Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

Zadnje cajte mi tudi SD karttica za muziko serje in jo kao noce prebrat. Ko kartico notri zataknem in ce jo noce prebrat jo samo malo prevzdignem in jo potem vcasih zna prebrati. Sem ze vse lepo spihal in kartica se lepo notri vsede (se slisi klik)... Nevem kaj ga matra.

 

Izpise se mi pa to sporocilo

 

post-7623-0-31274900-1543054415_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ali je kdo primerjal sliko original kamere z aftermarket? 

 

Zanima me, kaksne so kaj original, kvaliteta slike, itd. 

 

Ker moram kupit pretvornik z 12V na 6V za CX7 bi celo lahko zamenjal zadnjo kamero za isti denar kot stane pretvornik, zato sprasujem. 

 

Za isti denar bi dobil (mogoce) boljso kamero z linijami za parkiranje, celo taksnimi ki se spreminjajo, glede na smer parkiranja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aftermarket odvisno eno imajo bolj?o resolucijo kot oem.

Moja aftermarket ima lep?o bolj ostro sliko kot od kolega na OEM na Opel Astri.

 

Glede linij za parkiranje ki se premikajo pa ni od kamere odvisno ampak od Canbus modula, ki spremlja senzor kota volana. Na mojem Eonon canbus modulu to ni omogo?eno, ?eprav lahko vklapljam te dodatne linije ampak se ne premikajo z volanom. Eonon suport mi je pravtako potrdil da za mojo M6 GH to ni implementirano.

Za BMW pa Eonon ima implementiran canbus za te parkirne linije in delujejo kot original.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e ti pusti? original na miru in samo doda? kvalitetno zraven in direkt ve?e? na enoto

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, ali je kdo primerjal sliko original kamere z aftermarket?

 

Zanima me, kaksne so kaj original, kvaliteta slike, itd.

 

Ker moram kupit pretvornik z 12V na 6V za CX7 bi celo lahko zamenjal zadnjo kamero za isti denar kot stane pretvornik, zato sprasujem.

 

Za isti denar bi dobil (mogoce) boljso kamero z linijami za parkiranje, celo taksnimi ki se spreminjajo, glede na smer parkiranja.

Na CX7 sem imel tako kot mislis z original kamero in je bilo povsem ok. Drugace pa samo popolnoma cista kamera da jasno sliko lar je pa tezko.

 

Imel pa sem (bos) drug problem ne glede na kamero. Te kamere so obcutljive na svetlobo, lepa slika je samo ce je dovolj svetlobe drugace je sneg. Rikverc luci na xc7 so za en falus, so svoh in previsoko in ne opravljajo svoje funkcije.

 

Velja razmisljati o neki dodatni led luci za rikverc, to ti bo razliko naredilo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na CX7 sem imel tako kot mislis z original kamero in je bilo povsem ok. Drugace pa samo popolnoma cista kamera da jasno sliko lar je pa tezko.

 

Imel pa sem (bos) drug problem ne glede na kamero. Te kamere so obcutljive na svetlobo, lepa slika je samo ce je dovolj svetlobe drugace je sneg. Rikverc luci na xc7 so za en falus, so svoh in previsoko in ne opravljajo svoje funkcije.

 

Velja razmisljati o neki dodatni led luci za rikverc, to ti bo razliko naredilo.

 

No pol pa tak, ne bom prevec kompliciral, narocim tist adapter za original kamero in fertik. 

 

Ce zadosca original kamera, nimam kaj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam aftermarket kamero in je slika tako podnevi, kot ponoci bomba in se nic ne blesci. Kar jo edino sem pa ke malo sfuka je vlaga in je vcasih leca malo zarosena. Jo pa na vsake toliko casa v teh dezevnih dneh s prstom obrisem preden, grem v avto in je kot nova. Mislim, da imajo ta problem vse kamere, razen tiste skrite (ala VW).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je, tako kot si napisal, problem vseh zadnjih kamer... da se na njih nabere svinjarija in jih je treba obcasno obrisat... Menda delno pomaga, ce jih namazes s kaksnim premazom, ki odbija vodo... recimo Rain-X ... ali kaj podobnega ... Drugace je pa to pri VW recimo fajn reseno, ko se kamera skrije v logotipu in se odpre le takrat, ko jo potrebujes ... 

 

4a0213f4bc6470eb1d155332a3a85a30.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je, tako kot si napisal, problem vseh zadnjih kamer... da se na njih nabere svinjarija in jih je treba obcasno obrisat... Menda delno pomaga, ce jih namazes s kaksnim premazom, ki odbija vodo... recimo Rain-X ... ali kaj podobnega ... Drugace je pa to pri VW recimo fajn reseno, ko se kamera skrije v logotipu in se odpre le takrat, ko jo potrebujes ... 

 

4a0213f4bc6470eb1d155332a3a85a30.jpg

... ko zataji sistem odpiranja pokrov?ka gre? rikverc po starem...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm mogo?e ne spada sem ampak vseeno eno vpra?anje; bo android radio sam zaznal TPMS ali bo potrebno kak?no "seznanjanje "

 

hvala

Origanalne ne bo (ni mozno) aftermarket pa ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Origanalne ne bo (ni mozno) aftermarket pa ja

 

Tudi originalni TPMS zazna!

Seznanjanje ni potrebno ker se OEM TPMS ventili sami seznanijo z ECU-jem avta, OBD vmesnik pa nato od?ita podatke.

Prek Forscan-a mi poka?e temperaturo, pritisk in stanje baterije. Za Torque pa ne dobim pravih PID-ov za mojo Mazdo, so pa objavljeni eni PIDi za TPMS in nekaterim tisti pidi delujejo.

post-5522-0-89634000-1543681946_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cakaj aplikacija in obd adapter je eno, android radio pa drugo. Radio sam (sprasuje sam) tega ne zazna preco canbasa (nekateri radiji imajo tpms monitor vgrajen vendar ne zaznajo)

 

Forscan pa obd adapter pa zazna ne glede na napravo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je kle problem bolj v tem, ker mora? spro?iti u?enje TPMS in se verjetno potem malo vozit naokoli, da se spro?i oddajanje signala iz TPMS senzorja in da ga nato sprejemnik zazna pa naj si bo to sam sistem v avtu, ali v radiu ali pa v kak?ni dash board kameri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.