Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

uh , komaj ?akam Apple Car play :) Upam, da ne bo samo za ZDA?

 

Mene pa bolj zanima, ali bodo pri Car Play in pri Android Auto omogo?ili "touchscreen" med samo vo?njo, ker sedaj tega ne omogo?ajo. Sedaj se med vo?njo lahko uporablja MZD le s pomo?jo tistega "joystika".

 

Dobro bi bilo, da bi tudi za Car Play in Android Auto omogo?ili upravljanje z "joystikom", saj je veliko la?je in bolj varno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem si tale mod in?taliru: http://mazda3revolution.com/forums/2014-2016-mazda-3-skyactiv-audio-electronics/57714-infotainment-project-258.html#post1442746

Med drugim ti omogo?i touchscreen med vo?njo, takoj izgine tisto opozorilo na za?eku, zamenja ozadje...

 

Formatira? usb na fat32 in skopira? vse fajle na klju?ek... potem ga pa sam v?teka? v avto in ko se prika?e sporo?ilo da je zaklju?il z in?talacijo, resetira? MZD. No ?e vedno... uporaba na lastno odgovornost :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ni ravno varno med vo?njo tipkat po ekranu MZD.... ?e posebej zaradi tega, ker je ekran precej oddaljen in ?e ?eli? med vo?njo po njemu tipkat, se je treba malo naprej nagnit. S tem pa seveda zgubi? vidne kote spredaj in zadaj na cesto :) ?e smo na AC je to nevarno, po mestu seveda ni take panike....

 

Meni bolj ustreza upravljanje z "joystsikom" - je bli?je roki....lahko imam naslonjeno roko in upravljam MZD  :D

 

Tej programi sigurno vplivajo na samo delovanje sistema.... po mojem  :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz ve?inoma uporabljam joystik, samo v?asih pa prav pride. Pa za sovoznika je tudi bolj priro?en touch :rolleyes:

Na delovanje sistema pa to nebi smelo vplivat, ker to v bistvu ni program, ampak naredi? par (manj?ih) modifikacij na sistemu (npr. ?as prikaza za?etnega opozorila spremi? iz 3,5s na 0,1s).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je, jaz sem odklenil tudi zaradi sopotnika, da lahko recimo zena iz sovoznikovega sedeza lazje poisce kaksen naslov

 

Na delovanje ti MOD-i ne vplivajo, ker se samo vklopijo, izklopijo ali spremenijo doloceni obstojeci parametri.

Meni je recimo zelo prirocen tudi mod kjer se zraven ure prikaze datum, tako izgleda pri meni:

 

img20160114070002025.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je, jaz sem odklenil tudi zaradi sopotnika, da lahko recimo zena iz sovoznikovega sedeza lazje poisce kaksen naslov

 

Na delovanje ti MOD-i ne vplivajo, ker se samo vklopijo, izklopijo ali spremenijo doloceni obstojeci parametri.

Meni je recimo zelo prirocen tudi mod kjer se zraven ure prikaze datum, tako izgleda pri meni:

 

Jap, tudi tole mam zmodificirano..

Drga? so pa tukaj na enem mestu zbrani uporabnej?i modi: http://mazdacmuhacks.com/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kako je pa s temi modi in garancijo? A na servisu kaj komplicirajo, ?e vidijo, da ima? to gor? A lahko ka SW sesuje? s tem? Saj veste! Vpra?anja nekoga, ki nima pojma o avtih, servisih... ima pa toliko pojma o ra?unalnikih, da ga zadeva zanima.

LP

 

OOTBOXZY

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.