Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 6 minutami je Bini napisal:

Ta " jeber" ( jereb) je res malo osuknjen ali pa slep in boga njegova ženka,da kaj takega zdrži....😩 Mi je celo malo žal,da sem moral to napisat, ker to ni prava tema za kaj tako osuknjenga....🥴

V bistvu mislim, da je ta oseba osamljena, ker ga nobeden ne mara. Pa kako bi ga? Ga še malo popije in verjetno grozi vsem okol sebe z pretepom... 😬

 

 

Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

V bistvu mislim, da je ta oseba osamljena, ker ga nobeden ne mara. Pa kako bi ga? Ga še malo popije in verjetno grozi vsem okol sebe z pretepom... 😬

:bravo:

Napisano

Jaz pa mislim,da bolj ko se bližamo koncu korone bolj se eni zavedajo,da so se zelo,zelo motili in jim bo to zelo hudo priznati ! Zato se jezijo,izgubljajo živce in zmerjajo vse počez,ker jim gre vse na živce. Ponavadi to počnejo tisti,ki imajo v bistvu neurejeno življenje in preveč časa za različne forume fb itd. Škoda,da se to dogaja res škoda in komaj čakam pomlad,ko bo vsega konec...:jupiii:

 

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

:ouje:pa smo te malo.......😉

Vi jebete folk na veliko ne na malo

pred 36 minutami je Bini napisal:

Jaz pa mislim,da bolj ko se bližamo koncu korone bolj se eni zavedajo,da so se zelo,zelo motili in jim bo to zelo hudo priznati ! Zato se jezijo,izgubljajo živce in zmerjajo vse počez,ker jim gre vse na živce. Ponavadi to počnejo tisti,ki imajo v bistvu neurejeno življenje in preveč časa za različne forume fb itd. Škoda,da se to dogaja res škoda in komaj čakam pomlad,ko bo vsega konec...:jupiii:

 

Pravi nekdo ki je tu vsak dan, cel dan. Torej hvala sa razlago

Napisano
pred 5 minutami je jereb napisal:

Vi jebete folk na veliko ne na malo

Pravi nekdo ki je tu vsak dan, cel dan. Torej hvala sa razlago

Ni za kaj,se slišimo jutri....😁

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Jaz pa mislim,da bolj ko se bližamo koncu korone bolj se eni zavedajo,da so se zelo,zelo motili in jim bo to zelo hudo priznati ! Zato se jezijo,izgubljajo živce in zmerjajo vse počez,ker jim gre vse na živce. Ponavadi to počnejo tisti,ki imajo v bistvu neurejeno življenje in preveč časa za različne forume fb itd. Škoda,da se to dogaja res škoda in komaj čakam pomlad,ko bo vsega konec...:jupiii:

 

Jaz tudi. Takrat bodo nekateri hodili z povešenimi ušesi okoli. 😄Mislim,da bo zanimivo... 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Jaz pa mislim,da bolj ko se bližamo koncu korone bolj se eni zavedajo,da so se zelo,zelo motili in jim bo to zelo hudo priznati ! Zato se jezijo,izgubljajo živce in zmerjajo vse počez,ker jim gre vse na živce. Ponavadi to počnejo tisti,ki imajo v bistvu neurejeno življenje in preveč časa za različne forume fb itd. Škoda,da se to dogaja res škoda in komaj čakam pomlad,ko bo vsega konec...:jupiii:

 

A mogoče so to tisti, ki so nedolgo nazaj trdili tole? 😜

  

dne 21. 9. 2021 ob 15:00 je Bini napisal:

Še tema (Korona) bo zamrla, ko se bo nekaj procentov ljudi še cepilo in se odpremo kot Danska.... 😀

Eni se bodo pa malo s pepelom posuli in bo vse ok kot prej. 👍

Žal bomo eni imeli molo več zaslug kot drugi ampak nič zato, veselimo se tistega dne..... :jupiii:

 

Aja pst, na uho povem, Danska se zapira kot introvert in PCT pogoj spet veselo laufa. Bilo je kratko al slatko, kot bi rekli na jugu.

33112_1.png

Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

A mogoče so to tisti, ki so nedolgo nazaj trdili tole? 😜

  

 

Aja pst, na uho povem, Danska se zapira kot introvert in PCT pogoj spet veselo laufa. Bilo je kratko al slatko, kot bi rekli na jugu.

