Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Huda cena, res.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Druga in tretja pa so vezave na šipco pred števci. 1. Ob določenem kotu sonca blešči in se slabo vidi števce. 2. Šipca je zgleda iz najbolj poceni plexija, pobrišeš s krpico in se poznajo rajsice.
    • Razlaga sodelavka v službi, da sta se njena soseda ločila. Razlog: sosed je šel na službeno pot z letalom. Dogovorjeno je bilo, da se vrne z vlakom in s postaje lepo pripešači domov. Do tu je vse lepo in krasno. Problem je nastal, ker je doma dobil poleg žene tudi nekega moškega. Zakaj? Ker sta zaljubljenca pozabila na premik ure in sta pričakovala njenega moža eno uro pozneje...
    • S kamp prikolico bi šel 130 km/h? Glej, ti dovolim, ampak jaz sem imel pa celo družino v avtu. In, vsaj zaenkrat, se mi še niso toliko zamerili, da bi jih pobil. In tudi, če bi jih imel namen - ne bi tvegal, da spotoma ubijem še sebe...
    • Kakšna je razlika med ščegetavčkom in policajem?   Pravzaprav nobene. Pri obeh, če preveč stegneš jezik, si v pizdi...
    • 130 km/h. Jest sm mislil,da so teli mazdini dizli stroji (navor pa to) 🤣
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.