Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Alex napisal:

Bini, kot sem napisal, anticepilci so agresivni. Ne moreš se pogovarjati normalno z njimi. 😊

Kdo je TU agresiven? 

Ja, Alex, če imaš jajca, odgovori in argumentiraj. 

Definiraj agresivnost tu gor. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Necepljeni,netestirani in okuženi 100% katastrofa !

Cepljeni,netestirani in okuženi 5x manjša katastrofa !

Eni se zajebavate eni se pa skoraj vsak dan srečujemo z virusom....☹️ 

Ps; poglejte si odajo GLOBUS na TV SLO pa si ustvarite upam novo mnenje 😉

Necepljeni in netestirani ne morejo nikamor. Ne na prireditve, ne v šoping centre, ne tankat. Ti ljudje se ne družijo z nikomer. 

Okoli harajo VEČINOMA cepljeni, AMPAK NE VSI, ki so potem povsod brez mask. Bil včeraj v šoping centru, gredo mimo varnostnikov z masko, potem pa maska pod brado... 

Govorim za trošenje virusa in obnašanje. 

Še enkrat povdarjam, da SEM cepljen, vendar se razkužujem, nosim masko in ohranjam varnostno razdaljo. 

Večinoma cepljenih se tega NE drži. 

pred 6 urami je Janez007 napisal:

Ja, drži če so okuženi in v sebi nosijo virus. Večja verjetnost kužnosti pa v povprečju predstavljajo necepljeni. Tako sam razumem.

 

Smo se člani družine (vsi cepljeni) letos jeseni že večkrat doma samotestirali, ravno iz tega razloga.

Če niso okuženi pa ne. 

Imajo cepljeni drugačen nos, da ne morejo kužit? Večinoma cepljeni NE nosijo maske, necepljeni pa. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Shrek napisal:

Kdo je TU agresiven? 

Ja, Alex, če imaš jajca, odgovori in argumentiraj. 

Definiraj agresivnost tu gor. 

Jereb? Pa ostala anti cepilna kompanija, ki se ne pojavlja več in so se  užaljeni "od-cepili" iz foruma? Kar nekaj jih je brez bontona. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Shrek napisal:

Necepljeni in netestirani ne morejo nikamor. Ne na prireditve, ne v šoping centre, ne tankat. Ti ljudje se ne družijo z nikomer. 

Okoli harajo VEČINOMA cepljeni, AMPAK NE VSI, ki so potem povsod brez mask. Bil včeraj v šoping centru, gredo mimo varnostnikov z masko, potem pa maska pod brado... 

Govorim za trošenje virusa in obnašanje. 

Še enkrat povdarjam, da SEM cepljen, vendar se razkužujem, nosim masko in ohranjam varnostno razdaljo. 

Večinoma cepljenih se tega NE drži. 

Če niso okuženi pa ne. 

Imajo cepljeni drugačen nos, da ne morejo kužit? Večinoma cepljeni NE nosijo maske, necepljeni pa. 

Ne kar nekaj na pamet.

V trgovinah so večinoma cepljeni, preboleli in tisti, ki se morajo testirati. Skratka, vsi. Veliko teh necepljenih gre najprej na testiranje in ko dobijo papir, gredo spotoma še v nakupovalne centre. Ampak ne vsi, ker jih ogromno sedaj  dobi papir, da so pozitivni. Maska pod brado je pa bolj domena anticepilcev. S tem samo ostalim pokažejo, da sicer jo nosijo, a jo iz nam ostalim neznanega protesta nimajo na obrazu. 

V  vseh primerih do sedaj so se  na vhodih v nakupovalne centre in na benzinskih  servisih  zapletali v groba žaljenja študentov  in prerekanja z varnostniki zgolj anticepilci. Pred šolami so grozile in vpile, ter žalile ravnatelje in  učitelje zgolj mamice anticepilke. In tako naprej. Teh primerov, ko izkazujejo anticepilci svojo nevzgojenost in agresijo je vsak dan več. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Jereb? Pa ostala anti cepilna kompanija, ki se ne pojavlja več in so se  užaljeni "od-cepili" iz foruma? Kar nekaj jih je brez bontona. 