Veš sem takrat imel upanje, da pridejo k pameti pa niso, žal😓

Koliko jih imajo na Danskem v bolnicah na intenzivi? Malo, a ne. 🤔

Ko bi mi bili tako daleč kot so oni bi si že medalje pripenjali in prelet avionov bi bil, bilo bi veselo... 😊

Napisano

Vidim po objavah, da nekateri niste razumeli pointa moje objave. Tisto, kar plačam jaz (sem s.p. btw in to je to, kar plačujem trenutno, tisti, ki so zaposleni, delodajalec še nekaj plača, ja vem)

Ampak ta prispevek in velikost zdravstva je posledica stanja našega zdravja recimo od druge svetovne vojne, ko se je sistem vzpostavljal.

Epidemija je nekaj novega, na kar mi finančno nismo pripravljeni, in nimamo kapacitet in rezerv. Ja lahko gradimo nove bolnice, ampak do takrat, da bodo postavljene, bo epidemije konec. Ja lahko izobražujemo ljudi, ampak da jih izobrazimo, traja leta, ne od pomladi, ko se je napovedovalo četrti val (če je kdo tako zelo dober učitelj, se javim, jaz bi se rad v naslednjih 3 mesecih naučil francosko do te mere, da bom lahko prevajalec za vsaj eno stroko). In ko jih izobrazimo, bo epidemije konec.

Poglejte svoje lastne družinske stroške in recimo pride nekaj nepričakovanega, ki za recimo 15% preobremeni dvoletni proračun. Kaj boste naredili? Rešitev lahko iščete izključno samo znotraj družine!

Napisano
Pred eno uro je FRMM napisal:

Vidim po objavah, da nekateri niste razumeli pointa moje objave. Tisto, kar plačam jaz (sem s.p. btw in to je to, kar plačujem trenutno, tisti, ki so zaposleni, delodajalec še nekaj plača, ja vem)

Ampak ta prispevek in velikost zdravstva je posledica stanja našega zdravja recimo od druge svetovne vojne, ko se je sistem vzpostavljal.

Epidemija je nekaj novega, na kar mi finančno nismo pripravljeni, in nimamo kapacitet in rezerv. Ja lahko gradimo nove bolnice, ampak do takrat, da bodo postavljene, bo epidemije konec. Ja lahko izobražujemo ljudi, ampak da jih izobrazimo, traja leta, ne od pomladi, ko se je napovedovalo četrti val (če je kdo tako zelo dober učitelj, se javim, jaz bi se rad v naslednjih 3 mesecih naučil francosko do te mere, da bom lahko prevajalec za vsaj eno stroko). In ko jih izobrazimo, bo epidemije konec.

Poglejte svoje lastne družinske stroške in recimo pride nekaj nepričakovanega, ki za recimo 15% preobremeni dvoletni proračun. Kaj boste naredili? Rešitev lahko iščete izključno samo znotraj družine!

👍👍👍

Napisano
Pred eno uro je FRMM napisal:

Pa še tole 🤣🤣🤣🤣🤣

 

7e0d3c8cb27d5de0a551-miha-mazzini-primer
SIOL.NET

Terenski antropologi so našli civilizacije, ki smrti niso poznale. Seveda so njihovi pripadniki umirali, a vedno je šlo za nenaraven dogodek...

 

Krasen članek a kaj,ko jih premalo tako razmišlja ! Sedaj se pa ne čudim več,da je pri nas stanje takšno kot je,če verjameš takim knjigam oziroma jih narobe razumeš.....🤔

Ja treba pa je pozitivno razmišljat.....😊

 

Napisano

V soboto ob 07:30 na forumu in ze 5 postov. To lahko samo budale delajo, ki se borijo za svoj vecni prav….in seveda edini prav.

ja zgleda da se bliza konec, bo bini vse preprical kaj je edina resitev, pol smo pa na konju. Se Alex pride, zamuja, ali ima pa on pokriva nedeljo. Mora danes v nabavo….zmanjkal zalog za ob racunalnik

Napisano
pred 59 minutami je jereb napisal:

V soboto ob 07:30 na forumu in ze 5 postov. To lahko samo budale delajo, ki se borijo za svoj vecni prav….in seveda edini prav.

ja zgleda da se bliza konec, bo bini vse preprical kaj je edina resitev, pol smo pa na konju. Se Alex pride, zamuja, ali ima pa on pokriva nedeljo. Mora danes v nabavo….zmanjkal zalog za ob racunalnik

No zdajle sem se pa prvič nasmejal kaki tvoji izjavi, vse druga je bilo za zjokat! 😊😂🤣

Vem, da te firbec kaj se tule piše in prav je tako, mogoče se te kaj prime🤔(verjetno samo utopistična želja) 

Veš eni pač moramo vstati za službo in kaj narediti pa prečekiram ob kavici tvoje nobuloze, da se malo na vse zgodaj nasmejim in tako pridem do druge kavice, ki je zdajle še slajša, ko čitam tvoje zmerljivke, ki niso ravno primerne za v našo družbo itd, itd..... :nevem:

