Skoči na vsebino

Koriščenje turističnih vavčerjev v Sloveniji


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ahoi Mazdaši!

 

Še zbiram predloge kam oz. kje pokoristiti takoimenovane bone oz. turistične vavčerje, ki so namenjeni kot spodbuda turistsični dejavnosti v Sloveniji.

 

Razmišljam o krajšem aktivnem oddihu, verjetno v dvoje, lahko tudi sam (podobno kot naredi Nejc in naloži becikel ter aktivno preživi), ker tisto kafetkanje in posedanje cel dan na plaži ali ob bazenu, tega se zeeelo hitro naveličam na fertig :)

 

Prekmurska regija me precej mika, ker mi je dokaj nepoznana. Kaj svetujete tam in kako je urejeno za kolesarje ter druge zanimivosti, ki bi bile za pogledati?

 

Hvala tudi za ostale predloge koriščenja vavčerja! :)

 

Imejte lušten uvod v nov delovni teden!

 

Borut oz. Zmaj :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Z M A J napisal:

Ahoi Mazdaši!

 

Še zbiram predloge kam oz. kje pokoristiti takoimenovane bone oz. turistične vavčerje, ki so namenjeni kot spodbuda turistsični dejavnosti v Sloveniji.

 

Razmišljam o krajšem aktivnem oddihu, verjetno v dvoje, lahko tudi sam (podobno kot naredi Nejc in naloži becikel ter aktivno preživi), ker tisto kafetkanje in posedanje cel dan na plaži ali ob bazenu, tega se zeeelo hitro naveličam na fertig :)

 

Prekmurska regija me precej mika, ker mi je dokaj nepoznana. Kaj svetujete tam in kako je urejeno za kolesarje ter druge zanimivosti, ki bi bile za pogledati?

 

Hvala tudi za ostale predloge koriščenja vavčerja! :)

 

Imejte lušten uvod v nov delovni teden!

 

Borut oz. Zmaj :)

Jaz sem del vavcerjev pokoristil v Guest House Budja v Mariboru (toplo priporočam, zelo prijazni in nevsiljivi) in potem 3dni  kolesaril (mtb) po Pohorju in 1dan po Koroškem (na poti iz lj sem se prvi dan z avtom ustavil v Črni in skočil na Peco in ursljo goro).

 

Pohorsko kolesarsko transverzalo (ali vsaj del nje) ti res toplo priporočam. Lepo označeno, ne prezahtevno (če recimo startas na Mariborski koči), zelo prijetni ljudje..

Popravljeno od Nejc1986
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm biu letos v Mali Nedelji v bio termah. Jajaja so terme, ampak sem se kopal lih dvakrat. Vsak dan ko smo po celodnevnem pohodu prsla do hotela, pa se sla le ofrisat in zrelaxirat pred vecerjo.

U glavnem tam je tak zanimv polozaj za kolesarske in pohodniske "podvige", na vse strani si lahko sel. Midva sma sicer samo hodla, ampak kr naprej sma srecevala razne kolesarake poti.

Je pa res, da midva nisma zagrizena sportnika (po 15 km hoje po Grosmanovi poti, sma bla popoldne vbita) tak, da ne vem kolk je to za vas aktivne ... 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi v vzhodnih koncih Slo pred tole pandemijo sicer priporočal Malo nedeljo (bioterme) Ampak so se sedaj izkazali kot nategneti. V Biotermah smo bili desetletje stalni gosti večkrat letno. In stalnim gostom so sedaj vračali akontacijo celega pol leta, vrnili pa šele po grožnjah. 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Turistični boni so zelo drag strel v koleno, dobro so nas politiki zajebal. Letos je bila idealna priložnost da bi se v Slo turizmu ločilo zrno od plev - tisti, ki so že do sedaj znali z domačimi gosti, bi prosperirali.

Tako smo pa denar naših otrok šenkovali ljudem s 4leti osnovne šole ki mislijo da se znajo iti turizem. In pa šenkovali smo ga mafijskim botrom ki so v turizem vložili denar od kokaina (pač, ker so naši politiki taki porabniki)

 

Že desetletja v javnosti obstaja debata o kretenizmu - da hodijo Slovenci na Hrvaško navkljub ne ravno blestečem odnosu Hrvatov do slovenskih turistov. Bolj na mestu bi bila debata o pometanju pred lastnim pragom. Po vrnitvi s slovenske najdaljše riviere lahko z zagotovostjo trdim, da je odnos enako neustrezen in nebi bilo prav nobene škode če bi kdo dol zapru. 

 

Še ena o (ponovnem) reševanju hrvaškega turizma s strani Slovencev. To je pač tako ko Plenković drži za jajca premjeja sosednje "samostojne" in "suverene" države. Ukrepe za zajezitev širjenja virusa moral že kakšen mesec nazaj.

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Serpentinška bi pa teli junaki obtožili, da je za en dan prepozno zaprl mejo v marcu pri parih okuženih. Plenko je pa tud podkupnine pripravljen talat naokoli in naši člani noriškega kraljestva so se pripravljeni iti globoko grlo in goltata, če se dobro plača - so že večkrat dokazali.