Samo...nihče ni nič komentiral zadnjih nekaj postov... 

 

Poznam več cepljenih, ki se imajo za nedotakljive, kot pa agresivnih necepljenih. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Janez007 napisal:

 

Odvisno kdo me bo prepričal. Tehtam med Ihanovimi medicinskimi in @pob & @jereb -imi argumenti. 🤔

 

image.png.d9210a7dbefd61335eed506c1978660b.png

 

 

 

Prosim skini tole sliko mene dol iz foruma, ker imamo vohune med nami, ki poročajo direktno Jajotu. ;):D 

 

 

Ni važno, da ni kadra in ni kapacitet, imamo pa novo vojaško letalo za XYZ milijonov. To je ta naša rešitev v 20 mesecih pandemije, yipikaye madafakaz. Pa važno, da se je skinilo vse vodilne na policiji po državi. Wow, nekaj nepričakovanega. Čakam dan, ko vam bo kliknilo, da se namerno ustvarja čedalje večji kaos in da bo slej ko prej počilo. Vse za naše zdravje, hahahaha. 

 

PS: Jaz se od zdej naprej samo še smejem, res. Prejšnji teden me je zvilo v želodcu za dva dni, da sem mislil, da bom rodil jeben želodec. Pravijo, da sem se zastrupil s hrano, jaz pa temu pravim, da me je zvil stres. Stres na šihtu, stres doma/šoli, stres s situacijo, stres faking povsod. In sem se odločil, da se bom samo še smejal, itak nam ni pomoči. Zarad mene me zaprite v lockdown, da se končno preštejemo, kako vaša cepiva delujejo in kako ne, mene pa pustite pri miru (fizično). Ko pride do situacije, ko bo cepljenje otrok obvezno, kar slej ko prej bo, ker ste jih prodali že zdavnaj z maskami in testiranji, me boste znova videli, zelo verjetno tako kot na tej sliki. V lajfu imam samo še eno glavno misijo - spraviti otroka do lastnega kruha in to po mojih zakonih in prepričanjih, vse ostalo sem že dal čez.

Vi pa se medtem vsi pocepte z eksperimentalnimi zvarki in se šotirajte na 3 mesece zaradi mene in se ob prebolevanju vsakega jebenega virusa sprašujte kje ste zakockali lasten imunski sistem. :) Zarad mene hodte v diskoteke, prireditve in na šihte in se izljubite med sabo, ker vam se ni treba testirat in lahko tudi žgete jebene orgije povsod. In se pejte to vašo solidarnost še naprej.

 

Peace!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Rezultate "necepljenja" imate v Romuniji in Bolgariji! Na dan jih umre 400 in cepljenih je 20%ljudi....:vskalo:

Bini, ni lepo da zavajaš in manipuliraš s podatki tako kot to delajo MSM-ji.

Romunija imajo trenutno manj dnevno okuženih kot Slovenija ampak ta država ima 10x več prebivalcev! Ja, imeli so hud ruker dolg mesec in pol ampak prejšnjo jesen pa niti približno ne takega kot mi. Ob zadnjem rukerju, ki se očitno končuje so res imeli sedemdnevno povprečje umrlih okoli 450 na dan, ampak to je nekako tako kot če bi jih imeli mi 45 na dan, kar pa smo imeli lansko jesen, ko smo imeli 7 dnevno povprečje tudi 52 umrlih/dan v neki povezavi s kovidom.

