Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

To je res, trpe?ni pa so - trening kung fuja in drugih borilnih ve??in se pa? mora nekje poznat :P

 

Da ne re?em kolk s to potrpe?ljivi, da se ne sekirajo dost tud ?e 10 dni stojijo v zastoju

 

http://www.primorske.si/Slovenija-in-svet/...-deset-dni.aspx

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa grozno - psihopatska zadrogirana voznica 150km/h skozi naselje v kolesarja

 

http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/6...e-u-Zenici.html

 

AMpak najbolj grozno pa je, da se folk vozi mimo kot da ni ni?. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa grozno - psihopatska zadrogirana voznica 150km/h skozi naselje v kolesarja

 

http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/6...e-u-Zenici.html

 

AMpak najbolj grozno pa je, da se folk vozi mimo kot da ni ni?. :(

 

Zna bit tud ?ok, predstavljaj si da ti kos razmesarjenega trupla pade na haubo.....

 

in pol mi jamramo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanimivo

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/ni-umr...di-poskodb.html

 

Zakaj zanimivo? Zato, ker ve?ino podobnih primerov policija nikoli ni vodila pod rubriko naravna smrt in je po navadi bil v statistiki zaznamek, da je ?lo za neprilagojeno hitrost al pa za katero drugo neumnost.

 

O?itno je blondinka na ?elu MNZ kar oreng zaropotala pri policijskih ?efih, da so za?eli malo bolj resno opravljat svoje delo in da ni vedno krivda samo v hitrosti ampak, da je ?e mnogo drugih vzrokov - tudi takih ?ist naravnih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Ajajaj.

In potem je Pew filozofiral, da je z ne vem kako hitrostjo priletel v kapelco in mu skoraj ni? ni bilo... :whatever:

 

U mater, tale se je pa mogu prpelat ko pr norcih :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mater, tale se je pa mogu prpelat ko pr norcih :blink:

 

Ni nujno... pi?e, da je zapeljal na le?e?ega policaja. Lahko je bilo recimo ?e 80km/h pa si pe?en, ko te enkrat v zrak vr?e ... takrat ni ve? zaviranja, ker samo leti? in model je imel ?e dodatno smolo, da je zadel glih vogal stavbe in da se je me?kalo samo pol avtomobila.

 

Bi bilo dobro videti slike kako je ozna?ena hitrostna ovira, ker milim, da ga ni med nami, ki se mu ne bi zgodilo, da je kako tako slabo ozna?eno oviro tudi spregledal. ?e ?e na oviro, ki je mi?ljena za hitrost 30km/h pripelje? s 50km/h je lahko veliko sranje.

 

Aja, pa to ni zagovarjanje hitre vo?nje ampak le to, da ravno te ovire so lahko dvorezni me? pri varnosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se je to zgodil k sm meu ?e cliota, se pelm h kolegu kjer so neki delal na cesti in najprej so izrezal kos asfalta prvi? pono? nism vidu furam normalno kr naenkart tup tup ustavm ka je to blo in vidm da sm pa? zapelu ?ez odrezano cesto (dobr da nism gum prerezu kr je biu asfalt prou ostr) 2 dni kasnj ravno zaflikan, 1 dan kasnej ga pelm dam furam in tip men BREMZII!!! jst na polno po bremzi, ka ti je sj ej sam ravna flika, in kaj je blo v enm dnevu je iz ravne ?rne flike zrastu ?rn le?e? polcaj, n? pofarban n? ozna?n, furu sm pa ene 40, to bi blo zanimiv ?e bi se jst sam do njega pelu k bi tko poeltu da joj :D tko da ja ozna?be so pomembne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se je to zgodil k sm meu ?e cliota, se pelm h kolegu kjer so neki delal na cesti in najprej so izrezal kos asfalta prvi? pono? nism vidu furam normalno kr naenkart tup tup ustavm ka je to blo in vidm da sm pa? zapelu ?ez odrezano cesto (dobr da nism gum prerezu kr je biu asfalt prou ostr)

Take zadeve so tudi nekaj bolj?ega. Neozna?ene luknje. :angry2:

Se mi je pa res zgodilo, da se peljem nekje iz Kranja skozi nekej jeb*vce in se za?ne naselje. Sicer ?e cca 50 metrov nobene hi?e, no ena ?iva meja edino malo prej. In skoraj v?tric z znakom za naselje je bil neozna?en le?e?i policaj. Ura je bila pa ravno taka, da je gozd na (temnej?ega) konkretno visokega le?e?ega policaja metal tako fajn senco, da ni bil opazen. Je zanimivo, ko iz ene 90 pri?lajfa? na ene 50 potem pa samo spusti? bremze, da se ne bi ?e z odbija?em zabil vanj. Najbr? ni potrebe omenjati, da sem oreng posko?il notri.

 

Sicer pa ko se peljete ?ez le?e?e policiste samo glejte kako so popraskani. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to se je men nardil ?e z Daihatsujem, ko sm se ?e vozu vsak vikend na slu?enje voja?kega roka u MS. Le?e?i so sicr bli ozna?eni, ampak so ble barve ?e poobldele, pa sm prletu 50 ?ez, ampak posledic k sre?i ni blo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

js sem bil navajen da pred lezecimi policaji bremzam (sem vozil avto veliko prej,preden sem naredu izpit),nakar se z instruktorjem peljeva cez lezece policaje in js normalno mal bremzam itd., nakar se zacne instruktor name dret da kaj to delam sredi cesti,da so lezeci policaji narejeni da se cez njih komot pelje 40 in vec..to meni ni blo normalno..no uglavnem ta njegov nasvet nisem nikoli uposteval..pri nas ni neke postene prakse in neki studij kje da se postavijo lezeci policaji..pri nas pac napises pritozbo na obcini da rabis lezecega policaja ker pac nekdo je enkrat peljel mal hitrej in cez 2 dni ga ze imas pred hiso,blokom,solo,itd..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POZOR! Na dolenjski avtocesti voznik vozi v napa?no smer!Promet.si: Na dolenjski avtocesti med Ivan?no Gorico in Vi?njo Goro v smeri Ljubljane je oviran promet zaradi voznika, ki vozi v nasprotni smeri.

 

to je sedajle, brez besed, potem pa spet verizno....verjetno je namerno da se izogne 5 min zamude

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en dokaz da smrt ?loveku ?kodi

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok je tle enga pleha nabasanga na kupu, kokr da bi bla fotomonta?a, matr! <_<

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-i...-zivljenja.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.