Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

1 hour ago, Bini said:

Glej,malo sem se hecal ne se jezit.😉

Jaz samo mislim,da vsi preveč komplicirate s tem cepljenjem in vidite samo tistih nekaj nedokazanih žrtev od nekaj milionov cepljenjih z A.Zeneko. Nikogar nihče ne sili v cepljenje in zato tudi zaenkrat ni obvezno cepljenje,vsak se sam odloči in tudi reskira nekaj stotink možnosti za smrt. Kolikšen je pa odstotek smrti pri okužbi z virusom,to pa nikogar več ne zanima!🤔

Nisem doktor,poznam pa dejstva.😷

Glede na to, da nikogar nihce ne sili v cepljenje, med drugi pa je cepljenje postalo pogoj za marsikaj ne vidis povezave ali problema, to je krsenje osnovnih ustavnih pravic na celi črti, gre za omejevenje demokraticnega gibanja.

 

v osnovi je narobe to, kar noben znanstvenik ne zna odgovoriti: zakaj necepljen ogroza cepljene? Moral bi ogrozati samo sebe in necepljene. Vsak necepljen pa se tega zaveda.

torej?

 

verjemi pa, da pride ura resnice tudi za cepljene. Tako na podrocju mobilnosti, karantene itd. Za vse bo veljalo enako in cez kako leto bo trenutna situacija povsem izven strategije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popravek 10. drzav je ze zaustavilo AZ 

 

Norveska, Danska, Islandija, Bolgarija, Avstrija, Italija, Estonija, Latvija, Litva, Luksemburg.....

 

zadnje case vse kopiramo od avstrijcev a rega pa ne....bo zdej vec odmerkov za nas....

 

Ce bi se mogel za malarijo cepiti ali podobno se takoj, tole pa ne zaupam niti enemu cepivu AZ ali ZA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ima AZ 10 dni v sebi. Zaenkrat vse ok in Upam da tako tudi ostane

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 6
  • Žalosten 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je že vse jasno. Tisti, ki so za cepljenje se bodo tudi cepili, tisti pa, ki so anticepilci, pa bodo iskali vse negativne članke  in vse mogoče teorije zarot. Je pa zanimivo, ker je med  "anticepilci" hkrati zelo veliko zagretih pristašev  kemtrailsov, pa čip vgrajevalcev, pa 5G osmojevalcev. Zanimivo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

Mislim, da je že vse jasno. Tisti, ki so za cepljenje se bodo tudi cepili, tisti pa, ki so anticepilci, pa bodo iskali vse negativne članke  in vse mogoče teorije zarot. Je pa zanimivo, ker je med  "anticepilci" hkrati zelo veliko zagretih pristašev  kemtrailsov, pa čip vgrajevalcev, pa 5G osmojevalcev. Zanimivo. 🤔

Enako velja za cepljene. Nikoli ne bodo priznali moznost dvoma, ker s tem dvomijo v svojo odlocitev. 
Ce primerjas teoretike s chemtrailse s tematiko problema cepljenja kjer umirajo ljudje ne delas dugega kot to da zelis stran od dejanske teme in dejanske problematike, ker tudi sam dovoljujes kancek dvoma.

 

 

2 hours ago, Bini said:

Čez teden dva boš videl kaj bo......

Res je,če se ne cepiš ogrožaš sebe in necepljene,ko pa zboliš stroške krije kdo? Ne mislim tvoje ampak vse ki jih medtem okužiš!

Spet si pokazal svoj ozek in enostranski nivo razgledanosti. Stroske zdravstva ves cas placujemo vsi - popolnoma vsi. Tako bolni, kot zdravi, kot necepljeni kot cepljeni.

Na enak nacin ti lahko pod nos vrzem, da si se cepil na stroske necepljenih. Ce ne poznas sistema zdravstva, bolje da ne govoris.

sori Bini ampak zadnje case mas res primitivne izjave, s katerimi si jemljes privilegij. To ni Amerika, kjer se placuje samo ko si bolan (pa se to placa posameznik sam)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Čez teden dva boš videl kaj bo......

Res je,če se ne cepiš ogrožaš sebe in necepljene,ko pa zboliš stroške krije kdo? Ne mislim tvoje ampak vse ki jih medtem okužiš!