 

Pa še Bolgarija, ki ima 7 milijonov ljudi in so kot kaže tudi dosegli vrh okužb in so zdaj na poti navzdol. Ko so imeli vrh je bilo 170 dnevno umrlih ali tako kot, če bi bilo pri nas 48 dnevno. Pri njih se je ruker začel tri tedne kasneje kot v Romuniji, tako da se bo šele videlo. Ampak projekcija govori o upadu. Tudi za Slovenijo naj bi bil vrh že dosežen oziroma bo čez teden dni pote pa naslednjih dveh tednih upad.

 

V glavnem - naslednjih 14 dni je ključnih.😉

 

p.s. Kako pa da noben ne omenja Danske, ki se je kao rešila kovida in svobodno zaživela zdaj pa že tolčejo rekorde okužb? Pa Nemčija, ki je za 3x presegla vrednosti okužb v najslabših dneh prejšnjih valov? Austrija ima 50% več okužb kot v prejšnjem valu. Nizozemska 2x slabše. Francija, Španija, Portugalska gledajo v narašćanje številk in v nekaterih projekcijah so pred novim valom.

 

 

pred 3 urami je Shrek napisal:

Poznam več cepljenih, ki se imajo za nedotakljive, kot pa agresivnih necepljenih. 

 

Žal, jaz tudi, ampak več ali manj so v večini spet doma zaradi kovida in je mal miru glede teženja. Je pa problem, ker pač nekdo mora delo opravit - in takrat smo necepljeni nadvse dobrodošli za ponucat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je pob napisal:

 

Ni važno, da ni kadra in ni kapacitet, imamo pa novo vojaško letalo za XYZ milijonov. To je ta naša rešitev v 20 mesecih pandemije, yipikaye madafakaz. Pa važno, da se je skinilo vse vodilne na policiji po državi. Wow, nekaj nepričakovanega. Čakam dan, ko vam bo kliknilo, da se namerno ustvarja čedalje večji kaos in da bo slej ko prej počilo. Vse za naše zdravje, hahahaha. 

 

PS: Jaz se od zdej naprej samo še smejem, res. Prejšnji teden me je zvilo v želodcu za dva dni, da sem mislil, da bom rodil jeben želodec. Pravijo, da sem se zastrupil s hrano, jaz pa temu pravim, da me je zvil stres. Stres na šihtu, stres doma/šoli, stres s situacijo, stres faking povsod. In sem se odločil, da se bom samo še smejal, itak nam ni pomoči. Zarad mene me zaprite v lockdown, da se končno preštejemo, kako vaša cepiva delujejo in kako ne, mene pa pustite pri miru (fizično). Ko pride do situacije, ko bo cepljenje otrok obvezno, kar slej ko prej bo, ker ste jih prodali že zdavnaj z maskami in testiranji, me boste znova videli, zelo verjetno tako kot na tej sliki. V lajfu imam samo še eno glavno misijo - spraviti otroka do lastnega kruha in to po mojih zakonih in prepričanjih, vse ostalo sem že dal čez.

Vi pa se medtem vsi pocepte z eksperimentalnimi zvarki in se šotirajte na 3 mesece zaradi mene in se ob prebolevanju vsakega jebenega virusa sprašujte kje ste zakockali lasten imunski sistem. :) Zarad mene hodte v diskoteke, prireditve in na šihte in se izljubite med sabo, ker vam se ni treba testirat in lahko tudi žgete jebene orgije povsod. In se pejte to vašo solidarnost še naprej.

 

Peace!

 

 

Te popolnoma razumem in drži kar praviš. Nas bo prej stres pokopal in manjko zdravljenja in preventive, kot pa jeben kovid. Ampak eni bodo pač še vedno trdili, da je samo kovid in nič drugega kar te lahko sploh ubije. Ker "veš" kdo je tvoj edini sovražnik je pač strah tisto vodilo, ki v ljudeh vzbudi samoohranitven nagon v iskanju rešitve ali pa vsaj placeba, ki bo nudil občutek, da so zdaj pa zaščiteni.

