Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

direkt ja sam mal del? je tole da bi ?u iskat ...

 

Mogo?e res, ampak ? so pa sme?ni, ?e ?e bi klimo uzposobu. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e res, ampak ? so pa sme?ni, ?e ?e bi klimo uzposobu. :ouje:

 

pa ta bi bla bl za dele al pa bi mogo?e tole usposobu bi vidu kako bi plani tekl sam tapru morm dele dnar dobit opl pa cajt 1 teden si frej uzet da bi use lepo skup sestavl pa ena bi ?la na dinos druga pa naprej prodat ... sramezljiv

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo i??e za 1. avto, priporo?am tegale (?tudentski bud?et);

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6207540&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi pri?akoval za najve?jega Volvaka kak?no konkretnej?o motorizacijo, aja pa notranjost kot v Sunny-ju letnika 89, hehe;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6073103&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fejst zasoljena cena za Rumenko NB, ima pa tudi stroja za rezervne dele;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6237097&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit res ta.. najbr? se je iz tazelene motor vn vzel in ?e se za ta dnar dobi dva avta; prvi dobr ohranjen in drugi brez motorja za dele, se mi zdi cena kar lepa :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ob kraji je bilo razbito steklo na voznikovi strani, poleg tega ima po?eno prednje steklo na voznikovi strani-posledica kamna. za koristno informacijo DAM BOGATO NAGRADO.

uredni?tvo prosim, da ne bri?e oglasa, hvala!..."

 

tle mi pa neki ni jasn...kako ve da je bila razbita ?ipa na voznikovi strani...? :vesel:

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ob kraji je bilo razbito steklo na voznikovi strani, poleg tega ima po?eno prednje steklo na voznikovi strani-posledica kamna. za koristno informacijo DAM BOGATO NAGRADO.

uredni?tvo prosim, da ne bri?e oglasa, hvala!..."

 

tle mi pa neki ni jasn...kako ve da je bila razbita ?ipa na voznikovi strani...? :vesel:

 

Morda se spomni kako je bil avto parkiran :ouje: . Uni ko ?ivijo v blokih majo gara?ne bokse in se da lepo pol ocent na kateri strani je gla?ovna.........
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ob kraji je bilo razbito steklo na voznikovi strani, poleg tega ima po?eno prednje steklo na voznikovi strani-posledica kamna. za koristno informacijo DAM BOGATO NAGRADO.

uredni?tvo prosim, da ne bri?e oglasa, hvala!..."

 

tle mi pa neki ni jasn...kako ve da je bila razbita ?ipa na voznikovi strani...? :vesel:

 

Em, si pomislil, da ve kako je bil parkiran in je to ugotovila policija, da je verjetno tam razbit? Mogo?e celo o?ividci?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ob kraji je bilo razbito steklo na voznikovi strani, poleg tega ima po?eno prednje steklo na voznikovi strani-posledica kamna. za koristno informacijo DAM BOGATO NAGRADO.

uredni?tvo prosim, da ne bri?e oglasa, hvala!..."

 

tle mi pa neki ni jasn...kako ve da je bila razbita ?ipa na voznikovi strani...? :vesel:

 

Tega mi je poslala freneica na mejl od njenega jebaca je. Ukraden iz zaklenjene garaze v lj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja ne more? bit ?leht no :blush: ... ni cool ?e komu avto ukradejo . ?e je ?e cel ni ve? v Slo, ?e je pa ?e v delih bodo pa kmalu ti deli bili po raznoraznih drugih avtih.

 

Zanimivo bi bilo najprej s strani policije preverit a je bil v zadnje pol leta kak?en isti model bimmerja razbit v nesre?i pol pa it mal preverit, ?e se bodo na tak?nem na?li kak?ni deli, ki niso kupljeni v ?tacuni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi ne vem kolko v?e?, ampak doslej je ?e nisem porajtov;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6225797&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi ne vem kolko v?e?, ampak doslej je ?e nisem porajtov;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6225797&show=1

 

Ta je hotu se moje vzmeti vzet, se takrat ko sem jih prodajal, pa pol nisva bila sigurna ce iz dizla pasejo na bencinarja, je pa ze takrat nekaj omenu da jo bo prodajal.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.