Skoči na vsebino

Stopalka sklopke


Priporočeno sporočilo

Zivjo druzba

 

Pocasi opazam zakaj sem mazdo dobil za taksno ceno.

Namrec tezava ni v sklopki ampak v stopalki sklopke saj je unicen oz pocen alumini za sklopko.

zdaj pa mogoce kdo s kaksnim predlogom kako naprej.

cena originalne na pooblascenem servisu je 418? ker se na zalost ne dobi samo zadnjega dela ampak samo v celoti.

 

vsako mnenje bo zelo koristno saj je avto trenutno v nevoznem stanju

 

Curko88398d6e398c8d575a1cbae276636fac.jpg3894b0256abb376d1191bb467d19b624.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi pa predalgo hodi ga hudic. na zalost

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

?e ne dobi? druge rabljene, daj to zavarit! Tudi aluminij se da lepo zavarit.

to razmisljam ja da bi dal kr zavarit kakemu mojstru. grem jutr v akcijo da malo zvem cenovno

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so pred leti na kroski zavaril ene Alu stvari za ceno piva. Tko da za ta tvoj del ne bi smelo bit drago to zavarit.

?e pa je navadna plo?evina pa lahk sam zavari? oz.vsak doma? mojster.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Curko ti kar zavari to bo? najbolj poceni zrihtal .ta ki ti bo zavaral lahko malo oja?a z vari.mislim da na? mojser AJVAR pozna dobrega mojstra.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaletenih ni. Sploh pa ne GTA. Vsaj pri nas ne.

 

Ja res je zaletenih pri nas skorajda ni.

Pedal pa ni treba da je od GTA, je isti pedal, razlika je le Alu obloga pedala ki se za?raufa gor na standardno pedalo.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo druzba

 

Vsem hvala za menjenje in predloge.

 

zadeva se je za 1x posvasala. Naredili so tudi se dodatno ojacitev ki bo pritrjena na sasijo vozila saj je tam vse skupaj utrgalo.

na zalost se mehaniku ne sanja kako je to prejsnjemu lastniku ratalo.

 

tako da upam da bo danes avto ze nazaj na cesti saj tako je bilo vceraj receno.

 

pozamenjali bodo se spodnji nosilec motorja saj je bil hin prav tako dolili novo olje v menjalnik, zamenjali cilinder sklopke ali kako se ze rece.

 

ker sem sklopko ze narocil bodo pogledali ali bo treba sklopko zamenjati ali je bila tezava skoraj 100% v popokanih nosilcih...

 

drugace bo pac na zalogi za dan ko bo pa res potrebno menjati sklopko.

 

tako malo na kratko. pocasi se mi sanja zakaj je bil avto za taksno nismo ceno na avtonetu. na sreco vse kar se je do sedaj odkrilo se je ze naceloma popravilo, nekaj pa se pride na vrsto

 

v prilogi se malenkost slik za lazjo predstavitev

 

en zoom zoom pozdrav

Curko

 

 

f714259c2725eb91ab31234df8fb9aea.jpg4e0b7ee930aec135d8c7dd03291a2985.jpga0f41f983bca5f0a21b9a846b73a77e7.jpg6bfa93301e912efd7b5dd9abf5491e23.jpg33420f2dec51d54232e9f3f808c63e6a.jpg9c1cf69de24c3e4b89836954e32dbbaf.jpg61a55a36c8437fb0b8226c4cece1c755.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Odmontiraj in pelji v kranj cugelj (bitnje). Zavaril ti bo za ceno enega piva. Ce pa ne bo kul pa nazalost ebay edina opcija. Drgac pa iz nemcije dobis paket v stirih dneh.

suprca hvala za info. smo zavarili ampak se vseeno bom narocil za bogih 40? kar to z ebaya da ce se kdaj kaj takega ponovi da je takoj pri romi na zalogi. :-)

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Ej...Curko ti kar zavari to bo? najbolj poceni zrihtal .ta ki ti bo zavaral lahko malo oja?a z vari.mislim da na? mojser AJVAR pozna dobrega mojstra.lp

suprca smo zavarili. ojacali z vari in zadeva naj bi bila ze danes montirana kn mazdica na cesti *_*

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nocem biti crnogled, ampak pocen odbijac in maska, spodnji nosilec je spustu, manjka soba in pa pokrovcek za pranje zarometov, pocena sklopka. Da ni nakoncu res bil zaleten. No glavno, da si sedaj zrihtal :prstgor:

ja po mojem je res neki mogu scarat. ampak ja popravljamo zadevo tko da se ne sekiram ampak ja neki je zih uzad za tem blo.

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Varjenje 10?

Nosilec motorja 50?

Clutch slave cylinder 45?

 

Pa sklopko sem se uzel da jo zamenjamo se nasledni mesec 210?

 

tko da vse skupaj z sklopko malo cez 315?

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.