Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Bo mogu pa z nami kdaj na time attack pa se tm znoret, ceste res niso za divjanje :policaj:

 

Tako tako, pa tam pokazati kako bi ga nakriviu tam v prvi in ?e huje, v drugi ovinek, pa rekel "jaz sem furu tam tak in tak ?as. :D

 

Sam res bi bil ?as, da si privo??i neki mo?nej?ega, pa ?e dolgo ni nih?e v tem okoli?u kupil kakega ?estaka. Mogo?e ravno zato ker je pri?el njegov ?as in bo on kupil? :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za "Ge?enk" ni slaba varjanta! :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo kdo vzel mi naj javi za amortizerje. Sicer sem strica ?e kontaktiral prek maila ampak ni odgovora tako da bo treba poklicat. ?e pa slu?ajno kdo s foruma vzame se pa priporo?am ;)

 

amortizerji iz 1.5 ne pa?ejo na GT ;) oglas mi je sicer pokazu kolega ampak mi ne pride n? v po?tev... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje ne izivite ker mal matra tistale mx-3 :hudicek: sam podvozje bi mal spedenu k baje ni tok dobr k pr Fki :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

amortizerji iz 1.5 ne pa?ejo na GT ;) oglas mi je sicer pokazu kolega ampak mi ne pride n? v po?tev... ;)

 

<_< stokrat sem ze ponovo in se enkrat bom amortizerji pasejo iz 1.5 na v6

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje ne izivite ker mal matra tistale mx-3 :hudicek: sam podvozje bi mal spedenu k baje ni tok dobr k pr Fki :blush:

 

Balirka, tole bi bil zate STROJ V NULO, pisan na ko?o! :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol jo pa od markota uzem, sm oglas vidu na avto.net, to je dejansko rop, glede na to kaj je na njej narjen :aaaaa:

 

Jest sem pa nekoga ?e bolj oropal :hudicek:

 

<_< stokrat sem ze ponovo in se enkrat bom amortizerji pasejo iz 1.5 na v6

 

Amorti so isti, edin fedri so pri GT spredaj tr?i, za zadaj pa nwm to?no. Sicer pa fedre itak ma?, tko da nevem kaj komplicera? ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je tok star, da jo ?e pridobiva! :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot suho zlato in to s 300.000km pri skoraj 15 letih starosti - eni so al nepopravljivi optimisti al pa prtegnjeni do daske :ne vem:

 

Magari kombinirana zadeva, zakaj bi bli polovi?arji! :cheers::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole bi bil pa good buy, ?e bi ?la cena vsaj na pol

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6074900&show=1

 

Grd voz za abnormaln gnar! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni zgleda nevejo kaj prodajajo :blink::vskalo:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6045689&show=1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.