Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...

Lahko mi po?ljete tudi link katera kartica s kartami bi bila za mojo trojko. 

Ta dela na zadnji verziji CMU-ja , vsaj pri meni preverjeno in potem ?e posodobljena navigacija na MAZDA TOOLBOX  :vesel: .

http://www.ebay.com/itm/322403201928?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ima? problem s telefonovim GPSom, nisi pa napisal kak?en telefon ima? :/

 

Pa? daj ga na ?ipo ali pa menjaj za bolj?i telefon je vse kar ti lahko tu napi?emo.

 

Telefon je Sony Xperia Z3 Compact in mi je pr starem avtu (?koda fabia) delal skos kul, sedaj pa ne vem, a je morda mazda 6 bolj izolirana in slab?e lovi. Prav tako mi je parkrat padel na tla in je morda zarad tega tut fasal kak?no notranjo bu?ko, kljub temu, da mam bumper...

 

Je pa tako, da no?em glih fiksirat telefona nekam na nosilec in sem mislil, da obstajajo kake antence al pa kej podobnega za oja?itev lovljenja signala al pa kej.  sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ne, ker so antene vgrajene v ohi?je. ?isto mo?no je da v tem avtu slab?e lovi GPS (dolo?ena vrsta stekel ima neke primesi zaradi ?esar smo ?e meli glavobole okoli GPS sprejema v enih avtih : ), bolj verjetno je pa da se je kaj zgodilo z GPS antenami ko ti je padel po tleh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.