Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja to je od tega prijatelja s katerim smo ?li na ring biv?i avto. On ga je zrihtal v tako stanje ?e nekaj let nazaj, ga prodal avgusta 2009 za mislim da ene toliko denarja. Potem ga je kupil zegler (vem ker sem mu prodal par delov), kupil nove gume pa fedre, nato pa ?e trenuten lastnik Funkl (vem, ker sem mu prodal par delov :P ), ki ga je vmes malo butnil (prebil IC, sicer ni? huj?ega, ni panike), pa menjalnik je tudi zrihtal (dobra investicija, itak zdr?i stage 3 serijski BP ampak vseeno). Koliko je zdaj konkretno rjav pa ne vem (bolezen teh avtov). Bi pa absolutno rabil po?asi 300ZX big brake kit vsaj, pa ?e bolj?e podvozje. Je pa stage 3 tako, da kdorkoli ga bo nabavil upam, da bo znal uporabljati glavo. Nasploh, ?e je ?e pleh porihtan bi mogel biti OK avto.

Glede na ceno bolj kot ne tipa teren. ?e koga ?e kaj ve? zanima lohk tut na ZS vpra?a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je od tega prijatelja s katerim smo ?li na ring biv?i avto. On ga je zrihtal v tako stanje ?e nekaj let nazaj, ga prodal avgusta 2009 za mislim da ene toliko denarja. Potem ga je kupil zegler (vem ker sem mu prodal par delov), kupil nove gume pa fedre, nato pa ?e trenuten lastnik Funkl (vem, ker sem mu prodal par delov :P ), ki ga je vmes malo butnil (prebil IC, sicer ni? huj?ega, ni panike), pa menjalnik je tudi zrihtal (dobra investicija, itak zdr?i stage 3 serijski BP ampak vseeno). Koliko je zdaj konkretno rjav pa ne vem (bolezen teh avtov). Bi pa absolutno rabil po?asi 300ZX big brake kit vsaj, pa ?e bolj?e podvozje. Je pa stage 3 tako, da kdorkoli ga bo nabavil upam, da bo znal uporabljati glavo. Nasploh, ?e je ?e pleh porihtan bi mogel biti OK avto.

Glede na ceno bolj kot ne tipa teren. ?e koga ?e kaj ve? zanima lohk tut na ZS vpra?a.

 

Cao

 

Se mi je kar zdelo da bo tebi to poznan avto, zato ker pac si bil v teh vodah, avto je pa tko in tko raketa,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pri tem avtu dizajn toook svetovni, da bi mu bil pripravljen tudi kak?no motorno okvaro oprostit. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tabela je izgleda facelift ... je pol leta mlajsa in ima slovensko poreklo ter doplacano podaljsano garancijo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta leva pa zvo?ena ?e je na jap centru - kupljena za 10k, torej niso realni kilometri ?e mene vpra?a?, je pa res da tale bela mooooooo?no pretirava s ceno tok se bi moja 2012 prodajala....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7424724&show=1

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7272869&show=1

 

Oba sem klical, a NE GREM gledat, ker bom.....ne morem je imeti, ?e par let....sta pa hudi in originalni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sta bile kej usute ker noben nima ozna?eno da nista bile? ali pa? pozabili?

 

kdo pa to ozna?i lepo te prosim? Avta sta tip top par praskic pa?, nizek in ?irok avto je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si jih ?u gledat, al na pamet govori?? :P

Ker ena izmed teh ni tip-top ;)

 

po telefonu. In kako naj bi bil 10 let star avto tip top? Mene praske in udrtine ne ganejo mam kleparja ki pod parkplac vse zrihta.

 

misli? pa na pragove srebrne, to je zunanja po?kodba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se 3-jka proda razmi?ljam o daily driverju za par mescev :harhar:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7461049&show=1

 

Kljuko ma!!! :bravo::bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rx8 za ceno Miate oz. ?e manj;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6097221&show=1

 

Ne more? verjet kolk je to poceni ratalo. Sicer je tale barva mal "kri?e?a", vsaj zame. Druga? je pa to super avto men.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? verjet kolk je to poceni ratalo. Sicer je tale barva mal "kri?e?a", vsaj zame. Druga? je pa to super avto men.

 

Jaz bi pa od vseh fabri?kih barv imel ravno tole (winning blue) dale? najraj?i. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak?na pa je kej poraba tega?

 

?e mislita da to kaj manj ?re kot kak V6 .... :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.