Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

Meni samo med obvestilom "prevzame" ozvocenje... potem pa spet dalje spial radijo ... Videti je, kot ce bi dobil telefonski klic... izpisana pa je moja stevilka... torej kot ce bi sam sebe klical :) .. 

O?itno ma mazda to re?eno bolje. Bom pri sebi ?e enkrat preveril.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ma mazda to re?eno bolje. Bom pri sebi ?e enkrat preveril.

Bluetooth tehnika je povsod enaka....klic je pavza muzike, konec klica je nadaljevanje muzike....lahko da je tvoj telefon nekompatibilen z avtom, sicer pa ?e prav razumem ti to dela samo med obvestilom - to namre? je pravilno....to je namen aplikacije...?e tega no?e? mora? izklopiti bluetooth

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ma mazda to re?eno bolje. Bom pri sebi ?e enkrat preveril.

 

 

Evo...t akole izgleda na zaslonu, ko se oglasi aplikacija Radar Alarm ... 

 

IMG_8753-20160212-075920.jpg

 

Ko je obvestilo koncano... se spet nazaj povrne samodejno na predvajanje tistega, kar je bilo pred obvestilom ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dinami?ne lu?i nehajo delovati (se pojavi redko). Problem je, da ima vsaka lu? svoj ra?unalnik in se vse zamenja v kompletu (stro?ek par 1000 ? :()

Glede te napake sploh nisem na servisu ni? omenil, ker se je pa? 1x zgodilo. Ampak so pri menjavi naprej usmerjene kamere pred par tedni sami videli to napako v ra?unalniku in naro?ili nove lu?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dinami?ne lu?i nehajo delovati (se pojavi redko). Problem je, da ima vsaka lu? svoj ra?unalnik in se vse zamenja v kompletu (stro?ek par 1000 ? :()

Glede te napake sploh nisem na servisu ni? omenil, ker se je pa? 1x zgodilo. Ampak so pri menjavi naprej usmerjene kamere pred par tedni sami videli to napako v ra?unalniku in naro?ili nove lu?i.

se mi zdi da bomo nove avte menjaval na 2-3 leta po izteku garancije  :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo...t akole izgleda na zaslonu, ko se oglasi aplikacija Radar Alarm ... 

 

IMG_8753-20160212-075920.jpg

 

Ko je obvestilo koncano... se spet nazaj povrne samodejno na predvajanje tistega, kar je bilo pred obvestilom ... 

 

Jest - tvojih slika pa ?e nekaj dni ne vidimo ve?. Vsako objavo, ki jo objavi? in doda? sliko, se nam slika ne prika?e. Poskusi zamenjat stran, kamor "lima?" slike. Jaz uporabljam shrani.si in se slike na forumu vedno prika?ejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se mi zdi da bomo nove avte menjaval na 2-3 leta po izteku garancije  :blink:

 

ali pa pred potekom garancije

Jest - tvojih slika pa ?e nekaj dni ne vidimo ve?. Vsako objavo, ki jo objavi? in doda? sliko, se nam slika ne prika?e. Poskusi zamenjat stran, kamor "lima?" slike. Jaz uporabljam shrani.si in se slike na forumu vedno prika?ejo :)

 

jaz vidim sliko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni slike od Jest-a ne prikazuje niti v Chroomu in niti v IE. Tretjega brskalnika pa ne mislim name??at :zvizga:

 

 

Bomo ?li vsi na blagovno znamko Kia, kjer ti dajo kar 7 let garancije :P:lol:

Govori zase, slike so. Tudi treyji brskalnik ti ne bo pomagal ?e ne spremeni? varnistnih nastavitev...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest - tvojih slika pa ?e nekaj dni ne vidimo ve?. Vsako objavo, ki jo objavi? in doda? sliko, se nam slika ne prika?e. Poskusi zamenjat stran, kamor "lima?" slike. Jaz uporabljam shrani.si in se slike na forumu vedno prika?ejo :)

 

Nalagam jih na svoj server ... in se noben ni rekel, da jih ne bi videl ...  :ph34r:

Meni slike od Jest-a ne prikazuje niti v Chroomu in niti v IE. Tretjega brskalnika pa ne mislim name??at  :zvizga:

 

 

 

Kaj ti napise, ce kliknes na link? >> http://1x.si/IMG_8753-20160212-075920.jpg

 

Sem sedajle probal povezan preko SiOL-a, preko T-2 ali preko Si.mobila... brskalniki Safari, Chrome in Firefox... prijavljen na forum ali brez prijave... vedno vidim svoje slike ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj jaz tudi takoj vidim svoje, ko jih nalo?im.

 

Je pa zanimivo to, da sedaj tudi meni prikazuje tvojo sliko!

 

Morda moj Chrome potrebuje nekaj ?asa, da prika?e nalo?eno sliko  :zvizga:  no saj nima veze, va?no, da je vla?no al kako ?e  :lol:

 

Petek jeee wohoo - vikend je pred nami in res naporen teden za nami  :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

change log za novo verzijo

 

http://www.directupload.net/file/d/4261/4qcskzv6_jpg.htm

 

in

- SSH port is 36000
- Autorized keys are in /config-mfg/authorized_keys
- No password auth by ssh (CI-2953)
- No more root logging? new "cmu" user

- Some bose updates
- The DEL tips for jci dev menu seems to be disabled(UI part at minimum) (DEL long press)(SCR #SW00166935
- Some favorites changes
- Lot of translation stuff (almost 70% of the bare diff)
- NNG update
- CAN changes
- Ping reply disabled by firewall
- No SSH by wifi(firewall config)
- TTS update
- mc_user update (i will try to explain the changes later)

 

jaz zaenkrat ne vidim nobenih sprememb, prestavljanje radijskih postaj z volanskimi tipkami ?e zmeraj ne deluje pravilno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz ne vidim razlike... ok v primerjavi z mojo prej?njo verzijo (v33) dela malo bolj teko?e.

Mi pa po updajtu, vsaki? ko v?gem avto ne bere mp3jev iz klju?ka (moram klju?ek dat ven in spet nazaj). Sicer moram ?e preverit, ?e je slu?ajno kriv klju?ek, samo pred updejtom ni bilo teh problemov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.