Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 19 minutami je jereb napisal:

Misljen je blo za Alexa :) :) . Ampak njemu daj raje srčke pa kako mavrico

Normalno sa ti je vsec, saj od ponedeljka ne bos mogel tam srecati zdravih in necepljenih ljudi. Virus bodo prenasali samo cepljeni in preboleli s t.i. Super green passom.

vidis to je okolje zate, očiščeno, zdravo, brez tvojih antivoskarjev

:jupiii::bravo:bravo!

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 12 urami je Alex napisal:

Bil sem danes popoldan tam. Čeprav bo uradna otvoritev šele v torek. 

Ko greš noter na sejem (drevored v središču mesta) strog pregled potrdil. In vse kulturno, brez neke gneče kot v "najlepšem mestu na svetu",vsi zunaj nosijo maske. 

Kuhanega vina nisem pil. V glavnem, vsaka jim čast. Zato pa so tako dobri v boju z korono napram nam. 😉

In ti misliš, da je samo pr makaronarjih tako? Tudi na Balkanu v Sloveniji, kamor tvoj pogled ne seže, so včeraj imeli miklavžev sejem, na katerem je bil pogoj PCT. Sedaj so pa, zaradi takih kot si ti, ki hodijo na kuhančka in stojnice v tujino, to na Balkanu v Sloveniji to prepovedali. In ti si vesel kot radio. In to zato, ker imaš prosto pot do kuhančka. 

Jaz si ga pa doma skuham, da ne srečam takih egoistov kot si ti. 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Shrek napisal:

In ti misliš, da je samo pr makaronarjih tako? Tudi na Balkanu v Sloveniji, kamor tvoj pogled ne seže, so včeraj imeli miklavžev sejem, na katerem je bil pogoj PCT. Sedaj so pa, zaradi takih kot si ti, ki hodijo na kuhančka in stojnice v tujino, to na Balkanu v Sloveniji to prepovedali. In ti si vesel kot radio. In to zato, ker imaš prosto pot do kuhančka. 

Jaz si ga pa doma skuham, da ne srečam takih egoistov kot si ti. 

O egoistih nam tu predava anticepilec. Svašta.🤔

Važno je samo to, da gremo lahko na smučanje.:danzoman:

Briga me za te  vaše stojnice, pa kuhančke, pa proteste, pa za antivaksarje. Izgleda, da bo v bodoče prevladalo pri nas geslo :" znajdi se sam in skrbi za svojo r*t." 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

O egoistih nam tu predava anticepilec. Svašta.🤔

Važno je samo to, da gremo lahko na smučanje.:danzoman:

Briga me za te  vaše stojnice, pa kuhančke, pa proteste, pa za antivaksarje. Izgleda, da bo v bodoče prevladalo pri nas geslo :" znajdi se sam in skrbi za svojo r*t." 😉

Tocno to kar vsi vemo ze dolgo casa si koncno dokazal. Briga te za vse ljudi, briga te samo in izkljucno tvoja rit. Da ji bo toplo, ugodno in prijetno. Zato pa vse drugacne zalis, zanicujes. Zalost od cloveka si. 
Samo v zgornjem postu 3 zalitve. Sedaj cakamo spet prat gor binija

Pri tebinto geslo velja od rojstva.

Napisano
pred 2 urama je jereb napisal:

Tocno to kar vsi vemo ze dolgo casa si koncno dokazal. Briga te za vse ljudi, briga te samo in izkljucno tvoja rit. Da ji bo toplo, ugodno in prijetno. Zato pa vse drugacne zalis, zanicujes. Zalost od cloveka si. 
Samo v zgornjem postu 3 zalitve. Sedaj cakamo spet prat gor binija

Pri tebinto geslo velja od rojstva.

Če koga briga za druge so to egoistični anticepilci, med katerimi goreči podporniki si ti. Samo, da imaš ti še neke druge motnje. 😉

 

 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

O egoistih nam tu predava anticepilec. Svašta.🤔

Važno je samo to, da gremo lahko na smučanje.:danzoman:

Briga me za te  vaše stojnice, pa kuhančke, pa proteste, pa za antivaksarje. Izgleda, da bo v bodoče prevladalo pri nas geslo :" znajdi se sam in skrbi za svojo r*t." 😉

Geslo je tvoje. 

