Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Kolesarji in simpatizerji, kaj mislite ali bo g. ROGLA letos zmagal italijanski GIRO? :jupiii:

Hja, vreme ga biksa, gorske etape na katere resno racuna so pod vprasanjem (vec kot pol metra novega snega)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celjska trasa uspela. 230km , 2700visincev, dru?ba iz la?kega,polzele, ?akovca,maribora.

 

Zadnjih 40km nas je konkretno pralo,ampak.... Kaj bi govoril... Kot riba v vodi...

 

Zaslu?ena Pizza na cilju in krof nekje na pol poti... Si je treba privo??iti Malo off obroka

post-9068-0-31855600-1558298628_thumb.jpg

post-9068-0-03648200-1558298640_thumb.jpg

post-9068-0-82306800-1558298652_thumb.jpg

post-9068-0-12113200-1558298664_thumb.jpg

post-9068-0-99945800-1558298685_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celjska trasa uspela. 230km , 2700visincev, dru?ba iz la?kega,polzele, ?akovca,maribora.

Zadnjih 40km nas je konkretno pralo,ampak.... Kaj bi govoril... Kot riba v vodi...

Zaslu?ena Pizza na cilju in krof nekje na pol poti... Si je treba privo??iti Malo off

obroka

Piva pa ni?? Gre preve? v noge! Ha ha ha. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno malenkost je zaj... ker ni naredil zgloba za nagib.To smo ?e mi kot mulci v osnovni ?oli vedeli da je to treba, ko smo z doma narejeno prikolico s kolesi vozili daljinsko vodene modele letal na modelarsko stezo. (takrat smo se morali mulci znajti sami, niso ateji stregli od spredaj in zadaj tako kot se to mulcem dogaja danes).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno malenkost je zaj... ker ni naredil zgloba za nagib.To smo ?e mi kot mulci v osnovni ?oli vedeli da je to treba, ko smo z doma narejeno prikolico s kolesi vozili daljinsko vodene modele letal na modelarsko stezo. (takrat smo se morali mulci znajti sami, niso ateji stregli od spredaj in zadaj tako kot se to mulcem dogaja danes).

 

Dokler gre po ravnem je ?e ok, kak?na hrbteni?ka bo mal zacvilila pri otrocih. ko pa bo ?el ?ez preval bo pa se sli?alo samo ?e "vaffanculo".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tole pa ni kar tako - Polanc ma ro?nato majico na Giru :jupiii:

 

Zdaj sta z Roglo v vodstvu dva Slovenca in vse skupaj zgleda kot odprto prvenstvo Slovenije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tole pa ni kar tako - Polanc ma ro?nato majico na Giru :jupiii:

 

Zdaj sta z Roglo v vodstvu dva Slovenca in vse skupaj zgleda kot odprto prvenstvo Slovenije.

Res neverjetno, kdo bi si mislil :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot napovedano Gavia odpade v torek, prevec snega. Start - Cilj isto a preko drugega kucla.

 

Ravno torej je najbolj ubijalska

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haters gonna hate,ampak mi smo u?ivali...

 

Prvi? bil na Blo?ki polici... Izredno lepo, sicer za moje pojme preve? obljudeno,ampak se vrnem... Med tednom dopoldne, ko ne bo gne?e...

 

Ko je ravno pred kratkim bila debata o divjakih v Premium nem?kih znamkah...

 

V 210km 4slabe izku?nje; Peugeot 5008 nas je prehiteval v klanec navzgor ,medtem ko je nasproti pri?el drug kolesar . Ni bilo druge,kot da se je nasproti vozec kolesar kriti?no ustavil, Peugeot pa tudi.... Debelu?na sopotnica je pa ?e nekaj idiotsko mahala... Kdo bi vedel zakaj... Bila je fous verjetno...

 

Nek c4 gp nas je precej na Knap prehiteval,ampak ok... Smo navajeni...

 

Prastar megane karavan je sel v nepregleden ovinek prehitevati pol metra od na?ih balanc... Debil.

 

In pa... Prastar passat... Se peljemo po kolesarski stezi in se nekdo dere ven ...

 

No,ta nekdo me ni prepoznal... Jaz pa njega sem... Bo lepo v slu?bi ko bom ?elel,da se mi to ponovi v obraz...

 

Morda sem bil pa jaz tako utrujen,da zgolj Mislim,da so to bili avti plebejskih znamk in so bili ubistvu , tukaj tako osovra?eni, bmwji in audiji ..

 

 

Popolnega dneva ni skazila niti svinja, ki mi je ruknila xsaro na parkingu in speezdila... Upam,da se mu ?e 10x bolj pozna kot meni. Ne ker me je ruknil, ampak ker ni pustil svojih podatkov.

 

Bi napisal da je bilo lepo,ampak bilo je fenomenalno.

 

https://ridewithgps.com/routes/29761397

post-9068-0-41283500-1559544218_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu prelepo tole jezero :)

Zelo je lepo... Res priporo?am , Predvidevam da je primerno tudi za otroke. Ne gledam s takimi o?mi,bolj sem se videl,kako bi se po parih urah usedel tja in spil kavo v miru, pa je bila v?eraj ?isto prevelika gne?a... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haters gonna hate,ampak mi smo u?ivali...

Prvi? bil na Blo?ki polici... Izredno lepo, sicer za moje pojme preve? obljudeno,ampak se vrnem... Med tednom dopoldne, ko ne bo gne?e...

Ko je ravno pred kratkim bila debata o divjakih v Premium nem?kih znamkah...

V 210km 4slabe izku?nje; Peugeot 5008 nas je prehiteval v klanec navzgor ,medtem ko je nasproti pri?el drug kolesar . Ni bilo druge,kot da se je nasproti vozec kolesar kriti?no ustavil, Peugeot pa tudi.... Debelu?na sopotnica je pa ?e nekaj idiotsko mahala... Kdo bi vedel zakaj... Bila je fous verjetno...

Nek c4 gp nas je precej na Knap prehiteval,ampak ok... Smo navajeni...

Prastar megane karavan je sel v nepregleden ovinek prehitevati pol metra od na?ih balanc... Debil.

In pa... Prastar passat... Se peljemo po kolesarski stezi in se nekdo dere ven ...

No,ta nekdo me ni prepoznal... Jaz pa njega sem... Bo lepo v slu?bi ko bom ?elel,da se mi to ponovi v obraz...

Morda sem bil pa jaz tako utrujen,da zgolj Mislim,da so to bili avti plebejskih znamk in so bili ubistvu , tukaj tako osovra?eni, bmwji in audiji ..

Popolnega dneva ni skazila niti svinja, ki mi je ruknila xsaro na parkingu in speezdila... Upam,da se mu ?e 10x bolj pozna kot meni. Ne ker me je ruknil, ampak ker ni pustil svojih podatkov.

Bi napisal da je bilo lepo,ampak bilo je fenomenalno.

https://ridewithgps.com/routes/29761397

Kaj pa tiste vile nasproti jezera..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.