Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je Z M A J napisal:

Se pravi recimo na trgu rabljenih (ne "spizdjot" varianta, ampak kupljen in s papirji), se bi kakega dobrega oz. solidnega, rabljenega dobilo za okrog Petstotaka € cekinov?

 

tak, ko ti je ze Nejc povedu, tistole je neka srednja žalost.

 

foter je že kr neki dobrih biciklov spravu naprej letos, tak da če te zanima kej javi, pa bo šou v iskanje :)

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novo kolo mi ne igra vloge, ker se bo ob meni hitro "postaral" glede na terene, ki jih vozim. Imam pa tudi v glavi, da več kot 500 ne bom dal, pa ni neke finančne krize :)

pred 6 minutami je Deeyan napisal:

 

tak, ko ti je ze Nejc povedu, tistole je neka srednja žalost.

 

foter je že kr neki dobrih biciklov spravu naprej letos, tak da če te zanima kej javi, pa bo šou v iskanje :)

Ja lahko bi kakšnega, pa seveda mora bit prilagojen višini cca. 190cm in 100kg, ker zdaj imam unega tvojega ex oslička

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Z M A J napisal:

Se pravi recimo na trgu rabljenih (ne "spizdjot" varianta, ampak kupljen in s papirji), se bi kakega dobrega oz. solidnega, rabljenega dobilo za okrog Petstotaka € cekinov?

Pri rabljenih kolesih je loterija... Hitro moraš zamenjati gume, zajle, ketno, zobnike... In te pride to 200eur... Raje si postavi budget na 700-750eur in kupi novega.

 

V Domžalah imaš "energija bikes", kjer prodajajo cube kolesa, ki so Best price /performance. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Če ti tole spusti na kakih 700eur... Lahko pa gledaš z drugega vidika... Ne narediš veliko km.... Torej boš imel bajk 10let... Daš 200eur več in imaš kolo ki ima 2ranga boljšo opremo, imaš garancijo, trgovec ti proda kolo ustrezne velikosti.... 

  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Focus treking kolo in mi že kakih 8-10 let služi kot je treba! Samo plašče in ketno sem menjal do sedaj in sem full zadovoljen. 😊 To kolo ti bodo sigurno še kaj spustili, tako da nimaš kaj veliko razmišljat-top kolo za ta denar! :prstgor:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Jaz imam Focus treking kolo in mi že kakih 8-10 let služi kot je treba! Samo plašče in ketno sem menjal do sedaj in sem full zadovoljen. 😊 To kolo ti bodo sigurno še kaj spustili, tako da nimaš kaj veliko razmišljat-top kolo za ta denar! :prstgor:

 

Pa pri 11/11 so kul majstri. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

 

 

Če ti tole spusti na kakih 700eur... Lahko pa gledaš z drugega vidika... Ne narediš veliko km.... Torej boš imel bajk 10let... Daš 200eur več in imaš kolo ki ima 2ranga boljšo opremo, imaš garancijo, trgovec ti proda kolo ustrezne velikosti.... 

Glih gledam tole kolo in opremo. Pa saj na mojem dvajset let staremu je skoraj boljša oprema. Teža je tudi tu nekje, saj je moj narejen iz istega aluminija. Opremo  imam pa vse deore xtr. Saj verjetno bi bila tudi cena, če bi ga sedaj kupil, tu nekje. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Pri rabljenih kolesih je loterija... Hitro moraš zamenjati gume, zajle, ketno, zobnike... In te pride to 200eur... Raje si postavi budget na 700-750eur in kupi novega.

 

V Domžalah imaš "energija bikes", kjer prodajajo cube kolesa, ki so Best price /performance. 

 

Cist odvisno, do zdej se ni blo lih slabe robe, izpod Deore opreme sploh ne gleda

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Novo kolo mi ne igra vloge, ker se bo ob meni hitro "postaral" glede na terene, ki jih vozim. Imam pa tudi v glavi, da več kot 500 ne bom dal, pa ni neke finančne krize :)

Ja lahko bi kakšnega, pa seveda mora bit prilagojen višini cca. 190cm in 100kg, ker zdaj imam unega tvojega ex oslička

 

Ti rabis XL velikost pol 🙂

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Glih gledam tole kolo in opremo. Pa saj na mojem dvajset let staremu je skoraj boljša oprema. Teža je tudi tu nekje, saj je moj narejen iz istega aluminija. Opremo  imam pa vse deore xtr. Saj verjetno bi bila tudi cena, če bi ga sedaj kupil, tu nekje. 🤔

Uh... Poglej koliko pride nov z xt opremo. Seveda če govoriva o komplet xt, ne samo zadnji menjalnik kamor nekateri pogledajo... 

 

Mtbji so se pa zredili s prihodom 29colarjev,ampak vseeno neprimerno bolje plezajo, pa tudi po ravnem se da dosti hitreje voziti kot z 26col.

 

 

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Nejc1986 napisal:

Uh... Poglej koliko pride nov z xt opremo. Seveda če govoriva o komplet xt, ne samo zadnji menjalnik kamor nekateri pogledajo... 

 

Mtbji so se pa zredili s prihodom 29colarjev,ampak vseeno neprimerno bolje plezajo, pa tudi po ravnem se da dosti hitreje voziti kot z 26col.

 

 

Vse je xt. Je pa res zanimivo, da gredo tej novi mtb, tudi neelektričarji, z lahkoto mimo mene. Ali imajo druga prestavna razmerja, večje gume? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Vse je xt. Je pa res zanimivo, da gredo tej novi mtb, tudi neelektričarji, z lahkoto mimo mene. Ali imajo druga prestavna razmerja, večje gume? 🤔

Seveda, 29colarji so... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Po moje celo XXL.