 

WTF - a resno nič ne spremljaš informacij, ki jih podaja stroka. Že zdavnej so nehali s tem, da če se cepiš, da ne moreš dobiti virusa. Lahko ga, ampak predvidevajo (ja res- ne vedo točno), da boš imel blažji potek bolezni. Se pravi tudi cepljen lahko kuži naprej in ravno zaradi tega ni bistvenega padca pozitivnih testov pa čeprav se število cepljenih povečuje. Recimo Izrael ima več kot 70% pocepljenih pa ima še vedno vsak dan kar veliko novih primerov.

 

Drugače pa please, dejmo nehat s tole manipulacijo, kdo komu krije zdravljenje, ker to je na istem primitivnem nivoju, ko se kregajo tist, ki prevozi z letno vinjeto par 100km na leto, kot tist, ki jih toliko dela dnevno po AC-jih. Ne un prvi ne plačuje in ne financira drugega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Mislim, da je že vse jasno. Tisti, ki so za cepljenje se bodo tudi cepili, tisti pa, ki so anticepilci, pa bodo iskali vse negativne članke  in vse mogoče teorije zarot. Je pa zanimivo, ker je med  "anticepilci" hkrati zelo veliko zagretih pristašev  kemtrailsov, pa čip vgrajevalcev, pa 5G osmojevalcev. Zanimivo. 🤔

Pa od kod teb ideja, da vse to povezuješ? In od kod ti podatek, da je dvom v cepljenje povezan s kemtrailsi, verniki ravne zemlje, itd (v to zgodbo lahko povlečeš tudi tiste, ki verjamejo v boga al kako). Mislim to je pač grda manipulacija v stilu diskreditacije tistih, ki nam ni vseeno a grem zdrav na cepljenje čez par dni pa zapleti in bohnedaj smrt.

 

Veš kaj bi radi in zakaj te dvome sploh komentiram? Radi bi, da oblast ne tišči glavo v pesek in se dela neumno, ampak bi rad, da zdaj, ko že nekaj vemo, da probamo iz te situacije najti režitev. Rešitev pa lahko iščeš le v primeru, da najprej prepoznaš problem in ga apriori NE ZANIKAŠ. Ko prideš na ta nivo potem lahko začneš iskati rešitev. Se pravi, če je problem v krvnih strdkih/možnost infarkta potem poznamo rešitev tako kot poznamo za tiste, ki so že imeli infarkt ali imeli bolj zahtevne operacije itd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Pa od kod teb ideja, da vse to povezuješ? In od kod ti podatek, da je dvom v cepljenje povezan s kemtrailsi, verniki ravne zemlje, itd (v to zgodbo lahko povlečeš tudi tiste, ki verjamejo v boga al kako). Mislim to je pač grda manipulacija v stilu diskreditacije tistih, ki nam ni vseeno a grem zdrav na cepljenje čez par dni pa zapleti in bohnedaj smrt.

 

Veš kaj bi radi in zakaj te dvome sploh komentiram? Radi bi, da oblast ne tišči glavo v pesek in se dela neumno, ampak bi rad, da zdaj, ko že nekaj vemo, da probamo iz te situacije najti režitev. Rešitev pa lahko iščeš le v primeru, da najprej prepoznaš problem in ga apriori NE ZANIKAŠ. Ko prideš na ta nivo potem lahko začneš iskati rešitev. Se pravi, če je problem v krvnih strdkih/možnost infarkta potem poznamo rešitev tako kot poznamo za tiste, ki so že imeli infarkt ali imeli bolj zahtevne operacije itd.

Sem že omenil, da jaz tudi AZ ne zaupam preveč. Govora je o drugih, varnih cepivih. Aja. Pozabil sem še to, da je veliko anticepilcev nekako tudi proti trenutni vladi.