Sem pa cepljen, tak da veš. Pa še to...cepil sem se zaradi svobode gibanja. Zdaj pa zaradi mislečih kot si ti, smo tam, kjer smo. 

Če te pa stvari, ki se dogajajo v LJ ne brigajo, jih pa NE KOMENTIRAJ. 

Napisano (urejeno)
pred 23 minutami je Shrek napisal:

Geslo je tvoje. 

Sem pa cepljen, tak da veš. Pa še to...cepil sem se zaradi svobode gibanja. Zdaj pa zaradi mislečih kot si ti, smo tam, kjer smo. 

Če te pa stvari, ki se dogajajo v LJ ne brigajo, jih pa NE KOMENTIRAJ. 

Če si cepljen dobro zate.👍 Potem pa ne rabi razbijat bale. 😉 Igraj se z vnuki ali pa jim povej kako lepo pravljico. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

To, da sem cepljen NI dobro zame!!! Je dobro, da imam svobodo gibanja. 

Napisano
pred 4 minutami je Shrek napisal:

To, da sem cepljen NI dobro zame!!! Je dobro, da imam svobodo gibanja. 

Ni? Kaj, preveč seva 5 G? Preveč čipov naenkrat? Kaj ti ne štima? Nisi več poskočen kot nekoč? To so leta, naj te potolažim. 😉

 

 

Napisano
pred 29 minutami je Alex napisal:

Ni? Kaj, preveč seva 5 G? Preveč čipov naenkrat? Kaj ti ne štima? Nisi več poskočen kot nekoč? To so leta, naj te potolažim. 😉

Pa kaj si ti za en pofukan kreten provokatorski? A tebi res prihaja ko jebes druge v glavo? Upam da te kdaj srecam ker te bom po gobcu direkno, pa ceprav sem v letih. Pa nic se bati za kontak, sem cepljen.

verjamem da si vajen da si sliko na osebni spreminjas redno

pred 1 uro je Alex napisal:

Če koga briga za druge so to egoistični anticepilci, med katerimi goreči podporniki si ti. Samo, da imaš ti še neke druge motnje. 😉

Sem cepljen, ce me spregledanje resnice da med tvoje anticepilske fetiše ok, samo da ti prihaja pri jebanju drugih v glavo

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Alex napisal:

Ni? Kaj, preveč seva 5 G? Preveč čipov naenkrat? Kaj ti ne štima? Nisi več poskočen kot nekoč? To so leta, naj te potolažim. 😉

 

Popravljeno od Shrek
Napisano (urejeno)

Umirita, se malo, poba. Pa, saj sta hujša kot sončki, ki si nočejo poriniti palčk v nosek. Jereb, ne se razburjati.ne v tvojih letih. 🤪

Sta pa vedno na robu besa.. Besna na svoje doma, na politiko, na, sonce ki sije, na to, da vaju nihče ne mara in ne povoha. Prav smilita se mi. 🤗

 

Pred eno uro je Shrek napisal:

A ti res ne moreš, da ne žališ?

Mater, še gnoj je koristen. Ti si slabši kot gnoj. Ni besed.

Shrek, ne se tako jeziti. Škodi lepoti. Upss🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Alex napisal:

Umirita, se malo, poba. Pa, saj sta hujša kot sončki, ki si nočejo poriniti palčk v nosek. Jereb, ne se razburjati.ne v tvojih letih. 🤪

Sta pa vedno na robu besa.. Besna na svoje doma, na politiko, na, sonce ki sije, na to, da vaju nihče ne mara in ne povoha. Prav smilita se mi. 🤗

 

Shrek, ne se tako jeziti. Škodi lepoti. Upss🤔

 

Popravljeno od Shrek
Napisano
pred 3 minutami je Shrek napisal:

Spet žališ, prasec pokvarjen. Ko te vidim, ti v obraz pljunem. Če ti še nobeden, bom jaz prvi. 

Cakam na en meet…..dobi direkt na svoja umazana usta

Napisano
pred 3 minutami je Shrek napisal:

Spet žališ, prasec pokvarjen. Ko te vidim, ti v obraz pljunem. Če ti še nobeden, bom jaz prvi. 

