Skoči na vsebino

Prevažanje štirinožcev


Baho

Priporočeno sporočilo

Zanima me kak?ne imate re?itve za preva?anje pasjih ljubljen?kov. Predvsem v M6 karavanu. Kak?ne so izku?nje s pregradami v prtlja?niku ali se bolje obnesejo aluminijasti boksi? Na sede?ih nisem nameraval preva?ati psa. Priporo?ila dobrodo?la.

 

Naj vam ?e predstavim Dusty -ja.

post-9520-0-03714800-1534713201_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boks in nic drugega. Ce imas rad svojega psa in sebe. Ce je pes na zicu ali samo za pregrado v prtljazniku se bo peljal sem in tja, zabijal v stene.....prtljago ne mores dati nikamor, poleg tega spet nanjga pade, umazanonje vse.

 

Boks resi vse to + je edina varna zadeva.

Poleg tega boks resintudi zadevo ce moras kdaj psa pustiri v avtu, ga kje zapreti v kakem kampu, apartmaju itd itd.

 

Jaz imam Guluverja 6, mogoce bi bil zate 5-ka glede na sliko

Tonje plasticen box IATA certified.

Alu boks ima dva minusa- ne mores nanj nic naloziti, drugo tezek je ko vrag, ceprav je ALU.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razmi?ljal sem v to smer, ki je na posnetku se pravi delilna in razdelilna mre?a (guard & divider). Pes/prtljaga - 50/50. Gumijasto podlogo ?e imam, pa ?e hitro se postavi/razstavi in ne zavzame veliko prostora. Je pa res, da je ne more? uporabiti, kot boks za za?asno zaprtje psa.

 

Gulliverje sem ?el preizkusiti in petica je najve? kar gre v prtlja?nik M6, ?estica je ?e prevelika za postavitev po dolgem. Se pa bojim,da bo petica premajhna na koncu. Dusty je me?an?ek in ne vemo koliko bo zrastel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

boks je nuja, ?e zaradi psa da tovor ne pada nanj, v 20+ letih odkar vozim pse pa nisem do?ivel, da bi me policaj ali na cesti ali na meji sploh vpra?al / preveril okoli tega....

Pri nas je veliko zakonov na papirju, samo izvaja jih nih?e............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Me najdem teme, mislim pa da je ze bila, ce je prosim da se zdruzita.

 

Nas orjak je prerastel se en boks, poleg tega se je v plasticnem boxu (Guliver 6) prevrnil v ovinku....

Nasel sem zelo dober kovinski boks na bolhi, ki bi marsikomu prisel prav.

 

Namrec lahko se nastavlja po dolzini od 70 do 100 cm in s tem pase v skorajda vsak avto vsaj od srednje velikega naprej.

https://www.mimsafe.se/en/safety-products/variocage/variocage-original-single/

post-2637-0-81389700-1544683483_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Prevažanje štirinožcev
  • 3 leta kasneje...

Oooo… se eden s CX-60 na forumu… sedaj sva dva ;) … PHEV ali dizel?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Borcix napisal:

Pozdravljeni,

 

tudi mi imamo 2 štirinožca, ki bosta zdaj varno "potovala" z nami v CX-60-tki.

Box.jpg

Lepa, daj malo predstavi svojo raketo in štirinožna prijatelja 😉 Pa da boste skupaj naredili veliko varnih km :zoom-zoom:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Borcix napisal:

Pozdravljeni,

 

tudi mi imamo 2 štirinožca, ki bosta zdaj varno "potovala" z nami v CX-60-tki.

Box.jpg

dober box, to je edina opcija, če imaš psa, da ga lahko normalno prevažaš, jaz imam podobnega, ampak samo za enega.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je sportman333 napisal:

dober box, to je edina opcija, če imaš psa, da ga lahko normalno prevažaš, jaz imam podobnega, ampak samo za enega.....

Odličen,ker je varjen okvir🧐...ne plastltični vogalniki in samo skup vtaknjeno al npr. zanetano...dela en tip iz Celja...zelooo priporočam👍 

 

WWW.HOVAWART.SI

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Dovžanu se splača nabaviti prikolico. S tem najmanj umažeš in poškoduješ vozilo, pa najmanj dela imaš 

WWW.DOVZAN.SI

Podjetje Schmidt se že več kot 25 let ukvarja s proizvajanjem prevoznih sredstev in podobnih pripomočkov. Z visoko kvaliteto in fleksibilnostjo hitro in zanesljivo izpolnjujejo želje strank. Ker smo mi – podjetje...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Borcix napisal:

Pozdravljeni,

 

tudi mi imamo 2 štirinožca, ki bosta zdaj varno "potovala" z nami v CX-60-tki.

Box.jpg

Dobrodošel med nami in mnogo varnih kilometrov..... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 1. 2024 ob 8:46 je Jest napisal:

Oooo… se eden s CX-60 na forumu… sedaj sva dva ;) … PHEV ali dizel?

Dizelca ... črna Humora ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je MazdaBoy napisal:

Lepa, daj malo predstavi svojo raketo in štirinožna prijatelja 😉 Pa da boste skupaj naredili veliko varnih km :zoom-zoom:

 

No pa dajmo, govora je o CX-60 v jet črni barvi in Humora oprema z vsem razen vlečne kljuke.

 

Štirinožca sta pa sedaj 3 leta stara najdenka, mešanka med nemčkim ovčarjem in ... (kdo bi vedel) ter leto dni star dobermann :D

 

LP 

3054475.jpg

4054487.jpg

5054500.jpg

1705824469071.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je skritikrt napisal:

Odličen,ker je varjen okvir🧐...ne plastltični vogalniki in samo skup vtaknjeno al npr. zanetano...dela en tip iz Celja...zelooo priporočam👍 

 

WWW.HOVAWART.SI

 

 

Ker nisem našel nič kar bi pasalo, sem dal po naročilu izdelati boks, če je kvaliteten bomo videli po parih vožnjah :D upajmo da bo v redu ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Borcix napisal:

 

No pa dajmo, govora je o CX-60 v jet črni barvi in Humora oprema z vsem razen vlečne kljuke.

 

Štirinožca sta pa sedaj 3 leta stara najdenka, mešanka med nemčkim ovčarjem in ... (kdo bi vedel) ter leto dni star dobermann :D

 

LP 

3054475.jpg

4054487.jpg

5054500.jpg

1705824469071.jpg

Najlepša barva😍-druge barve "ne obstajajo"😋-čestitam za nakup in dobrodošel med norci😂😉 

Kužata pa itak😍-res orng psa👍

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Borcix napisal:

 

Ker nisem našel nič kar bi pasalo, sem dal po naročilu izdelati boks, če je kvaliteten bomo videli po parih vožnjah :D upajmo da bo v redu ;) 

Je,je-nič bat...boš videl-top nakup,čeprav ni malo cvenka...nič ne škripa in ne ropota-.

Ko smo mi našega kupili,je tudi na mestu izmeril-najbolj ziher👍 

Tudi gospa,pri kateri smo našo psičko kupili 

WWW.RODOSEK.DE

je po mojem priporočilu kupila tak dvojni boks,za svoje ovčarke,in je navdušena-vredno vsakega centa🧐👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Imajo kopalnico not, da jih tako hvalte... 🤔🫣😉

Ne...ne štekaš😉...toliko je placa😁,da lahko še ženo not stlačiš

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.