Nekako v stilu "ne bo meni Janez zizikov majal". (Prevod prosto po Prešernu - ne bo meni en Janez ukazoval, da se moram cepiti.) Tako podobno se folk obnaša tudi drugod po Evropi. Cepljenje - neprava vlada - ne hvala. Nismo mi nobena izjema. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa smo spet v politiki. Čez nesmiselne ukrepe (policijska ura, protesti, itd) priznam, da jih smatram kot politično orodje za utišanje drugače mislečih. Samo cepljenje pa nisem nikoli dajal v ta sklop me pa boli, da oblast samo odmahne z roko ozmerja tiste, ki imajo po cepljenju neželene reakcije, češ da so skoraj hipohondri, ker se jim ne da it delat. Ko vidiš, da jim je vseeno in se samo držijo plana in da jih koleteralna škoda ne zanima ja pol se pač ne morem strinjati z oblastniki in isto bi dejal, tud, če bi bil kdo drug na oblasti. Tolk sem pa že pameten, da vidim, če nekaj ni v redu in tudi to se strinjam, da sem pač v takih primerih težko vodljiv. Nisem antivaxar sem pa antisheep. Se pa strinjam, da takšni, ki se nočmo postav v vrsto smo pač moteči.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

Na pa smo spet v politiki. Čez nesmiselne ukrepe (policijska ura, protesti, itd) priznam, da jih smatram kot politično orodje za utišanje drugače mislečih. Samo cepljenje pa nisem nikoli dajal v ta sklop me pa boli, da oblast samo odmahne z roko ozmerja tiste, ki imajo po cepljenju neželene reakcije, češ da so skoraj hipohondri, ker se jim ne da it delat. Ko vidiš, da jim je vseeno in se samo držijo plana in da jih koleteralna škoda ne zanima ja pol se pač ne morem strinjati z oblastniki in isto bi dejal, tud, če bi bil kdo drug na oblasti. Tolk sem pa že pameten, da vidim, če nekaj ni v redu in tudi to se strinjam, da sem pač v takih primerih težko vodljiv. Nisem antivaxar sem pa antisheep. Se pa strinjam, da takšni, ki se nočmo postav v vrsto smo pač moteči.

Nisem mislil nate. Jih je pa veliko, ki tako razmišljajo, preverjeno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Boss said:

 

WTF - a resno nič ne spremljaš informacij, ki jih podaja stroka. Že zdavnej so nehali s tem, da če se cepiš, da ne moreš dobiti virusa. Lahko ga, ampak predvidevajo (ja res- ne vedo točno), da boš imel blažji potek bolezni. Se pravi tudi cepljen lahko kuži naprej in ravno zaradi tega ni bistvenega padca pozitivnih testov pa čeprav se število cepljenih povečuje. Recimo Izrael ima več kot 70% pocepljenih pa ima še vedno vsak dan kar veliko novih primerov.

 

Drugače pa please, dejmo nehat s tole manipulacijo, kdo komu krije zdravljenje, ker to je na istem primitivnem nivoju, ko se kregajo tist, ki prevozi z letno vinjeto par 100km na leto, kot tist, ki jih toliko dela dnevno po AC-jih. Ne un prvi ne plačuje in ne financira drugega.

Bini resno misli, da je s cepljenjem konec vsega.....enaka pravila bodo veljala za vse naprej. 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da je Beovička bla perla, ampak tale Logarjev iz NIJZ jo pa hoče prehitet.

 

Logar: "Nezaželjeni učinki , ki so se pojavili po cepljenju - bi se lahko pojavili tudi brez cepljenja"  🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

Sem mislil, da je Beovička bla perla, ampak tale Logarjev iz NIJZ jo pa hoče prehitet.

 

Logar: "Nezaželjeni učinki , ki so se pojavili po cepljenju - bi se lahko pojavili tudi brez cepljenja"  🤪

No,no, malo se je nerodno izrazila. Saj jni študirala na FDV-ju. Hotela je povedati, nekateri to razumemo, da bi se zgodilo kaj, kar se je tudi brez cepljenja Enostavno za razumeti. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, Boss said:

Sem mislil, da je Beovička bla perla, ampak tale Logarjev iz NIJZ jo pa hoče prehitet.

 

Logar: "Nezaželjeni učinki , ki so se pojavili po cepljenju - bi se lahko pojavili tudi brez cepljenja"  🤪

Se pravi nekako tako kot, smrt ki se pojavi po cepljenju, bi se lahko pojavila tudi brez cepljenja....

