Skoči na vsebino

Mazda 6, 2.5l, avtomatski menjalnik


ignacij

Priporočeno sporočilo

Ej..super ...malo me zanima taka Mazda.. poslikaj pa fotko po?lji..m6 ..hvala lp

 

Saj jo je ze :) >> http://www.mazda-si.net/topic/15386-mazda-6-25l-avtomatski-menjalnik/?p=420493

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tko, v petek sem jo registriral in se ta vikend zapeljal do morja in nazaj.

 

Glede na to, da sem pred tem 10 let vozil M6 2.0 bencinarja, 147KM, l2008, je razlika ogromna.

 

Res je nadgradnja, radarski tempomat, avtomatski menjalnik, Bose sistem, lega vozila, pospe?ki....noro navdu?en. Vozil sem ?e veliko avtomobilov, sicer nekega hudega luksuza nisem, pa se ta mazda dejansko vozi kot da je vsaj 1 cenovni razred vi?je.

 

Poraba po AC okoli 130km/h je bila na koncu 7,5l.

 

Danes za slu?bo relacija 30 km, lepa vo?nja, poraba 6,2l.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko,Mazda je letnik 3/2017, 2.5l,oprema top revolution,usnje,sibedah,vse.., dve feltni opraskani, pa stransko ogledalo se ne zapira,bom garancijo uveljavil 44k prevozenih.

 

Ceno smo zbili na 20k.Potem pa placan uvoz pa DMV, na koncu tocno 21.800eur.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko,Mazda je letnik 3/2017, 2.5l,oprema top revolution,usnje,sibedah,vse.., dve feltni opraskani, pa stransko ogledalo se ne zapira,bom garancijo uveljavil 44k prevozenih.

Ceno smo zbili na 20k.Potem pa placan uvoz pa DMV, na koncu tocno 21.800eur.

Tudi meni so zamenjali oba mehanizma za zapiranje ogledal.

Baje serijska napaka.

Kaj na feltnah je odstopil zgornji lak ali so res opraskane?

Ker tudi tukaj lahko uveljavi? garancijo zaradi slabega laka na hyper silver feltnah.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko,Mazda je letnik 3/2017, 2.5l,oprema top revolution,usnje,sibedah,vse.., dve feltni opraskani, pa stransko ogledalo se ne zapira,bom garancijo uveljavil 44k prevozenih.

 

Ceno smo zbili na 20k.Potem pa placan uvoz pa DMV, na koncu tocno 21.800eur.

Moja je Tut 2017/3 se mi zdi

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Ignacij kako se obnese ta avtom.M.je natan?en in.itd.lp

 

Nisem neki strokovnjak, sem pa vozil par testnih avtomatikov. Pa upo?tevaj, da ga vozim 4 dni :)

 

Vglavnem meni osebno je menjalnik top. Ne?no prestavljanje, nobenih sunkov, ko pritisne? na plin je takoj odziven, nima nekega zamika...Dejansko ne vem kaj bi bilo lahko ?e bolje pri menjalniku.Pa zelo v?e? mi je sport funkcija, kjer je so obrati dejansko v stalni pripravljenosti, da sko?ijo ko pohodi? plin. Bomba.

 

Zdej ne vem ?e kej kupuje?, ampak ta kombinacija 2.5l s tem menjalnikom je res izvrstna, motor nesli?en, to se vozi? s 1500 in manj obrati po mestu, poraba nizka, vsekakor priporo?am ta motor.

 

Mazdi je nekako ratalo ta motor in menjalnik zapakirati v sijajen paket. Nenavadno mi je, da je avtomobilov s to kombinacijo tako malo na trgu.

 

Za kaj ve? o menjalniku pa naj povejo tisti, ki ga uporabljajo ve? let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...hvala za inf...gledam ta motor 2.5.benz.avtom.M.drugo leto..vse odprto.mazdo6 ali malo prenovljeno Cx5.marec 2020.take inf sem dobil na Mazdi .lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo pomislil da si malce reklame delajo? Tista siva je moja :)

Po navadi vsi uvozniki dajo oglase za ?tos za uvo?ene avte.

Pri mojem je bilo enako. Potem pa verjetno vidijo, kak?en je kaj odziv pri morebitnih kupcih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To jaz ?e skozi govorim da 2.5 motor je vrhunski, Skyactiv drive menjalnik pa tudi.

V Sport modu avto pa itak letiii.

194G ima ?e malo manj?o porabo ker ima sistem izkljapljanja valjev, ki pri tem motorju za razliko od 2.0 G deluje nezaznavno zaradi vecje moci motorja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se tudi zdi, da ce je kateri motor petarda da je to 2.5. Govorim na pamet, ker ga se nisem imel moznost voziti, ampak ne dolgo nazaj je nekdo napisal, da se kao teh konjem ne cuti in da je motor podhranjen. Nevem, no ampak telih 190hp bi se mogl cutit. Sam imam 2.5 (170hp), druga generacija pa sem zelo zadovoljen :). Je pa vrjetno res, da ce je nekdo prej vedno vozil dizel, da te tam bolj butne nazaj zaradi turbine in mogoce zaradi tega tako razocaranje   :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.