Skoči na vsebino

Alternative za avtoradio


pob

Priporočeno sporočilo

Kolega si je v 10 starega pasata, namesto radia, vgradil nekak?en tabli?ni ra?unalnik, ki je narejen prav za ta tip avtomobila. Iz Kitajske je zadevo dobil za cca. 250 eur. Zanimivo mi je, da ima vse podprto, tudi funkcijo, ki v kombinaciji s kamero, lahko gleda na zaslonu, kako se pelje rikverc. Skratka, ni, da ni...

 

Sedaj pa me zanima, ali ima kdo od vas mazda?ev kak?no podobno zadevo v svojem jeklenem konji?ku?

 

Kot bodo?i voznik Mazde 6, letnik 2010 in kot ljubitelj raznih tehnikalij, me to ?e posebno zanima. :)

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem to imel skorajda v vseh mazdah ampak Win CE, sedaj v Seatu imam prvi? androida in priporo?am....

 

to?no tega

http://www.autopumpkin.com/car-dvd-players/vw-car-dvd-player/vw-golf-dvd-player/pumpkin-head-unit-pure-android-4-2-double-2-din-car-dvd-player-gps-navigation-system-for-vw-with-7-inch-lcd-hd-capacitive-touch-screen-3g-wifi-can-bus-7color-of-button-indicator-remote-control.html

 

v kombinaciji s hotpotom na telefonu dela vse, promet, internetni radio, vreme...tudi podporo imajo zrihtano iz nem?ije, 3x jih potreboval, vedno odgvorili in po?iljali popravke SWja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk dobra pa je navigacija na teh stvareh?

Dobra je tolk kakor so dobre mape. Igonext, tomtom.. Vse dela in mape so 2x letno for free...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alternativa za avtoradio? ?tirje otroci, ki ti prepevajo, se pretepajo, kri?ijo, cvilijo,... Tiho so samo takrat, ko drobijo ali polivajo po avtu...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk dobra pa je navigacija na teh stvareh?

Zadnje mape so teleatlas 2016.03 izdane junija letos, in Here 2016.02

Zelo so azurne in tocne za kompletno EU vkljucno z vzhodom in jugom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Multimedia je pristigla pri prijatelju v Francijo. Neka agencija je napla?ala ?e svojo provizijo  :angry2:  in ?e davek, vse skupaj ?e 56e za dopla?ilo. In je ?e po?kodovan. :vskalo: . Ampak se to da popravit. Reklamacija je poslana in bomo po?akali odgovor kitajca,

post-7526-0-22552700-1472896257_thumb.jpg

post-7526-0-91079500-1472896272_thumb.jpg

post-7526-0-75487400-1472896289_thumb.jpg

post-7526-0-49673300-1472896309_thumb.jpg

post-7526-0-78907700-1472896320_thumb.jpg

post-7526-0-57084100-1472896335_thumb.jpg

post-7526-0-33401500-1472896362_thumb.jpg

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

evo, sem na?el nekaj, kar bi lahko nadomestilo moj vgrajen avtoradio v moji mazdurini. :)

 

http://www.autopumpkin.com/pumpkin-8-inch-quad-core-android-4-4-car-stereo-for-mazda-6-2008-2012-mazda-6-ruiyi-2008-2012-mazda-6-ultra-2008-2012-2-din-support-dab-obdii-3g-wifi-steering-wheel-control.html

 

vidim, da ima tudi DAB+ podporo in pa seveda kontroliranje preko volanskih tipk. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.autopumpkin.com/pumpkin-latest-7-inch-1024-600-quad-core-android-4-4-car-stereo-for-vw-skoda-seat-series-2-din-support-dab-obdii-3g-wifi-usb-sd-steering-wheel-control.html

 

Saj ma moj tudi, pa ne pri?akujte da je to zdej to nek uvau, jaz ne sli?im razlike pa sem audiofil....zvoka LPjke (kljub pokanju) ne bo nih?e zamenjal...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Audiofil v avtu itak ne more? bit, ker je preve? drugega hrupa in ?umov. Je bolj ?tos digitalnega radia, da predvaja enako kvaliteten zvok tudi v primeru, ko je signal dokaj slab. ?e je preve? slab (v tunelu) bo pa samo mrknilo brez raznoraznih motenj in ?umenja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Audiofil v avtu itak ne more? bit, ker je preve? drugega hrupa in ?umov. Je bolj ?tos digitalnega radia, da predvaja enako kvaliteten zvok tudi v primeru, ko je signal dokaj slab. ?e je preve? slab (v tunelu) bo pa samo mrknilo brez raznoraznih motenj in ?umenja.

Nimam mazde  :hudicek:

 

joke aside, saj to sem posredno tudi sam mislil, lahko se prena?a ne vem kak digitalen zvok, pa je na koncu zvo?nik zje...pa klju?i v predalu itd.

To je pa? nekaj podobnega streaming/cachingu....da se ti za nekaj sekund v naprej nalo?i vsebina in krije luknje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bos inel na eni frekvenci (zaslonu) radije in bos izbral med njimi

Izbrani ti bo pa se kaj napisal poleg - prometne info in seveda reklame...(se en kanal do uporabnikov), verjetno kmalu se live streaming itd...pa bonse vprasanje varnosti.

 

Kolega ki dela na radiju 1 in sonsedaj na veliko brgli v live stream facebooka je dejal da imajo primere 'pritozbe' da so krivi za razbit pleh....se prav oni so krivi ne un ki vozi in buli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.