse fotke ukinejo in za?nemo z do?ivljajskim opisovanjem <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res... Potem lahko povsod vse fotke ukinejo in za?nemo z do?ivljajskim opisovanjem <_<

 

Extremni primer, vidi? nekoga ki je nekoga za?tihal, ga slika? da? sliko policiji, kot dokaz, pol pa te un to?i ker si izdal njegove osebne podatke-sliko s kraja zlo?ina.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vedno se najde en trol, k zadreka zadevo. Mislim, a je tako te?ko poklicat avtorja in ga prosit, da umakne fotko al pa zamegli obraz - aja sej ni fora v tem, fora je v od?kodnini in to si ?eli trol.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je res en zdolgo?asen pezde, da se ma cajt s tem ubadat. Druga?e pa verjetno se mu je ful mudil umikat iz kadra, ko je videl na en profi neki slika.

 

Jaz ?e vidim, da se nekdo neki ?tima lsikat, se pa? ne me?em u kader, ?e me pa slika nevede pa tako kot vse ostale boli kurac.

 

Sej ga ni model pr?u slikat pred bajto al pa pod tu? al pa na skretu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stajerska avtocesta en kreten vozi po napacni strani. joj upajmo da ne bo pocilo.

 

Poslu?a? radio HIT ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtocesti Maribor - Ljubljana na izvozu Blagovica iz smeri Ljubljane je zaradi okvare tovornega vozila oviran promet. ?as vnosa: 22.07.2011 14:26

 

R3-646, ?marje Sap - Cikava, v Cikavi, polovi?na zapora zaradi prometne nesre?e. Promet poteka izmeni?no enosmerno. ?as vnosa: 22.07.2011 14:17

 

Na avtocesti Ljubljana - Koper med priklju?kom Seno?e?e in razcepom Nanos v smeri Ljubljane je zaradi okvare tovornega vozila oviran promet na po?asnem pasu. ?as vnosa: 22.07.2011 13:13

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/zgornji-...ni-moski/262593

 

Ce ste videli slike lahko reces le samomor ali alko....to je bilo vsaj 200 direktno v beton

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/zgornji-...ni-moski/262593

 

Ce ste videli slike lahko reces le samomor ali alko....to je bilo vsaj 200 direktno v beton

 

316 sploh ne gre 200. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pijan-...-nato-umrl.html

 

ki je hodil po sredini voznega pasu....wtf....

 

Vseeno ne opravi?uje alko...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pijan-...-nato-umrl.html

 

ki je hodil po sredini voznega pasu....wtf....

 

Vseeno ne opravi?uje alko...

 

A pe?cu so odvzeli kri? :vskalo: Ne vem no, ?e gre? ti po eni regionalki 90 in se za ovinkom sprehaja pe?ec zna biti presene?enje.

 

316 bi znal iti 200, ?e se je potrudil imel zalet. M3 pa v 6. dobi od 100 do 200 zelo hitro, preverjeno. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.