Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

To kar je bilo v Tedniku je samo vrh ledene gore.

 

Poznam več primerov raznoraznih pizdarij po cepljenju od glavobolov, občutkov pajkove mreže po koži, popuščanje srčne mišice, mravljinčenja udov, do migren, nezmožnosti za delo, koncentracije in na koncu tudi mrtvi, amputirani udi, invalidnost.

 

Ne vem zakaj tukaj slogan "rešujemo življenja" ne velja. A teli vsi so le kolateralna škoda in njihova življenja niso nič vredna? Čakam, da bo Okorn naredil še dokumentarec o teh.

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Boss napisal:

To kar je bilo v Tedniku je samo vrh ledene gore.

 

Poznam več primerov raznoraznih pizdarij po cepljenju od glavobolov, občutkov pajkove mreže po koži, popuščanje srčne mišice, mravljinčenja udov, do migren, nezmožnosti za delo, koncentracije in na koncu tudi mrtvi, amputirani udi, invalidnost.

 

Ne vem zakaj tukaj slogan "rešujemo življenja" ne velja. A teli vsi so le kolateralna škoda in njihova življenja niso nič vredna? Čakam, da bo Okorn naredil še dokumentarec o teh.

@Bossjih poznam tudi jaz , sosed 14 dni po drugi dozi smrt in tako naprej ampak to so le "redki " primeri in korist je še vedno večja kot pa stranski učinki. Korist že ampak za koga🤮🤮

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je robertk6 napisal:

@Binizakaj žal ni tako pri nas ??? A si želiš tega ??? Verjemi ko pride do tega tudi cepljeni ne boste dobro skozi prišli, če si računal na to.

Ma ne,hecam se. Ja vidiš smejkote....👍

Kaj takega pri nas sigurno ne bo.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Shrek napisal:

Imam občutek, da cepivo nate vpliva... 

Včasih nisi bil tak... 

Ti si pa vil vedno tak čuden? 🤔 Ali si bil tudi ti kaj med anarhisti v Lj in si dobil porcijo solzilca? 

  • Haha 1
  • Ni všeč 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri sem v Lj. A so mogoče tudi za jutri napovedani protesti anarhistov? Bi si bilo lepo (na varni razdalji seveda zaradi solzilca) ogledati to maškarado. Mora bit zanimivo v živo. 🤔

  • Všeč 1
  • Ni všeč 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako, a bolnišnice ne pokajo po šivih in so že vsi zdravstveni delavci na koncu z močmi? :nevem: Mi je pa všeč, da jim je vse skupaj zelo zabavno pa so se malo pohecali. Mogoče bodo naslednjič našli še čas za kakega pacienta  - recimo takega brez kovida.

  • Všeč 4
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Janez007 napisal:

Če gledaš od daleč na vse prebivalce neke države, potem je cepljenje sigurno koristno. Pri vsakem cepljenju pa so žal tudi ljudje, ki nasrkajo, v primeru Covida recimo celo bolj, kot če bi za njim zboleli. Ampak to velja za manjšino. Zato pa se na srečo (zaenkrat), lahko za cepljenje ali ne vsak sam odloči.

 

Zanima me @Boss, kaj bi naredil, če bi imel 2 MIO otrok. Bi jih dal cepiti, pri čemer bi  4-je umrli od cepiva, ali jih ne bi dal cepiti, pri čemer bi jih umrlo od Covida 40?

 

To je isto vprašanje kot tisto znameniti test, kako bi reagirali. Bom vzel tvoje razmerje. Na progi stoji 10 otrok in prihaja vlak, ki jih bo povozil. Ti lahko s kretnico spremeniš emer vlaka na drugi tir, kjer pa stoji 1 otrok. A boš to naredil? veliko se jih odloči, da je bolje eden kot 10. V kolikor se vmešaš v situacijo in vlak povozi enega, si ga ti ubil, ker brez tvoje intervence vlak ne bi šel po tistem tiru. Ampak, kaj pa če je tisti eden tvoj otrok - bi še vedno recimo naredil to in izbral manjše zlo? 

 

Pa da se vrnem, k tvojemu vprašanju. Tak način odgovora, ki ga pričakuješ od mene ga pričakujejo v totalitarističnih sistemih tipa Severna Koreja, Kitajska, Afganistan, kjer posameznik ni vreden nič, vredna je samo družba. Resolucija EU kot demokratično varstvo človekovih pravic namreč ravno zato ščiti posameznika kot individuma in nikakor ne kolektivnega višjega dobra (The greater good). Če ne verjameš tega si lahko sam poiščeš na straneh EU inštitucij (hint: Oviedska konvencija).

 

 

  • Všeč 5
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem gledal na Italijanski Tv, da so priprli štiri glavne hujskače na anarhističnem divjanju v Rimu. Seveda jim bodo sodili, ne pa kot pri nas, ko jih lepo levo sodstvo spusti na prostost. 

Kdor ne bo imel tam po novem ptc potrdila, ga čaka kazen zajetnih 1500€. Tako se dela tam, kjer hočeš imeti red in lahko sprostiš omejitve.

In testiranje tistih par odstotkov  necepljenih je čisto za vse plačljivo. Tam ni pardona ali so to vojaki, policaji, šolniki, umetniki, cirkusanti, navadni delavci... Cena testa je 15€. 

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je jures napisal:

Komentirata poster filma Rampart…..

 

Se strinjam. En sam policaj, ki pretepa človeka, to je lahko samo v filmu. V realnosti se to dela na tak način, npr:

 

image.png.ddfdbb68df906c2ba02df938ce6bc63f.png

 

Al pa tole:

 

 

 

pred 12 urami je Janez007 napisal:

 

 

How low can we go? Jeruzalema, Iko iko, ... Kaj je naprej? Lambada v bikinkah?

