Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Jaz sem si imel plan kupit drugo leto, trenutno pa razmišljam tudi o sobnem kolesu za čez zimo. Torej 2 muhi na en mah rešim s tem trenažerjem (40 eur v hoferju, lol), poleg tega bo verjetno pri kolesih tudi kej popusta sedaj, ko bo konec sezone. ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je pob napisal:

Jaz sem si imel plan kupit drugo leto, trenutno pa razmišljam tudi o sobnem kolesu za čez zimo. Torej 2 muhi na en mah rešim s tem trenažerjem (40 eur v hoferju, lol), poleg tega bo verjetno pri kolesih tudi kej popusta sedaj, ko bo konec sezone. ;) 

Upam da imaš garažo , ker tale stvar od trenažerja je kr glasna🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da imaš garažo , ker tale stvar od trenažerja je kr glasna
Ja ja, sem planiral tako. V stanovanju itak ni placa za kaj takega.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je pob napisal:

Jaz sem si imel plan kupit drugo leto, trenutno pa razmišljam tudi o sobnem kolesu za čez zimo. Torej 2 muhi na en mah rešim s tem trenažerjem (40 eur v hoferju, lol), poleg tega bo verjetno pri kolesih tudi kej popusta sedaj, ko bo konec sezone. ;) 

Za popuste ujeti je zdaj že ravno pravi čas. Je pa jeba z zalogo.

 

Trenazer... Glasno za znoret. A boš dal MTB gor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za popuste ujeti je zdaj že ravno pravi čas. Je pa jeba z zalogo.
 
Trenazer... Glasno za znoret. A boš dal MTB gor?
Načeloma mislim kupit eno gorsko kolo, ja. Da bom lahko s familijo divjal naokoli.
Glasnost me ne moti, ker bom ziher kej poslušal zraven.

Sedaj moram samo še preveriti price/performance pri kolesih in gasa v trgovino.

Dejansko nisem kolesaril cca 20 let...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je pob napisal:

Načeloma mislim kupit eno gorsko kolo, ja. Da bom lahko s familijo divjal naokoli.
Glasnost me ne moti, ker bom ziher kej poslušal zraven.

Sedaj moram samo še preveriti price/performance pri kolesih in gasa v trgovino.

Dejansko nisem kolesaril cca 20 let...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Upam da boš našel kaj,ker zalog ni nekih ful... Je par znancev kupovalo kolesa zadnje mesece in je kar izpropano.

 

Jaz imam nek osnovni trenazer in je neznosno glasen (pa imam potrpežljive sosede),tako da jaz gonim na balkonu.  Pa moraš vedeti ,da ti zadnjo gumo ful pobira na trenazerju,tak da jaz uporabljam tisto,ki je za v smeti.

 

Sicer pa je Best price / performance Giant in Cube.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, kupil gorsko kolo. Kej drugega že težje kupim, ker sem v hribih doma. Sem pa našel neki od Nakamure, pa da ni najbolj poceni.

Čez zimo zdrmam tale trenažer, potem pa, ko se odpre sezona drugo leto, bom celo uspel kam prilezt. :) 

  • Všeč 5
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je pob napisal:

Evo, kupil gorsko kolo. Kej drugega že težje kupim, ker sem v hribih doma. Sem pa našel neki od Nakamure, pa da ni najbolj poceni.

Čez zimo zdrmam tale trenažer, potem pa, ko se odpre sezona drugo leto, bom celo uspel kam prilezt. :) 

Intersport znamka in kar vredu če si kupil njihov najdražji model. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je pob napisal:

Evo, kupil gorsko kolo. Kej drugega že težje kupim, ker sem v hribih doma. Sem pa našel neki od Nakamure, pa da ni najbolj poceni.

Čez zimo zdrmam tale trenažer, potem pa, ko se odpre sezona drugo leto, bom celo uspel kam prilezt. :) 

Slika pridobitve ??😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 9. 2021 ob 18:10 je robertk6 napisal:

Slika pridobitve ??😀

 

Nimam ga kam postavit, ker škrti niso dali tačke zraven. Je pa tudi slabša svetloba, ker sem na večer slikal.

 

V glavnem, po cca 25. letih sem znova na kolesu, kdo bi si mislil, haha.🙈

 

image.thumb.png.42d7d5e1d2cdf7d3d75dbd916b14e58a.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Urica rekreacije od Velenja do Šoštanja včeraj. Odlična povezava dveh mest s kolesarsko stezo mimo jezer. :) Bil prvič in vsekakor ne zadnjič. :)

15cc83542ad82d4526d46c0a3e460695.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/14/2021 at 11:08 AM, pob said:

Evo, kupil gorsko kolo. Kej drugega že težje kupim, ker sem v hribih doma. Sem pa našel neki od Nakamure, pa da ni najbolj poceni.

Čez zimo zdrmam tale trenažer, potem pa, ko se odpre sezona drugo leto, bom celo uspel kam prilezt. :) 

kaj pa kakšna elektrika? zadnje čase vidim da je vedno več elektrike ko grem kdaj na velko planino

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kratkim, ko sem malo kolesaril po obali, sem opazil, da je vec elektricnih, kot navadnih… sploh turisti… Cehi, Nemci, Avstrijci,… So sle pa cene elektricnih kar krepko gor… Ko sem jaz pred parimi leti kupil, so bil cene od nekje dobrega tisocaka do slabe tri tisocake… Danes pa se pri slabih dveh tisocakih sele zacne… in gredo cene tudi do 4 ali 5 jurjev… odvisno od firme, opreme,… 

 

Pa še video s tega kratkega potepanja po slovenski obali ...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene so šle res gor. Moja specialka je bila leta 2018 1800eur,danes je vsaj 2200eur... Isti model z isto opremo.

 

Tudi cene rabljenih so temu primerno poskočile in se 5let stara kolesa prodajajo (in prodajo ) za 80posto cene novega izpred parih let.

 

Enako je z rezervnimi deli,zaloge nikakršne.  Še vsaj leto in pol bo tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz bi, če bi imel čas.... Ma pri treh tamalih je mission impossible...  

No ma vseeno si vzamem po kako urico, posebno zgodaj zjutraj, ko še spijo: 

Nedeljsko megleno jutro sem izkoristil za štart v Razdrtem, sledil je trail po Jakobovi poti do Podnanosa (tam cepivo pri sodelavki) in nazaj vzpon skozi Lozice ter Otošče do Razdrtega. Super trail. No, tudi padec in polet čez balanco 🤭. Na srečo vse ok, saj ščitniki so odlično opravili svoj namen. Vseeno me levo zapestje in vratne mišice malo bolijo, ko sem z glavo pribil v teren. 😔

Zajeta slika.JPG

Zajeta slika1.JPG

242969931_10220039587760829_8092820697284086391_n.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.