To verjetno ne, ker sem gledal neke preglednice je potem dvojni X od telesne visine 195 cm, tak velikan pa na sreco nisem, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je TiEn napisal:

Ja toplo je k svina, bi mogu bolj pod večer,..ampak za moj drugi tek sem zadovoljen.

Res je. Je za it po osmi uri zvečer ali zgodaj zjutraj. 

Bo pa začelo moje kopanje. Morje ima že 21,5°C. Ta vikend štartamo. 🤗

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Alex napisal:

Podoben tempo, malo počasnejši sem imel tudi sam. Je pa tudi meni že prevroče, raje imam tek pozimi. 

@Alexkoliko pa imas ti srcnega utripa na ta tempo. Sprasujem zato ker si s tem tempom hitro na 170 utripa, kar pa ni glih zdravo. Govorim na pamet, mogoce si pa bolje pripravljen kot povprecen rekreativec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

@Alexkoliko pa imas ti srcnega utripa na ta tempo. Sprasujem zato ker si s tem tempom hitro na 170 utripa, kar pa ni glih zdravo. Govorim na pamet, mogoce si pa bolje pripravljen kot povprecen rekreativec.

Nekje okoli 150 . No, špica je malo višja, ko tečeš pod 5 min. 

 

Screenshot_20210604-140036__01.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

To je super za tvojo starost😛

Verjamem. 😊Smo zadnjič za štos tekli na 60 m pred firmo, ker smo se šli s še tremi sodelavci stavit, da bom prvi. In sem stavo dobil. Eden ima 30 let, drugi 34 in tretji 40. Jih je bilo kar malo sram. Pa so se vlekli ven, da imam jaz prednost, ker sem nekoč treniral atletiko. 

 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Verjamem. 😊Smo zadnjič za štos tekli na 60 m pred firmo, ker smo se šli s še tremi sodelavci stavit, da bom prvi. In sem stavo dobil. Eden ima 30 let, drugi 34 in tretji 40. Jih je bilo kar malo sram. Pa so se vlekli ven, da imam jaz prednost, ker sem nekoč treniral atletiko. 

 

Daj jih malo pohecaj, da jih DESUS premaga, kaksna je to mladina?

 

Kaksne cajte pa si si dosegal na 60 in na 100m na vrhuncu treningov oz. v mladosti?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Z M A J napisal:

Daj jih malo pohecaj, da jih DESUS premaga, kaksna je to mladina?

 

Kaksne cajte pa si si dosegal na 60 in na 100m na vrhuncu treningov oz. v mladosti?

 Najboljši čas na 60 sem imel med mlajšimi mladinci 7, 10. Skok v daljino sem končal že med starejšimi pionirji in sem imel najboljši izid 5,70 m. Nato sem imel  poškodbo gležnja in se je moja "kariera" v atletiki končala. Sem bil pa v osmem razredu tretji v Sloveniji na 60 m. Pozneje sem še nekaj treniral a nič resnega. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kako hitro bi bilo konec sveta, če bi izbruhnila jedrska vojna - N1 N1INFO.SI Ameriška novinarka in avtorica sedmih knjig na temo nacionalne varnosti Annie Jacobsen v svoji najnovejši...  
    • @kseb, ko jo prodas, javi za koliko je sla. Mislim da bo vse to zanimalo 😊 Srecno, pa da res cimvec dobis
    • Sem cakov kdaj bo kdo plastike omenil. Sploh ker je fant v prvem postu vprasov s cim ljudje mazejo plastike da ostanejo lepe.
    • So ja, ampak vseen so baje imeli dobicke. Ker bo pa fiktivna izguba, bojo pa vseen mislim da konc leta dvignli premijo. In ni vazno kam gre denar, ker ce se porabi vec denarja kot je vplacano je to izguba, pa ni nic fiktivna, ampak kar resna zadeva. Se bo doplacalo iz ostalih davkov, ampak na podlagi tega ta denar ki gre za pokrivanje tvoje fiktivne izgube, ne gre v druge stvari. Ampak vseen, ce je izguba "fiktivna", kako so zavarovalnice od manj placnikov pa imele miljonske dobicke?   Ampak ajd, naj bo fiktivna izguba... Kaj pa dejansko zj imamo od tega, kater problem so meni kot placniku tega zavarovanja resil? A sem jaz kot placnik kaj na boljsem? Da ne govorim o tem, da ce bo slo to na progresivno lestvico, da bom velik placov kt zj, tako da, kaj bom imel od tega? Mislim da vsi vemo odgovor kle, in si lahko priznamo da je bila to populisticna zadeva ki ne resuje nobenih problem ali izboljsa storitve, samo denar se prenese v nek drug zep, kjer bo ocitno se z malo vecjo hitrostjo puhtel kot prej.   Men je vseen kam gre ta denar, naj si en jahte kupuje iz tega zarad mene, ampak pricakujem pa da bo porihtana storitev. In zj ni nobenih sprememb, oz si placujem dodatno zavarovanje da ko dobim napotnico sem preko tega v doglednem casu na vrsti.    Realno, zdravstvo je pri nas u kurcu ze kar en lep cas, ni samo od korone naprej, se je pa med korono se izdatno poslabsalo in gre samo se na slabs. Mislim da za zdravstvo rabimo kar konkretne spremembe, ne pa populisticne poteze. Ce tega ne bo, bo sla zadeva po poti grskega zdravstva, kjer pridno placujejo zavarovanje kot mi, od tega noben nima nic ker je tolk zanc, in pol placujejo privatno zavarovanje za privat bolnice (al pa je to kar benefit v sluzbi), tam pa vse lavfa kt mora.
    • Glede na strošek si verjetno zgrešil temo.   Danes odlično izkoristil lepo vreme za pedaliranje. Končal že po temi.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.