 

Take vaxx reklame so prej antireklame kot karkol drugega. Po eni strani govorijo, kako nekateri izgorevajo, ljudje ne pridejo do zdravnikov, po drugi strani pa gledaš tole. To je ratal tak narobe svet, da skor nimam več besed. Manjka samo še prelet letal v2.0, pa smo na konju.

Je kdo opazil, da so pri tem posnetku umaknili številke všečkov in nevšečkov? Ko sem gledal video so še bile in razmerje je bilo nekje 1:4 in me ne čudi. 

 

  • Všeč 4
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Prejle sem gledal na Italijanski Tv, da so priprli štiri glavne hujskače na anarhističnem divjanju v Rimu. Seveda jim bodo sodili, ne pa kot pri nas, ko jih lepo levo sodstvo spusti na prostost. 

Kdor ne bo imel tam po novem ptc potrdila, ga čaka kazen zajetnih 1500€. Tako se dela tam, kjer hočeš imeti red in lahko sprostiš omejitve.

In testiranje tistih par odstotkov  necepljenih je čisto za vse plačljivo. Tam ni pardona ali so to vojaki, policaji, šolniki, umetniki, cirkusanti, navadni delavci... Cena testa je 15€. 

Daj se preseli v Italijo. 

  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Shrek napisal:

Daj se preseli v Italijo. 

Nop... Hkrati sem tu in tam. Kjer je trenutno bolj ugodno. 

Čez grem, da mi ni treba nositi maske nikjer več. Pa lepo nakupujem brez skrbi, da bo kak anticepilec pametoval pred vrati kot pri nas. 😉

  • Všeč 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Shrek napisal:

Daj se preseli v Italijo. 

Sem ze cel teden tukaj, in bom še naslednji teden, je bolje kot v Slo, ne verjemi vsega kar slišiš.

Danes kava na picollo Venice brez problema in spraševanja. Italijani so tako kot mi naveličani vsega.

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je jures napisal:

Sem ze cel teden tukaj, in bom še naslednji teden, je bolje kot v Slo, ne verjemi vsega kar slišiš.

Danes kava na picollo Venice brez problema in spraševanja. Italijani so tako kot mi naveličani vsega.

 

Pa saj je videt na protestih. Še 2 dni imajo svobodo, po 15. pa bog ve...

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Nop... Hkrati sem tu in tam. Kjer je trenutno bolj ugodno. 

Čez grem, da mi ni treba nositi maske nikjer več. Pa lepo nakupujem brez skrbi, da bo kak anticepilec pametoval pred vrati kot pri nas. 😉

Ti si po vseh neumnostih ,ki jih pišeš tule gor verjetno nekje globoko v kleti kjer je tudi mesto takim id.....

@Alex Trstu so robokopi sneli čelade med protestom. Res je. Ampak zakaj? Ker so protestniki zavrteli italijansko himno in ob takih priložnostih policaji vedno to storijo. 

Tole je pa najvecja neumnost ,ki si jo napisal verjemi , da uniformirama oseba NIKOLI ne sname pokrivala ko se igra himna kvečjemu si ga na odprtem takrat natakne. 

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Govorim o tem, da so vsi otroci (11) tvoji? Bi obrnil kretnico? Potem sebe zamenjaj z vlado, otroke pa s prebivalci. Se pa strinjam, da je to zelo težko etično vprašanje.

 

Ok, pol naj pa nehajo s floskulami tipa "rešujemo življenja". Katji in še mnogim drugim so vzeli vse in to zato, ker so kretnico obrnili proti njej. Še vedno ne razumem zakaj ni vsak odgovoren za svoje zdravje. Vsak, ki misli, da bo s cepljenjem imel manj problemov naj se cepi. Vsak, ki pa misli, da bo imel več problemov s cepljenjem pa naj se ne. Kakršno odločitev bo sprejel se je o tem sam odločil.

 

Sej zakon o pacientovih pravicah poznamo, da ne bom tukaj dolgovezil. Je pa res tako kot praviš, to so izredno težka etična vprašanja in sploh je škoda, da je oblast vse skupaj potegnila na ta nivo. In to je nivo, kjer so pripravljeni kršit zakonodajo, ustavo, človekove pravice oziroma z eno besedo demokracijo.

 

Nekje je treba potegnit črto in dejansko dat stroki možnost, da sama začasno odreja ukrepe, ki morajo biti LE in ZGOLJ zdravstvene narave in nikakor ne politične. In pa seveda stroka sama po sebi ne sme nastopati arogantno v stilu "mi vse vemo, ostali so pa kekci" ampak tako kot vedno velja v znanstvenih krogih, da sta stroka in znanost vedno na preizkušnji in da določena znanstvena odkritja dobijo svoje mesto šele po preizkusih in uspešni ponovitvi neodvisnih strokovnjakov.

 

Tako se ne bodo dogajale napovedi v stilu babe Vange in odločitve strokovnih Nostradamusov, ki se kasneje izkažejo popolnoma napačne.

 

In kar je najbolj pomembno, naj se držijo osnovnih medicinskih postulatov in nikakor naj ne stavijo na enega konja, ampak naj bodo tukaj vključeni vsi faktorji tako preventive kot kurative. Saj upam, da se gremo vse to le zato, ker je edini cilj zaustaviti virus, ne pa da je v to vključena tako povečanje moči države in bogatenje farmacije ter posledično tudi posameznikov, ki so pri koritu.

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.