Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

dne 8. 9. 2023 ob 15:43 je SpEkTr napisal:

Jaz sem si tudi rekel zjutraj, da grem en tempo...no, sam ne s kolesom :)

https://connect.garmin.com/modern/activity/11972942601#

Sem si danes še 1x pogledu vadbo sam to je pa kar dober tempo :o... mal me je zamikal da bi šel tudi jaz danes kake 5km odtečt,..

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, te je zamikalo 🙂 Ja, od časa do časa si paše mal čistega vina nalit hahahahha, da vidiš pri čem si ...tko zase za gušt :) Pa da malo vidiš kje je laktatni prag ipd..

Ugotavljam, da bi lažje popravil svoj rekord na 21km kot pa na 10km. 

 

Na 10km mislim da sem tekel s takistim tempom - okoli 4:20, ampak sedajle si ne predstavljam tako tečt 10km. BI pa mogoče lažje tekel 21km s tempom 4:45 - 4:55, kar bi bilo dovolj za rekord :)

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje točno meriš obseg waist-a za senzor? Takoj pod prsami?

 

WWW.POLAR.COM

Trak za srčni utrip Polar H10 spremlja vaš utrip z največjo mero natančnosti in udobja. Namestite si senzor in spremljajte utrip svojega...


Tole si ogledujem

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pas zelo dobro drži, lahko si ga tudi nastavljaš, tako da ni treba na cm natančno...jaz sem mislil, da mi ne bo to držalo....ampak kot rečeno se lepo drži, ne rabiš niti zelo zategovati...če želiš realen pulz, je to edina natančna zadeva....ostale opcije so približki...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, sportman333 said:

Pas zelo dobro drži, lahko si ga tudi nastavljaš, tako da ni treba na cm natančno...jaz sem mislil, da mi ne bo to držalo....ampak kot rečeno se lepo drži, ne rabiš niti zelo zategovati...če želiš realen pulz, je to edina natančna zadeva....ostale opcije so približki...

 

So kar v redu. Težava, če rečem težava je pri hitrih prehodih, kaki intervalni treningi in podobno, ko potem na zapestju malce zaostaja se pravi ni tako hitrega odziva. Sicer je pa ok. pri tekih ki so enakomerni ipd, ni težav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Tilen5 napisal:

Kk 81 cm sm si zmeril,..se pravim morem Medium pas vzet. Bolj se mi gre tudi za kolo da lahko uro dam na balanco.

Meni je pas šel vedno na živce.

Imam sedaj Polar OH1 za na biceps in uro na belanci.

 

Tudi moja ura ima WristHR, samo pri pohodništvu, ko roke binglajo dol in nabije pritist, WHR neha merit prav. OH1 pa je vedno zanesljiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor komu, jaz sem gai mel 9-10 let, pa je OH1 nora izboljšava.

 

Je stari Polar crknil, novi Suunto pa je sprejel samo BlueTooth. In sem te ga odkril. Drugače je škoda denarja za eksperimente.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je godlike napisal:

Tudi če je 1€ razlike s pošto, naročiš iz tujine.

Saj niti 1€ ne pade iz neba.

Par dni nazaj sem med sprehodom na tleh, našel kovanec 2€. Torej je vse mogoče. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Z M A J napisal:

Par dni nazaj sem med sprehodom na tleh, našel kovanec 2€. Torej je vse mogoče. :)

Od veselja si ziher šel v gostilno in zapil 20€?

 

@Bini Zakaj presenečeno?

 Razumem, da se ceni slovenski izdelek in plača več. Ne pa da se plača več, ker si nek slovenec žepe polni.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

A to si naročil pas? Kako pa da ga nisi pri nas, a je taka razlika v ceni?

Ni razlike, sem naročil kar iz uradne strani(ker imajo zadnji model ki podpira tudi ant+). Edino kar je da ni poštnine nobene, pa čeprav pride iz nizozemske...no lahko rečemo da sem prišparal 5€ pri poštnini

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.