Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

pred 30 minutami je Martin Cufer napisal:

Aha ok. Ker na strani od enote je RCA + rdeča žička  na drugi strani pri kameri pa je še rdeča in črna zraven RCA.

In ja,kupil sem enoto. Pa avto tud :D 

To kamero so mi dali zraven gratis in še eno dash cam. 🙂

IMG_20211107_183543.jpg

IMG_20211107_183157.jpg

IMG_20211107_183220.jpg

 

 

To je pa radio:

GA9498-01.jpg
WWW.EONON.COM

Eonon Mazda 6 2009-2012 Android 10 Car Stereo 8 Inch Touchscreen Car GPS Navigation Head Unit with 32G ROM Bluetooth 5.0 Car DVD Player Support Split Screen Multitasking and Compatible with Bose...

 

Popravljeno od Martin Cufer
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Martin Cufer napisal:

Aha ok. Ker na strani od enote je RCA + rdeča žička  na drugi strani pri kameri pa je še rdeča in črna zraven RCA.

In ja,kupil sem enoto. Pa avto tud :D 

Kakšen avto si vzel? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je pac univerzalni rca kabel, da priklopis trigger wire, crna je pa za ozemljitev. 

Vidim sedaj po profilni ja 2.5 gta dizel :). Katero enoto si pa potem vzel ? Meni osebno najboljsi nakup in mi ni niti malo zal za to enoto :)

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.5 gta dizel? 

 

če je dizel je lahko samo 2.0 (letnik 2008) ali 2.2 (2009-2012)... Če pa je bencinar pa je lahko samo 2.5, ker z GTA opremo je bil notri le močnejši bencinar

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Scr3am napisal:

Ja to je pac univerzalni rca kabel, da priklopis trigger wire, crna je pa za ozemljitev. 

Vidim sedaj po profilni ja 2.5 gta dizel :). Katero enoto si pa potem vzel ? Meni osebno najboljsi nakup in mi ni niti malo zal za to enoto :)

 

2.0 D GTA 2008 letnik z 144k prevoženimi km 🙂 Bom predstavil na mestu kjer mora biti .
 

Enota je pa ta:

GA9498-01.jpg
WWW.EONON.COM

Eonon Mazda 6 2009-2012 Android 10 Car Stereo 8 Inch Touchscreen Car GPS Navigation Head Unit with 32G ROM Bluetooth 5.0 Car DVD Player Support Split Screen Multitasking and Compatible with Bose...

Tudi meni je super edino malo me motijo trdi gumbi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko boš imel zmontirano mi povej prosim kako ti vleče radijske postaje.

 

koliko te je prišel so računali še poštarji kaj?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je mazdaman napisal:

Ko boš imel zmontirano mi povej prosim kako ti vleče radijske postaje.

 

koliko te je prišel so računali še poštarji kaj?

Je že zmontiran. Postaje lovi isto kot original,mogoče celo bolje. 

Postar ni nič pobral,ker pošiljajo iz Nemčije 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tam kabel od luči , daš gor na rdeči kabel od RCA. Na drugi strani pa ga daš na radiu kjer je reverse.

Daj mi se povej kakšen priklop si imel na avtu za anteno, onega klasičnega okroglega kot večja banana?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je mazdaman napisal:

Ja tam kabel od luči , daš gor na rdeči kabel od RCA. Na drugi strani pa ga daš na radiu kjer je reverse.

Daj mi se povej kakšen priklop si imel na avtu za anteno, onega klasičnega okroglega kot večja banana?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Priklop za anteno je tisti klasičen ja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem potegnil po levi (voznikovi strani po pragu). Ni nobenih komplikacij. Pri bmw X5 sem se pa kr fajn zajebaval :)

Edit: To isto kamero imam jest zmontirano. So mi jo tudi dali gratis.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Scr3am napisal:

Jest sem potegnil po levi (voznikovi strani po pragu). Ni nobenih komplikacij. Pri bmw X5 sem se pa kr fajn zajebaval :)

Edit: To isto kamero imam jest zmontirano. So mi jo tudi dali gratis.

Jst sem povlekel direkt po sredini nazaj,pod zadnje sedeze in nato v prtljažnik. Sam mi sedaj rata prekratek kabel cca. 1m. A se kje pri nas dobi kak podaljšek?

Popravljeno od Martin Cufer
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Scr3am napisal:

Ja samo se ga potem vidi pod sedezom. Pri staneh se skrije pod (plasticen) prag. Lahko isti kabel samo zacineš pa bo.

Nič se ga ne vidi. Je speljan pod sredinsko konzolo in pod naslonom za roko in potem naprej pod tapicerijo do prtljažnika.  Potem bom kar podaljšal obstoječega pa bo. Tnx za info 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pomoje mora biti DAB antena 

 

Mogoce kaj takega 

 

WWW.EONON.COM

Eonon DAB+Digital Audio Broadcasting Receiver Box. Eonon offers 1 YEAR Guarantee and Free Shipping to 15 countries based in Hongkong. (Can NOT be used in USA/Canada/Mexico...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Martin Cufer napisal:

En problem z Eonon radiem. Ali mi lahko kdo,ki si ga lasti pove kaksne nastavitve ima za DAB+ radio?  Meni ga sicer noce predvajati. Ko ga izberem se samo povezuje ampak ne najde nic. Je potrebna se kaksna extra zadeva (antena)  ali kaj drugega?

IMG_20230228_132925.jpg

Tole pa kr fino zgleda. 👍 Kako to, da se jaz nisem spmonu kej takega vgradit, k sem mel 6-ko 🤦‍♂️

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A jst to prav gledam, da je 1000€ 😲 mel bi tut jst v moji, ampak ne za tak denar. Mi lahko zaupaš, kolk časa pa traja, da se ta radio vklopi? Pri enih cenejših modelih sem gledal, da traja po 40 sekund in več. 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

Ja to zna bit problem, ker pri 40 sekundah zamika lahko zamudiš celotna poročila. :nevem:

V tem času holob lahko dvakrat dvigne ceno goriv. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.