Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je pob napisal:

Sem bil v Piranu cel vikend in gledujem kolesa, zdej ko sem ravno v tem. Navadno kolo je ratalo prava redkost, zgleda, samo še električna, haha. :) 

Res je.... Meni se je že parkrat zgodilo da ko sem nekje spraševal za pot , so me najprej vprašali če imam e-kolo,ali "navadno".... 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se dobi še navadna. Ravno prejšnji teden sem bil pri enim tapravim downhillerjem, ki ima "klasik" 2 fulija. Ma pravi, da e-mtb mu nebi nič škodil, ker bi veliko časa prešparal za vzpone in tako bi šel večkrat po trailu dol.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Enkrat se je ze pisalo ontem - katero luc priporocate? Prvo?

 

- Led

- da se polni

- da se sname z nosilca samostojno (ne da moras vsakic kako elastiko snemat

- da res vidis pred kolesom ne samo da si viden

- do 50€
 

djankuje, spasiba, merci

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je jures napisal:

Enkrat se je ze pisalo ontem - katero luc priporocate? Prvo?

 

- Led

- da se polni

- da se sname z nosilca samostojno (ne da moras vsakic kako elastiko snemat

- da res vidis pred kolesom ne samo da si viden

- do 50€
 

djankuje, spasiba, merci

 

zdej spet kolk se voziš... če se redkokdaj voziš v temi definitivno za polnit, pa itak tak da jo lahk snameš z nosilca.

Js mam tole in je top shit

https://www.aliexpress.com/item/32824420103.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d1DmfJC

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče pa iz EU skladišča kaj podobnega: 

1436bbdc-435e-429e-af72-3a56ceb28418.jpg
WWW.BANGGOOD.COM

Only US$25.40, buy best xanes xl29 light 18650mah battery usb motorcycle e-bike bike bicycle cycling flashlight sale online store at wholesale price.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim predvsem za mulca zdaj se iz igrisca pozno vraca domov, ok pozno tema je pac, in pri nas mamo veliko polje za prevoziti, vcasih tudi z meglo.

mamo starejse pesce, valjda vsi v crnem, spuscene pse na sprehodu….rabi videti pred seboj, sam mi aje rekel, zdaj ma tisto zabico….

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje: sam imam na specialki spredaj signalno lučko in na nočnih vožnjah še reflektor (ki je preeecej dražji od 50eur pa tudi precej okoren-posebej sta namreč baterija in kabel ).

 

Na nočnih vožnjah imam še čelko pod čelado in se super obnese,saj si osvetlis ovinek in recimo ko te zmoti nek hrup ob strani si pač tja posvetiš. Tudi ko te avto dohiteva iz stranske smeri (križišča),lepo posvetiš proti njemu in te prej opazi,kot če bi snop letel le predte. 

 

Tako da moj glas gre definitivno čelki. Plus to,da je uporabna tudi pri hoji/teku... 

 

Če bi se sam vozil po temi izven mesta oziroma nekje po obrobju,bi si nabavil čelko in pa oblekel odsevni varnostni jopič . Plus seveda luč zadaj.

 

Sam sem kupil čelko v Decathlonu za 30eur in mi dela že vsaj 4leta, pa jo kar redno uporabljam. Seveda na USB polnjenje.   

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

 

 

@Nejc1986, ti veliko kolesaris po raznih hribih in gricih ... Si ze kdaj dozivel kaj podobnega? :D

 

 

 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

 

 

@Nejc1986, ti veliko kolesaris po raznih hribih in gricih ... Si ze kdaj dozivel kaj podobnega? :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Nope:) srečanje z medvedjim mladičem pod Rakitno je bilo dovolj 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

@Nejc1986, ti veliko kolesaris po raznih hribih in gricih ... Si ze kdaj dozivel kaj podobnega? :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Js pa sem neki podobnega, spust iz klanca, za ovinkom pa krava sred ceste

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Deeyan napisal:

 

Js pa sem neki podobnega, spust iz klanca, za ovinkom pa krava sred ceste

 

In to je bla zadnja, ki si ji rekel krava, potem, ko si dobil "šamar" okol ušes .. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

In to je bla zadnja, ki si ji rekel krava, potem, ko si dobil "šamar" okol ušes .. :hudicek:

 

Ko bi bla vsaj res taka "krava" 😂  je bla pa mal bolj obilna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.