Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

Ni dolg trajal, da sta pršla spet na ta politična zbadanja. Hvala za sarkazem, sej vem, da ni življenjsko pomembnih tistih 40 sekund, zgolj zdi se mi mal nepraktično, da stisneš ON in potem se prižiga zadeva 30+ sekund. Jst osebno pač gledam tut mal na to, sploh, če ne stane ravno 100€ ta radio. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, to je blo mal v hecu... ampak men originalni radio od časa do časa rab tud tak cajt, da začne špilat. Včasih je takoj včasih pa traja. Recimo vsak 7-8 vklop. Ker pa kljub temu vedno zalaufa sem se nehal obremenjevat. Hočem povedat, da ni tako vitalnega pomena, verjamem pa da bi bilo bolje, če bi bilo instant.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok super. Narocil na Aliexpress-u za polovicno ceno 🙂

pred 4 urami je samSimon napisal:

A jst to prav gledam, da je 1000€ 😲 mel bi tut jst v moji, ampak ne za tak denar. Mi lahko zaupaš, kolk časa pa traja, da se ta radio vklopi? Pri enih cenejših modelih sem gledal, da traja po 40 sekund in več. 

Jaz sem pred 1 letom dal 305€  direkt od Eonon trgovine. 

Za vklop ti pa ne vem povedat. Ko dobim anteno bom lahko komentiral 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, to je ubistvu odlično, pa tudi cenovno se 300€ sliši veliko bolje kot 1000. Hvala za odgovor. To bi pa še mene zanimal. Sicer ste neke te radie že postali in tudi na Aliexpressu jih je kr neki.
Samo spet so potem razlike v ramu, procesorju... in ceni, težko pa je vedt kaj ''špila'' tko kot mora, vključno z zagonom.

A to potem tudi z Bose sistemom ni nobenega problema? Kako pa je z Iphonom in povezljivostjo? Potemtakem ti gor dela tudi google maps, po kakšnem principu pa deluje? Moraš s telefonom delat hotspot za to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta od eonon ti lahko iz prve roke povem da spila tako kot se zagre. Sam ga imam ze 4 leta in ni nobenega problema. Takrat sem vzel malo boljso verzijo in sicer s 4gb rama in laufa, kot po maslu. Ubistvu je to kot tablicni racunalnik. Jaz osebno sem si zlovdal Igo navigacijo z vsemi mapami tako, da ne potrebujem interneta za njeno delovanje. Poljubno si lahko zlovdas tako rekoc bilo katero aplikacijo oz. navigacijo. Lahko vklopis tudi hotspot in preko telefona streamas internet. Enota ima tudi moznost split screena, priklop sprednje in zadnje kamere, apple support, BT itd. Pri nakupu enote je potrebno biti pozoren, da je kompatibilna z bose ozvocenjem (eonon ima to opcijo).

 

Jaz imam ta model s 4GB rama, kateri trenutno ni vec v prodaji. Ignoriraj ceno 1.000€. Jaz sem takrat dal 350€ pa je bil ta model takrat najnovejsi. Nevem ce je bil 1 teden zunaj.

https://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS/Mazda-6-2009-2012-Android-8-Oreo-4G-RAM-Octa-core-32G-ROM-Split-Screen-and-PIP-Multitasking-Faster-Than-Ever-Before.html

 

 

 

eonon bose.jpg

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej hvala. Gledam že dva dni mal tele radie zdej. Ja, ubistvu bi rad tako varianto, ki ima tko kot tvoj te fizične knofe še gor, sploh za volume. Trenutno na strani od Eonon ponujajo 1 model za moj avto, cena ni grozna, ampak nima pa knofov gor. Mal bom še razisku ja, definitivno pa bi vzel z vzvratno kamero, če bi že šel v neki takega. Tale tvoj je verjetno star link še, da ga meni ne kaže? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je samSimon napisal:

Najprej hvala. Gledam že dva dni mal tele radie zdej. Ja, ubistvu bi rad tako varianto, ki ima tko kot tvoj te fizične knofe še gor, sploh za volume. Trenutno na strani od Eonon ponujajo 1 model za moj avto, cena ni grozna, ampak nima pa knofov gor. Mal bom še razisku ja, definitivno pa bi vzel z vzvratno kamero, če bi že šel v neki takega. Tale tvoj je verjetno star link še, da ga meni ne kaže? 

Ja trenutno vidim, da imajo možnost samo tist velik lcd. Meni osebno tudi ni vsec, ker nima tako originalnega izgleda. 

Meni link normalno dela, ampak ga ne prodajajo vec, ker gre za "star" model.

Kar se pa tice rikverc kamere imajo pa vsi ta prikliop. Tudi tiste najbolj pocen iz kitajske.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je mazdaman napisal:

Hitrost delovanja

To je ponavadi posledica majhne kapacitete rama (1gb) ali se manj, ter slabega procesorja. Vecina teh low budget enot tudi nima operacijskega sistema android.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam staro verzijo Eonona GA8198 z 2gb rama in 4jedrnim procesorjem in še zmeraj laufa dokaj hitro, tak da tudi z 2gb rama bi moglo delat dokaj vredu. 

Sprejem radijskih postaj pa je z Eonom boljši kot z oem radijem. 

Je pa bil ta moj Eonon čist plug&play, iz škatle priklopil in je vse delalo kot je treba. 

Aja, pa split screen je zakon, da lahko uporabljaš več appov naenkrtat. 😎

Meni je bil to best buy za mojo M6. 

 

 

WWW.EONON.COM

Mazda 6 2009-2012 Android 7.1 In-Dash 2 Din CD DVD Car Stereo Receiver With High Resolution...

 

IMG_20230309_134445.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Eno vprasanje za vse ki uporabljate Eonon enote  in poslusate DUB+ radio.

A se tudi vam dogaja da ima zelo slab signal? Kupil sem pac anteno za na vetrobransko steklo (aliexpress),ne orig od Eonon-a. Je mogoce finta v temu ali so vse narejene po istem kopitu? Ali je opcija tudi uporaba kaksne druge antene?

Tnx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sicer nimam dab se pa original antena od mazde priklopi na enoto in lovi odlicno. Zmrznil mi do sedaj se ni nikoli. Zelo redko se zgodi da mi freezne rikverc kamera (aplikacija se ne odziva).

 

Zakaj pa ne uporabis original anteno, katero si dobil poleg?

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem je potrebno za DAB kupiti sprejemnik, ki ima svojo anteno. Jaz imam tako na nekem no name Kitajcu in tudi zelo slabo lovi signal. Kako je pa z original Eneon DAB pa ne vem

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Scr3am napisal:

Jaz sicer nimam dab se pa original antena od mazde priklopi na enoto in lovi odlicno. Zmrznil mi do sedaj se ni nikoli. Zelo redko se zgodi da mi freezne rikverc kamera (aplikacija se ne odziva).

 

Zakaj pa ne uporabis original anteno, katero si dobil poleg?

Original ne pride zraven dab antena. Jo je potrebno dokupiti. Je pa isto tista za nalepit na vetrobransko steklo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.