 

Je pa zanimivo kako zdajle poskušajo vlečt odločitev al bo kroatija imela menstro al le zlatenco. Pa smo vam hoteli povedali v soboto, pa v nedeljo, aja v torek se bo sestala vlada pa vam takrat povemo, zdaj bo verjetno mogoče jutri al pa v četrtek, tako da bo do sobote ... al pa ne rajš do nedelje do polnoči možna vrnitev brez karantene. Tole je komedija o butalcih - samo naj poskusijo pol septembra pa folk v Sloveniji terorizirat s kakšnimi idiotskimi ukrepi kot so bili zapiranje v občine in razkuževanje ograj v blokih in kljuk na vratih. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Hej dopustniki - vavčeristi in bonarji, ste kaj koristili tole zadevo in če imate kakšen nov uporaben predlog za koriščenje te ugodnosti? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Hej dopustniki - vavčeristi in bonarji, ste kaj koristili tole zadevo in če imate kakšen nov uporaben predlog za koriščenje te ugodnosti? :)

Joj, @Z M A Jko siti delal picnice, (sicer dobre za prste polizat) smo se mi potepali in koristili bone. :jupiii:Jaz sem že napisal kje sem bil tako, da ti ne morem kaj veliko pomagat. Pa pohiti, da ti ne zaprejo vsega😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Joj, @Z M A Jko siti delal picnice, (sicer dobre za prste polizat) smo se mi potepali in koristili bone. :jupiii:Jaz sem že napisal kje sem bil tako, da ti ne morem kaj veliko pomagat. Pa pohiti, da ti ne zaprejo vsega😁

Če nas zaprejo v občine, bom še vedno lahko šel na Veliko planino zimovat, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ravno vceraj prisel domov iz prekmurja, kjer smo pokurili en vavcer (ne v celoti, ostalo je se 11€ :) ) ... Zeninega pa naj bi koristili konec novembra oz. v zacetku decembra na obali, ce nam seveda ne bodo prekrizali nacrtov s kaksnimi butastimi ukrepi :( ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poročaj o nastanitvi in zanimivostih v bližini ter kaj bi bilo kaj za početi, kot aktivni oddih :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je gregc88 napisal:

je res da ce rezerviras z boni... in pol ne gres ker pride neki umes...ti kr vzamejo bone kot da si jih koristil.... ? 

Ne vzamejo ti jih,ker z njimi ne rezerviraš,ampak daš avans ali pa nič,kakor kje....Pri vnovčenju rabijo tvoj ose.dokument in podpis,tako da ne gre to tako....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Z M A J napisal:

Poročaj o nastanitvi in zanimivostih v bližini ter kaj bi bilo kaj za početi, kot aktivni oddih :)


Nastanitev je bila v brunarici tik zraven Term 3000 

 

http://www.brunarica.si 

 

za tri nocitve za 4 osebe in pes nas je prislo 189€ + 24€ turisticne takse... Za pocet je pa ogromno zadev... lahko gres rit namakat v terme 3000 ali terme Vivat... lahko bicikliras... se sprehajas... Mi smo sli pogledat Expano... pa eno kolesarko turico... pa dvakrat rit namakat... pa malo sprehodov... Je pa v blizini se cel kup zadev, kjer bil ze lani, ko sva bila z zeno tudi v Moravskih... Stolp Vinarium Lendava, Bukovniskomjezero, Vulkanija na Gorickem, mlin na Muri,...

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Jest napisal:


Nastanitev je bila v brunarici tik zraven Term 3000 

 

http://www.brunarica.si 

 

za tri nocitve za 4 osebe in pes nas je prislo 189€ + 24€ turisticne takse... Za pocet je pa ogromno zadev... lahko gres rit namakat v terme 3000 ali terme Vivat... lahko bicikliras... se sprehajas... Mi smo sli pogledat Expano... pa eno kolesarko turico... pa dvakrat rit namakat... pa malo sprehodov... Je pa v blizini se cel kup zadev, kjer bil ze lani, ko sva bila z zeno tudi v Moravskih... Stolp Vinarium Lendava, Bukovniskomjezero, Vulkanija na Gorickem, mlin na Muri,...

Super destinacije za obiskat in tudi Vulkanija bi bila za ZMAJa s piščančkom. Super zadeva za otroke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je gregc88 napisal:

je res da ce rezerviras z boni... in pol ne gres ker pride neki umes...ti kr vzamejo bone kot da si jih koristil.... ? 

Mislim,da je to bolj govorica ljudi s FB doktorati . 

Jaz sem jih koristil v MB in točno tako kot so rekli; na licu mesta prepišejo podatke z osebne in podpiše list,kjer piše,da boš plačal z bonom. Na koncu placas taxo in to je to.

 

Jih pa moraš na začetku opozoriti na možnost plačila z boni. 

 

Čez par dni sem odpovedal rezervacijo v Mežici (slaba vremenska napoved) in ni bilo nobene panike; lepo so se zahvalili, da sem javil in to je to..

 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Nejc1986 napisal:

Mislim,da je to bolj govorica ljudi s FB doktorati . 

Jaz sem jih koristil v MB in točno tako kot so rekli; na licu mesta prepišejo podatke z osebne in podpiše list,kjer piše,da boš plačal z bonom. Na koncu placas taxo in to je to.

 

Jih pa moraš na začetku opozoriti na možnost plačila z boni. 

 

Čez par dni sem odpovedal rezervacijo v Mežici (slaba vremenska napoved) in ni bilo nobene panike; lepo so se zahvalili, da sem javil in to je to..

 

 

Ja, to bodo res bolj  ugotovitve FB doktorjev znanosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.