Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Bananistan. Upam, da drži rek, da za vsakega raste palica.

 

Preden zvalite ves gnev na necepljene, da so krivi za krizo, se raje vprašajte, kdo so resnični krivci, da bomo kmal prosili za kruh... mic po mic in smo tam, ko smo. Dela se nameren kaos okoli nas, ampak nekateri enostavno nočete videt. Pa lp. :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Ja, pranje rok in razkuževanje rok je vredno več kakor sto rokavic. To velja tudi v vsakdanjem življenju. Na žalost je to za nekatere še vedno eksotika. 😬

Verjetno res 🤔

Danes pa, če bo časovno zneslo fašem tisto tretjo 💉 Fajzerco... 😊

Ps: in upam, da preživim, danes so res čudni časi..... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je pob napisal:

Bananistan. Upam, da drži rek, da za vsakega raste palica.

 

Preden zvalite ves gnev na necepljene, da so krivi za krizo, se raje vprašajte, kdo so resnični krivci, da bomo kmal prosili za kruh... mic po mic in smo tam, ko smo. Dela se nameren kaos okoli nas, ampak nekateri enostavno nočete videt. Pa lp. :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

Če si razgledan in veš zaradi koga je zdravstvena kriza in zakaj bo posledično socialna kriza za nekatere, ni nobenega problema. Tisti, ki so kaj zaj....li se na koncu izgovarjajo na vse možne načine, kot se sedaj, da se ne cepijo. 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

?zmeden?

Vedno so za vse drugi krivi. 🙃 Moja teza je, da to govorijo predvsem tisti, ki v življenju prav dosti sami še niso naredili ali pa tisti, ki imajo hujše težave sami s seboj. 😁

Izjava tedna.... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Bini napisal:

Verjetno res 🤔

Danes pa, če bo časovno zneslo fašem tisto tretjo 💉 Fajzerco... 😊

Ps: in upam, da preživim, danes so res čudni časi..... 😉

Jaz sem bil prejšnji torek na tretjem. In glej ga zlomaka, še vedno diham in sem živ. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Ma jezi me to, da ljudje nočemo sodelovati in da smo tudi zato v takem sranju. Kot če bi gorela sosedova hiša, pa ne bi želel gasiti, samo zato, ker sem z njim skregan.😞

 

V sedanjem položaju je treba nemudoma ukrepati, to pomeni po vseh svojih zmožnostih slediti navodilom stroke (sodelovati), ne pa ves čas kontrirati in se izgovarjati na sve mogoče. Tole s samo-testiranjem otrok je pa res nekaj groznega, da je treba nujno nasprotovati in dodatno obremenjevati sistem??? 🙃 S temi starši res nekaj ni OK.

Ko sem se jaz lani parkrat pa letos enkrat razjezil so me skoraj linčali pa sem hotel samo dobro vsem. Danes pa še vedno bluzijo nekaj pa ne vejo kaj, ne vidijo pa dlje kot do lastnega praga..... 😓😭

pred 18 minutami je Alex napisal:

Jaz sem bil prejšnji torek na tretjem. In glej ga zlomaka, še vedno diham in sem živ. 🤗

Ja malo zobe stisneš ko te piči pa je...... 😊😀😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tresla se je gora, rodila se je miš.😊

Še enkrat se je pokazalo, da so otroci velikokrat bolj pametni kot nekateri njihovi starši. Problem tega testiranja pri otrocih je zgolj in le pri njihovih starših.Če že bodo imeli  njihovi otroci kake psihične težave v bodočnosti se lahko zahvalijo samo svojim staršem. Taki otroci se mi smilijo. 

https://www.24ur.com/novice/korona/samotestiranje-v-solah-tudi-pri-najmlajsih-potekalo-gladko-otroci-znajo-sami.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že tedne in tedne nazaj sem rekel, da bi bilo potrebno testirati vse. Ampak ja, tu smo, kjer smo, čedalje več zgodb je, kjer cepljeni okužujejo vse povprek in najbolj smešno mi je, ko pomislim, da sedaj pa ni več v igri tiste SOLIDARNOSTI do tistih, ki se ne morejo cepit. Tolk o tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je pob napisal:

Že tedne in tedne nazaj sem rekel, da bi bilo potrebno testirati vse. Ampak ja, tu smo, kjer smo, čedalje več zgodb je, kjer cepljeni okužujejo vse povprek in najbolj smešno mi je, ko pomislim, da sedaj pa ni več v igri tiste SOLIDARNOSTI do tistih, ki se ne morejo cepit. Tolk o tem.

 

Ma ja, to eni razlagamo že mesece in mesece, ampak ne... mi smo antivaxerji, teoretiki zarot, neizobraženi, fb dohtarji in vse druge etikete tipa "greznica", ki si jih lahko nekateri izmislijo. To nas vse vodi navzdol, ker nič ne pomaga, da se gremo ukrepe samo zaradi ukrepov, če si dejansko nočemo priznat kaj bi pomagalo in kaj je le pesek v oči.

 

PCT pogoj je trenutno največji sovražnik omejevanja širjenja okužb. PCT pogoj dela ravno kontra temu v kar nas prepričujejo. Ker nimamo podatkov koliko je prebivalcev dejansko zaščitenih (beri ima še dovolj protiteles) je trenutno edino T pogoj smiseln in preprečuje širjenje. Prej kot si bomo to priznali in ukrepali v zvezi s tem, prej bo šlo na boljše.

 

Druge možnosti pač ni - žal. Ustvarjanje delitve na cepljene in necepljene z dajanjm bombončkov cepljenim in posledično delanje privlačnost cepljenju nas je peljala v to smer. Zdaj to ugotavljajo že skoraj v vseh državah, sploh visoko precepljenim, da žal cepljenije pač ni rešitev. Vse se je stavilo samo na eno karto in to na napačno.

 

Moje napovedi: 21.12.2021 poteče Pfeizerju začasno izredno dovoljenje za uporabo cepiva in ga ne bodo podaljšali. Zato ima Pfeizer novo karto v rokavu in to je zdravilo za lajšanje poteka kovida, tako kot Merck (Mulnopiravir narejen na osnovi Ivermectina) kot še nekateri drugi. Verjetno bo od cepiv prišel Novavax, ki temelji na klasiki cepiv in kot kažejo podatki bo imel še najmanj stranskih učinkov in tudi imunski sistem bo spodbudil tako, da bo tvoril kompleten nabor zaščite od protiteles spominski T-celic, kot to naredi pravi virus. 

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Retorika glede cepljenja se je nevarno obrnila proti otrokom. Kam pes taco moli, nam je vsem jasno, razen tistih, ki nočejo odpret oči.

 

V glavnem, imam občutek, da se bomo kmalu prešteli...

 

258287943_10226946080462697_332788668079735095_n.jpg.b47776bee0a0da7ccc5877dbb30d1b1a.jpg

 

258288311_10226946079982685_1026269428984292449_n.jpg.71d0369879bba09d966f671ad173e69f.jpg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je g.Wankel napisal:

Tudi necepljeni okužujejo vse povprek.

predvsem v državah z visoko precepljenostjo... če imajo premal necepljenih jih pa začasno uvozijo od drugod. Avion so Singapurja in avtobus do Gibraltarja polna necepljenih iz Slovenije imata pa redno tedensko čartersko linijo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.