Da se ti le srečno vse skupaj izteče v tej kovid krizi...... :prstgor:

16374022015752084253772026528637.jpg

Napisano
pred 4 urami je FRMM napisal:

Vidim po objavah, da nekateri niste razumeli pointa moje objave. Tisto, kar plačam jaz (sem s.p. btw in to je to, kar plačujem trenutno, tisti, ki so zaposleni, delodajalec še nekaj plača, ja vem)

Ampak ta prispevek in velikost zdravstva je posledica stanja našega zdravja recimo od druge svetovne vojne, ko se je sistem vzpostavljal.

Epidemija je nekaj novega, na kar mi finančno nismo pripravljeni, in nimamo kapacitet in rezerv. Ja lahko gradimo nove bolnice, ampak do takrat, da bodo postavljene, bo epidemije konec. Ja lahko izobražujemo ljudi, ampak da jih izobrazimo, traja leta, ne od pomladi, ko se je napovedovalo četrti val (če je kdo tako zelo dober učitelj, se javim, jaz bi se rad v naslednjih 3 mesecih naučil francosko do te mere, da bom lahko prevajalec za vsaj eno stroko). In ko jih izobrazimo, bo epidemije konec.

Poglejte svoje lastne družinske stroške in recimo pride nekaj nepričakovanega, ki za recimo 15% preobremeni dvoletni proračun. Kaj boste naredili? Rešitev lahko iščete izključno samo znotraj družine!

👍👍

 

 

Napisano
pred 2 urama je jereb napisal:

V soboto ob 07:30 na forumu in ze 5 postov. To lahko samo budale delajo, ki se borijo za svoj vecni prav….in seveda edini prav.

ja zgleda da se bliza konec, bo bini vse preprical kaj je edina resitev, pol smo pa na konju. Se Alex pride, zamuja, ali ima pa on pokriva nedeljo. Mora danes v nabavo….zmanjkal zalog za ob racunalnik

Evo, vidim, da me že pogrešaš. 😉

Sem bil danes  že na eni turi v Italiji (dolina Glinščice). Prehodil sem 15 km  (kar je zate najbrž utopija), mimogrede opral avto in servisiral dve kitari. 😉

Tako da ne, nimam računalnika in  ne morem viseti gor cel dan. 😄😄 Vsake toliko uletim na forum s pomočjo  telefona, da vidim, ali si napisal še kako smešnico. Zelo se zabavam ob tvojih objavah in če ni drugega, mi polepšaš dan s tvojimi nebulozami. 😉

Je pa zanimivo, da čeprav imajo  Italijani desetkrat (10x) boljšo situacijo kot mi, veliko ljudi še vedno nosi maske tudi zunaj, na odprtem. Da ne govorimo v trgovinah. Tam ne vidiš niti enega pametnjakoviča od antivaxerja, da bi kaj bentil ali se s kom prepiral na vhodu kot pri nas. Zato pa smo, kjer smo.😊

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Evo, vidim, da me že pogrešaš. 😉

Sem bil danes  že na eni turi v Italiji (dolina Glinščice). Prehodil sem 15 km  (kar je zate najbrž utopija), mimogrede opral avto in servisiral dve kitari. 😉

Tako da ne, nimam računalnika in  ne morem viseti gor cel dan. 😄😄 Vsake toliko uletim na forum s pomočjo  telefona, da vidim, ali si napisal še kako smešnico. Zelo se zabavam ob tvojih objavah in če ni drugega, mi polepšaš dan s tvojimi nebulozami. 😉

Je pa zanimivo, da čeprav imajo  Italijani desetkrat (10x) boljšo situacijo kot mi, veliko ljudi še vedno nosi maske tudi zunaj, na odprtem. Da ne govorimo v trgovinah. Tam ne vidiš niti enega pametnjakoviča od antivaxerja, da bi kaj bentil ali se s kom prepiral na vhodu kot pri nas. Zato pa smo, kjer smo.😊

        👍 :)

Napisano

Eto bini in Alex se takoj spravita na nekoga ki nekaj nazaj rece. In ce onadva to recete to ni zaljivo. Kretena - odjebita!

Dokler bos socloveka imenoval antivaxer si gnida od liconke, nevreden sobivanja na tem planetu. 

Bini si ze na 12 postov danes, se malo, si pod povprecje 

Napisano
Pred eno uro je jereb napisal:

Eto bini in Alex se takoj spravita na nekoga ki nekaj nazaj rece. In ce onadva to recete to ni zaljivo. Kretena - odjebita!