Uf, si pa nevaren. Pljunil boš? 🤣🤣

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Umirita, se malo, poba. Pa, saj sta hujša kot sončki, ki si nočejo poriniti palčk v nosek. Jereb, ne se razburjati.ne v tvojih letih. 🤪

Sta pa vedno na robu besa.. Besna na svoje doma, na politiko, na, sonce ki sije, na to, da vaju nihče ne mara in ne povoha. Prav smilita se mi. 🤗

 

Shrek, ne se tako jeziti. Škodi lepoti. Upss🤔

Braniti se znas samo z zaljenjem. Podgana hinavska

Kje je zdaj ta t.i sef boss ali kako ze da brise besede?

pred 1 uro je Alex napisal:

Uf, si pa nevaren. Pljunil boš? 🤣🤣

Ti prihaja? 

Napisano (urejeno)
pred 4 minutami je jereb napisal:

Cakam na en meet…..dobi direkt na svoja umazana usta

Fanta, mislim, da sta res jezna. A to vidva resno ali sta kot tista stara dva pri muppet showu, ki komentirata z balkončka? Buuu, kako se bojim. 😊

Pa naj bo za danes s temi vašimi smešnicami dovolj.🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Alex napisal:

Uf, si pa nevaren. Pljunil boš? 🤣🤣

 

Popravljeno od Shrek
Napisano
pred 7 minutami je Shrek napisal:

Bi ti z desno roko gobec razbil, sam nisi vreden. Tudi pljunka nisi vreden. Golazen pokvarjena. 

Vidva ne znata drugega kot groziti. 🤪

 

 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Alex napisal:

Vidva ne znata drugega kot groziti. 🤪

 

Popravljeno od Shrek
Napisano
pred 24 minutami je Shrek napisal:

Ti pa žalit, prasec pokvarjen. 

Boss, če pa to ni podenj od komunikacije, pa ne vem no. 

 

 

 

 

Napisano

Fantje, fantje, a lahko prosim umirite konje, ker tole res nima več smisla en druzga zmerjat, žalit, poniževat. Nič se ne bo s tem doseglo, ker kakršnakoli razlaga in uporaba vseh možnih primernih in neprimernih besed je bob ob steno in ne služi ničemur.

 

@Alex bom najprej začel pri tebi, ker ne vem zakaj ne razumeš, da si v večini primerov iniciator situacij, ki vedno v neki fazi preidejo v kažin. Mogoče se ti ne zdi, ampak s svojo pasivno agresijo izvajaš poniževanje vseh tistih, ki se ne strinjajo s tabo. Ne bodi prepričan, da vse veš, ker pač ne... enostavno nihče nima skos prav in verjemi, da ti nisi nobena izjema pa četudi imaš o sebi večvredno mnenje. Zato bi prosil (ne bom zahteval, ker takšen način vodi v konflikt), da ljudi na forumu ne etikiraš z izrazi, ki so prvič neprimerni kot drugič pa predvsem imajo nobene povezave z realnostjo. Če se tega vzdržiš sem prepričan, da ne bo več takih izpadov z druge strani.

 

@jereb in @Shrek ... če še nekako razumem, da sta bila sprovocirana, pa vaju vseeno ne razumem in ne podpiram, da odgovorita še na slabši način. Temu se reče prekoračen silobran in povzroči le to, da se žaljivke nadaljujejo, ker ne vidva ne Alex noče odstopit niti za milimeter. Res nisem tukaj zaposlen, da bi bil policaj in delal red, ampak enostavno moram, ker če ne bo šlo vse v 3pm. Po drugi strani pa žaljenje v očeh opazovalcev sproža le občutek nemoči tistega, ki žali druge in poziv na fizično obračunavanje to le še poslabša.

 

Tokrat bom samo počrnil besede, ne me pa silit, da začnem brisat in cenzurirat cele poste. Sovražim cenzuro iz dna duše, ampak po drugi strani pa ne bi želel, da zadeve uidejo z vajeti. V tem primeru izgubimo vsi.

33112_1.png

Napisano

Lej, Boss... 

So ljudje ki so šli zaradi Alexa iz tega foruma. Dober forum je, vendar tudi jaz zaradi Alexa in samo zaradi Alexa razmišljam o odhodu od tu. Pa naj bo samo stara garda tu. Pa ne bom taka rit kot Alex in se prijavljal pod drugim imenom. Dejstvo je, da je Alex SLAB človek. ZELO SLAB človek. POKVARJEN V DNO DUŠE. Provokator in egoist. Pa narcis... 

Nima smisla. 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.