 

Drugače pa ja... zarad mene lahko damo takoj lockdown za 14 dni pa da vidimo na čem smo. Lahko spustijo ven samo cepljene pa naj še naprej ga biksajo ter skačejo vsepovsod. Mogoče bo to pol edina streznitev kdo je trenutno največji raznašalec okužb. Mogoče bo takrat marsikomu "došlo iz dupeta u glavu".

 

Problem je samo v tem, da tud če bo lockdown bom pri nas moral prihajati v službo, tako, da bodo lahko spet s prstom kazali name, kdo je kriv za okužbe.

pred 1 minuto je g.Wankel napisal:

Kot tvoji in Boss posti, ki tudi nobenega ne prepričajo 🙂

Te nobeden ne sili, da jih bereš... pač po lastni presoji. Mogče samo še to - ne vem kako je pri ostalih ampak jaz se pač ne učim od politikov, MSM-jev niti ne od FB, Twitterja in podobnih greznic. Zato sem pa več ali manj moteč za nekatere.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Ampak ne vsi, ker jih ogromno sedaj  dobi papir, da so pozitivni.

 

Pa to rabijo, da dobijo status prebolevnika in imajo nato vsaj pol leta mir pred gnjavažo. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

Te nobeden ne sili, da jih bereš... pač po lastni presoji. Mogče samo še to - ne vem kako je pri ostalih ampak jaz se pač ne učim od politikov, MSM-jev niti ne od FB, Twitterja in podobnih greznic. Zato sem pa več ali manj moteč za nekatere.

A sm reku, da jih berem? Ko vidim te tvoje romane naredim največji možni obvoz. Sam žal preveč foruma zasedejo. Za brezveze.

 

Ja ja, sej vemo, da si najpametnejši človek na svetu :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

258158982_189113213428469_89975677490508
WWW.FACEBOOK.COM

Popolna uravnoteženost programa je tisto ze čemer stremimo v oddaji #kajdogaja. Tokrat je za vas spregovoril minister Janez P. #puptv Tilen Artac

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je g.Wankel napisal:

Ja ja, sej vemo, da si najpametnejši človek na svetu :)

A ne, jaz sem tolk pameten, da vem da nisem najpametnejši. 😜

pred 16 minutami je g.Wankel napisal:

Ko vidim te tvoje romane naredim največji možni obvoz.

Pravilno si se odločil - tako delajo najpametnejši.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Gre za izredno situacijo. Taka situacija se konča dobro, če nekdo dobro orkestrira (strokovna skupina, vlada) in če člani orkestra sodelujejo in sledijo dirigentski palici (posamezni ljudje). Bolj ko to drži na eni in na drugi strani, večja je možnost, da se ta situacija čimprej konča. Pri nas imamo velike težave na obeh straneh.

 

Kaj lahko naredim jaz kot posameznik? Ali pomagam in sledim dirigentu ali pa nagajam dirigentu in igram po svoje. Enako velja za družino, službeni kolektiv, nogometno ekipo, itd.

 

Tukaj si zadel bistvo - dirigent ne vodi orkestra in ne pusti, da bi vijolinist igral violino ampak naj špila električno kitaro, bobnar igra klavir, harfistka naj piha v rog, kontrabasist na trobento, flavtistko je pa poslal domov, ker ma zoprn glas (mislim flavta, ne flavtistka). In zdaj pričakovati, da bo publika drla na tak koncert in uživala v glasbenem razvajanju je pač utopijo - še več, tisti, ki dejansko pridejo dobijo občutek, da se en zajebava iz njih.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je pob napisal:

Reklama, ki me je prepričala:

 

image.thumb.png.f34d3f266934ecd7fa7115919b5f0fca.png

 

Tale je boljša. Odločitev je kakor tvoja pol pa stavek z velikimi debelimi črkami s klicajem na koncu, ki pomeni da se dereš in ukazuješ nekomu. To, da ti pa cepljenje ne vrne normalnega življenja je pa pač samo še češnja na torti laži.

 

image.png.9b1508bf8bc5bac64ec507896c1e49a8.png

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.