Just now, Alex said:

No,no, malo se je nerodno izrazila. Saj ji študirala na FDV-ju. Hotela je povedati, nekateri to razumemo, da bi se zgodilo kaj, kar se je tudi brez cepljenja Enostavno za razumeti. 😉

Janisto kot enostavno razumeti Kacinovo izjavo a ne.....a ni zanimivo kako bo Alex vsako bedarijo te vlade branil pa če sam da vso dostojanstvo........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

No,no, malo se je nerodno izrazila. Saj jni študirala na FDV-ju. Hotela je povedati, nekateri to razumemo, da bi se zgodilo kaj, kar se je tudi brez cepljenja Enostavno za razumeti. 😉

 

se prav, da se zdaj strinjamo s stavkom, da umrli s korono bi lahko umrli tudi brez nje...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

se prav, da se zdaj strinjamo s stavkom, da umrli s korono bi lahko umrli tudi brez nje...

Verjetno nekateri res. Veliko njih, mladih, pa ne. Ravno danes sem gledal na italijanski tv, da se sedaj struktura na intenzivni pri njih drastično menjuje. Da so v zadnjih dnevih pripeljali 26 letnika, 31 letnika, celo par najstnikov. Izgleda, da so pri  teh  novih variantah sedaj bolj na udaru mlajši. Seveda, veliko starejših je že precepljenih in so nekako varni. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem že od začetka mnenja, da je vse to igra za publiko!

Toliko ukrepov, cepiv, pa gre vse samo še na slabše. Enostavno nas je preveč na tej kugli!

(mojih 5 centov...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem niti ni tolk velik ljudi, ampak način kako se trošijo resursi. Tukaj bolj trčimo v problem kapitalizma, ki je naravnan, da če hoče preživet je odvisen od gospodarske rasti oziroma s čim večjim trošenjem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30 minutes ago, Damijani said:

Sem že od začetka mnenja, da je vse to igra za publiko!

Toliko ukrepov, cepiv, pa gre vse samo še na slabše. Enostavno nas je preveč na tej kugli!

(mojih 5 centov...)

Poglej si kdaj se je zacel ‘tretji val’ al katerkoli ze. Z dnem cepljenja, grafi ne lazejo ce ze lazejo.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, He. Verjetno je v cepivu dodatni virus, da se ja ne bi končalo ta pandemija😅

Pa saj se ne bo. Sama od sebe sigurno ne. No, pa dajmo glave v pesek in ugasnemo luči... ko se zbudimo, bo vse hudo mimo. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je marko91 napisal:

Enako velja za cepljene. Nikoli ne bodo priznali moznost dvoma, ker s tem dvomijo v svojo odlocitev. 
Ce primerjas teoretike s chemtrailse s tematiko problema cepljenja kjer umirajo ljudje ne delas dugega kot to da zelis stran od dejanske teme in dejanske problematike, ker tudi sam dovoljujes kancek dvoma.

 

 

Spet si pokazal svoj ozek in enostranski nivo razgledanosti. Stroske zdravstva ves cas placujemo vsi - popolnoma vsi. Tako bolni, kot zdravi, kot necepljeni kot cepljeni.

Na enak nacin ti lahko pod nos vrzem, da si se cepil na stroske necepljenih. Ce ne poznas sistema zdravstva, bolje da ne govoris.

sori Bini ampak zadnje case mas res primitivne izjave, s katerimi si jemljes privilegij. To ni Amerika, kjer se placuje samo ko si bolan (pa se to placa posameznik sam)

Seveda strošek plačujemo vsi kdo pa to ne ve,saj plačujem take stroške že 37 let zato ne palamudi brez zveze ! Hotel sem povedat ,da je strošek bol.zdravljenja 8k€, strošek cepljenja pa zanemarljiv in kdo dela te stroške in komu jih dela pa še zraven nepotrebne,ker so eni pač prepametni v narekovajih.:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 3. 2021 ob 23:21 je Boss napisal:

Zadnja novica - žal je še ne morem preverit za 100%, saj podatkov še ni na internetu, ampak naj bi umrl ravnatelj srednje strojne in kemijske šole v Lj. Zdenko Nosan. Vzrok infarkt in to kmalu po cepljenju z AZ.


Tukaj pise, da sploh se ni bil cepljen... 

 

6e6a436d492fdca0dc36.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Konec tedna se je nadaljevalo cepljenje zaposlenih v vzgoji in izobraževanju, ki bo potekalo tudi prihodnji teden. V ponedeljek pa bo znova v polnem obsegu stekel pouk na velenjski OŠ Mihe Pintarja...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.