Skoči na vsebino

Koriščenje turističnih vavčerjev v Sloveniji


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Še nekaj utrinkov s tega mini dopusta ... :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridnost se nagrajuje. Vsem ki so poleti pridno hodili v hrčkolandijo po kovid, in zaradi preobremenjenosti s tem poslom niso imeli časa izkoristit vavčerje, se veljavnost le teh podaljša. 

 

Ampak ne razumem kako jih nekdo ne more izkoristit, še celo sendviče se je dalo kupovat z njimi, videl na lastne oči.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Mraušk Mčk napisal:

Pridnost se nagrajuje. Vsem ki so poleti pridno hodili v hrčkolandijo po kovid, in zaradi preobremenjenosti s tem poslom niso imeli časa izkoristit vavčerje, se veljavnost le teh podaljša. 

 

Ampak ne razumem kako jih nekdo ne more izkoristit, še celo sendviče se je dalo kupovat z njimi, videl na lastne oči.

Vem za kaj druga,ampak za sendviče!:aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Mraušk Mčk napisal:

Pridnost se nagrajuje. Vsem ki so poleti pridno hodili v hrčkolandijo po kovid, in zaradi preobremenjenosti s tem poslom niso imeli časa izkoristit vavčerje, se veljavnost le teh podaljša. 

 

Ampak ne razumem kako jih nekdo ne more izkoristit, še celo sendviče se je dalo kupovat z njimi, videl na lastne oči.

Baje, da bodo šele decembra o tem odločali, ali bodo podaljšali vavčerji. Ta pridni, ki nismo bili v hrčkolandije smo jih izkoristili pravočasno. Pravzaprav jih imam še za 200€.Jih bom a izkoristil za smučanje decembra. V bistvu se na smučanju ne moreš okužiti, če se le ne voziš z gondolami. Komplet si zaščiten:rokavice, podkapa, očala, čelada. V bistvu si zaščiten kot zdravniki na kovid oddelkih. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, zakaj toliko pljuvanja po hrvatih...kar se turizma tiče. Sam dopustujem v Dalmaciji. Že 15 let pri istem ponudniku v istem kraju. Letos koristil bone v Kranjski gori. Dve nočitvi so mi bile vrh glave. Čisto nič več me ne vleče gor. Ponudba v lokalih oderuška in neprijazna. Za njih sem bil industrija.

Pri hrvatih, tam kjer hodim na letni dopust, je v lokalih vse ceneje, kdaj pa kdaj tudi kaj gratis na mizo pride. Postrežba z nasmehom in prijaznostjo.

Imam še nekaj bonov za pokurit in se sprašujem, kje v Sloveniji lahko občutim tako domačnost...

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Ne vem, zakaj toliko pljuvanja po hrvatih...kar se turizma tiče. Sam dopustujem v Dalmaciji. Že 15 let pri istem ponudniku v istem kraju. Letos koristil bone v Kranjski gori. Dve nočitvi so mi bile vrh glave. Čisto nič več me ne vleče gor. Ponudba v lokalih oderuška in neprijazna. Za njih sem bil industrija.

Pri hrvatih, tam kjer hodim na letni dopust, je v lokalih vse ceneje, kdaj pa kdaj tudi kaj gratis na mizo pride. Postrežba z nasmehom in prijaznostjo.

Imam še nekaj bonov za pokurit in se sprašujem, kje v Sloveniji lahko občutim tako domačnost...

Mogoče Bela krajina.....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Shrek napisal:

Ne vem, zakaj toliko pljuvanja po hrvatih...kar se turizma tiče. Sam dopustujem v Dalmaciji. Že 15 let pri istem ponudniku v istem kraju. Letos koristil bone v Kranjski gori. Dve nočitvi so mi bile vrh glave. Čisto nič več me ne vleče gor. Ponudba v lokalih oderuška in neprijazna. Za njih sem bil industrija.

Pri hrvatih, tam kjer hodim na letni dopust, je v lokalih vse ceneje, kdaj pa kdaj tudi kaj gratis na mizo pride. Postrežba z nasmehom in prijaznostjo.

Imam še nekaj bonov za pokurit in se sprašujem, kje v Sloveniji lahko občutim tako domačnost...

Ha, ha... zadnji stavek zmaga. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je 50keda napisal:

Ali pa prekmurje ... po mojih izkušnjah. Pa tudi v naši "gorski primorski" ni blo slabo, v Bovcu in južneje ob Soči sma se prov fajn mela ;)

V Sloveniji je cel kup lepih pokrajin in krajev. Kamor koli se odpraviš, imaš za videti in doživeti nešteto stvari. Ne pravijo zastonj Sloveniji skriti biser. In prav je tako, da ni masovnega turizma kot je čez. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že že, samo prijaznosti v lokalih pa ni... Tudi na na obali ne... Pa da o cenah ne govorimo...

Marsikaj imaš za videt, ja, samo kje biti dva dni... Vleče me v prekmurje, ja...samo kaj naj počnem dva dni...sprehajam se lahko doma...z biciklom se lahko doma vozim...ne vem, no...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe si me razumel...

Turizem hrvaške mi nudi poletni dopust, se pravi, morje, mir, brez gužve, dobra ponudba hrane, prijazni ljudje...

Pri nas ne rabim morja, bi pa imel vse ostalo...

Na petih točkah sem že bil...je pa zanimivo vse ostalo, takoda je to dober predlog...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na petih točkah si že bil? Prav, pa nadomestnih pet:

 

http://www.portalvvesolje.si/index.php?option=com_content&view=article&id=397:model-osonja-v-strehovcih&catid=4:za-ole&Itemid=8

https://www.pustolovskipark.si/

http://www.razkrizje.si/turizem/prazgodovinska-naselbina-gradisce-s-prikazom-zivljenja-izpred-5500-let/

https://www.lust.si/

http://www.oceanorchids.si/

 

 

Tako, na hitro. Je pa tam toliko stvari, da če greš za 14 dni, še ne boš videl vsega... 

 

Pa mogoče bi bilo bolje, če bi se oglasil kak domačin, ker jaz sem iz okolice Nove Gorice, torej prav po diagonali čez državo. Zato tistih krajev ne poznam tako dobro, pa pišem samo to, kar smo ogledali mi. Del tega, kar smo ogledali mi...

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.