Dokler bos socloveka imenoval antivaxer si gnida od liconke, nevreden sobivanja na tem planetu. 

Bini si ze na 12 postov danes, se malo, si pod povprecje 

Nisem prvi začel,da ne bo pomote je pa res,da vedno ko pijem kafe uživam v tvojem pisanju kako me žališ jaz ta tebi še enkrat želim vse dobro čeprav......🤔

IMG_20211120_152908.jpg

Napisano (urejeno)

... In gospod jereb nadaljuje s svojim prostaškim pisanjem.😄

Če boš tako jezen še naprej, te ne bo nihče več maral. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Tudi take imamo za županje. Ne morem verjeti, kdo izvoli take, ki take kozle streljajo. 🙄

SIOL.NET

Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta...

 

 

 

Napisano
pred 7 minutami je Alex napisal:

... In gospod jereb nadaljuje s svojim prostaškim pisanjem.😄

Če boš tako jezen še naprej, te ne bo nihče več maral. 😉

Potem sva ze dva. A si zelim da me marajo? Nisem jaz ti…..ceprav sva enaka prostaka

Pred eno uro je Bini napisal:

Nisem prvi začel,da ne bo pomote je pa res,da vedno ko pijem kafe uživam v tvojem pisanju kako me žališ jaz ta tebi še enkrat želim vse dobro čeprav......🤔

IMG_20211120_152908.jpg

Predlagam da se hitro cepis se 4. ker mogoce ti obrne proces v mozganih

pred 3 minutami je Alex napisal:

Tudi take imamo za županje. Ne morem verjeti, kdo izvoli take, ki take kozle streljajo. 🙄

SIOL.NET

Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta...

 

Se pravi naše ustavno sodišče, najvisji drzavni pravni organ nima vec pomena? Saj se naslanja ona zgolj na odlocitev sodica. Al bo treba pocakat da Jansa se sodbike nastavi, pol bo pa sodiace legitimno? Oziroma ni vazno kaj sodiace rece, vazno je iz katere stranke si?

Alex jansev fanatik bolan

Napisano
pred 13 minutami je jereb napisal:

Potem sva ze dva. A si zelim da me marajo? Nisem jaz ti…..ceprav sva enaka prostaka

Predlagam da se hitro cepis se 4. ker mogoce ti obrne proces v mozganih

Se pravi naše ustavno sodišče, najvisji drzavni pravni organ nima vec pomena? Saj se naslanja ona zgolj na odlocitev sodica. Al bo treba pocakat da Jansa se sodbike nastavi, pol bo pa sodiace legitimno? Oziroma ni vazno kaj sodiace rece, vazno je iz katere stranke si?

Alex jansev fanatik bolan

A si tudi ustavni sodnik pa pravnik po novem? 😄🤣

Take, kot je ta županja bi bilo potrebno takoj odstaviti.Po hitrem postopku. In jo poslati na pregled k kakemu strokovnjaku. 😊Da nam vladajo kuščarji. Ne moreš verjeti kake trosi ta . 🤣🤣

 

 

Napisano

Predlagam da se hitro cepis se 4. ker mogoce ti obrne proces v mozganih 

 

 

Nebo potrebe,ker sem dober za 6 mesecev ,ti se boš pa moral "prvič" kar bo zelo hudo,bodo zolze tekle....:hohoho:  Pa veliko sreče.....😊

 

 

pred 2 urama je Alex napisal:

A si tudi ustavni sodnik pa pravnik po novem? 😄🤣

Take, kot je ta županja bi bilo potrebno takoj odstaviti.Po hitrem postopku. In jo poslati na pregled k kakemu strokovnjaku. 😊Da nam vladajo kuščarji. Ne moreš verjeti kake trosi ta . 🤣🤣

:jupiii::jupiii::jupiii:

Napisano (urejeno)
pred 58 minutami je Bini napisal:

Predlagam da se hitro cepis se 4. ker mogoce ti obrne proces v mozganih 

 

 

Nebo potrebe,ker sem dober za 6 mesecev ,ti se boš pa moral "prvič" kar bo zelo hudo,bodo zolze tekle....:hohoho:  Pa veliko sreče.....😊

 

 

:jupiii::jupiii::jupiii:

How how liz liz, psicka fino uboga pesjana. Jaz sem se 2x in me ne vidi vec cepivo, pa se fasal sem pred kratkim. Vec skode kot koristi. Ce bo cepljenje obvezno bomo najprej izgubili zdravnike in pediatre - so vsi necepljeni, ker vedo zakaj. 
 

Bini takim kot si ti pa privoscim da fases, ce ne v ramo pa na….

Popravljeno od jereb

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.