Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Zalostno je, da sta dve merili... takrat, ko nekdo umre zaradi posledic cepljenja, se govori, da bi itak verjetno tudi brez tega umrl... Ko pa nekdo tak umre zaradi okuzbe, pa se ga steje v kvoto tistih, ki so umrli zaradi korone ali s korono ... Vzrokov za smrt je ogromno...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je to, da se manipulira do onemoglosti s temi smrtmi glede korone in glede cepiv sedaj. Vse skupaj je samo hrana za nas ovčke.

Ko je treba smrt pripisat koroni, to naredijo s takšno lahkoto, da človek pomisli, da bi to lahko naredili tudi, ko zdrav fit človek umre v roko enega meseca po cepljenju. Ampak žal realnost je taka, da pri cepivih je potrebno naredit cel kup študij in ponavadi je spoznano, da fit človek ni bil tako fit kot zgleda, saj je pred cepljenjem pojedel masten burek in to ga je potem pokopalo.

 

Vse, kar me še zanima, je to, kdaj bo kdo v tej državi prevzel odgovornost. Če se prav spomnim, so se odgovornosti v preteklosti prevzemale za dosti manjše stvari, tukaj, kjer so pod vprašajem človeška življenja, pa ga ni junaka. In karavana gre dalje...

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Janez007 napisal:

Zato pa ne moremo govorit kar na pamet. K vsaki statistiki zraven pašejo metodološka pojasnila. Podatke je potrebno brati skupaj s temi pojasnili.

Ampak jaz teh pojasnil nikjer ne najdem.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Janez007, saj smo skupaj v tej godlji že 18 mesecev, a nismo? A moram iskati posnetke za nazaj? Glej, v živo poznam primere, kjer so smrti bile pripisane kovidu zaradi same statistike in verjetno vsi poznamo take primere (tako kot vsi poznamo tistega maratonca, ki je pred kovid okužbo laufal maratone, sedaj pa dveh stopnic ne more prehodit), po TV so sami rekli, kako pripisujejo smrti malo vamo malo tamo. V glavnem lahko ti samo utemeljim tole - Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Fool me three times, shame on both of us.

 

Pa da ne bo sedaj prišlo ven, da zanikam virus. Ga ne in ljudje umirajo. Vendar ta virus ni več zdravstven problem...

 

 

Pa še tole. Ob večerji z lepo bjondo se vsakemu lahko zareče nekaj, kar je javna tajna in se o tem ne sme javno govoriti. Grdo so za izrabili, ampak človek nekje mora priti do informacij, a ne? Raziskovalno novinarstvo pa to, lol.

 

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Prosim utemelji, da je to dejstvo. Ali ti zbiraš podatke, jih poročaš, si napisal metodologijo? Kako lahko s tako lahkoto sodiš nekaj s področja, s katerim se, predvidevam, profesionalno ne ukvarjaš?

Čak mal Janez, pa sej so sami priznali, da je metodologija zbiranja podatkov in pripisovanja smrti zgolj kovidu delana po naročilu WHO. Pa to je Logarca javno priznala in sama rekla, da je treba število mrtvih s kovidom jemat v kontekstu tega dejstva. Zato tudi niso delali nobenih obdukcij, da bi določili dejasnki vzrok smrti. Če je imel preminuli zgolj pozitiven PCR test v zadnjih 28 dni je bil AVTOMATSKO vpisan kot žrtev kovida.

 

Mislim no, vsaj glede tega se pa res ne smemo več slepit no. Na Irskem so imeli celo afero, ko so pregledali 1700 sumljivih primerov prijave smrti zaradi kovida in na koncu, ko so zagrozili z ovadbami je iz teh 1700 ratalo "le" dobrih 90 dejanskih primerov.

  • Všeč 3
  • Zmeden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Janez007, dobro, priznam, da je na začetku bila panika in smo bili vsi posrani. Kazali so slike krst iz Italije in bilo je grozno, tako da tistih dejanj v paniki ne bom komentiral, ker dvomim, da bi kdo drugače odreagiral. Pa pustmo ob strani vso korupcijo in krajo davkoplačevalskega denarja, verjetno smo vsi ljudje prodane duše, ko zavohamo denar.

 

Torej, v tem momentu, če bi bil odločevalec, bi nehal morit folku za cepljenje, tisti, ki se je cepil, se je, ostale ne boš prepričal, sploh pa ne z ustrahovanjem. Nehal bi promovirat cepivo kot nekaj dobrega za nosečnice in otroke. Promovirati bi začel preverjanje protiteles pri celotni naciji, z obljubo, da se bodo šteli kot prebolevniki. Nato bi seštel 1 + 1 in bi ugotovil, da smo že zdavnaj čredno imuni na ta virus in bi sprostil ukrepe. Mic po mic.

Da ljudje ne bodo zbolevali, ne bo nihče dosegel, žal, z virusom se bo treba naučiti živet. Lahko nas edino not zaprejo in vsi delamo od doma, pa še to ni ziher.

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Vendar ta virus ni več zdravstven problem...

 

Tole drži za Dansko, pri nas bo pa šele drugo leto.... 😭😭

 

Bomo videli čez dobra dva meseca, ker projekcije za Dansko niso ravno spodbudne.

 

 

image.thumb.png.1063c6040522a6d1895e106d0e11ad5a.png

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

Sploh ne razmišljamo bistveno drugače. Se pa sam ne čutim dovolj strokovno kompetentnega, da bi solil drugim pamet v teh zadevah, v katerih pa se očitno ti počutiš. Imam zgolj 8/1 stopnjo elektrotehnične izobrazbe.  

 

Joj ja, dejmo mešat izobrazbo sedaj tu not. Človek mora malo kdaj tudi zdrav mozak vklopit, ker tega manjka zadnje čase.

 

A teb se dejansko zdi, da stroka odloča o vsem tem? :) Po vsem tem času sem mislim, da smo vsi dojeli kdo vleče niti. Pa res so toliko nerodni pri prodajanju banan, da se jim dostikrat zareče, ampak fora pa vžge vedno.

 

A ti povem nekaj. Dejte me za odločevalca, če si upate. Takoj naslednji dan uvedem C pogoj in vas pošotiram vse za voljo znanosti in zdravja, na pol leta booster in kdor nima veljavnega potrdila, nima vstopa nikamor, sploh pa nima kaj za delat v službi. Sam bom kot vzoren politik pred kamero prejel dozo placeba, zraven bom še mastno zaslužil za nekaj generacij naprej z mutnimi posli in življenje bo šlo dalje. Vsi ste zame le številke na katerih je potrebno čim več zaslužit, sploh pa v imenu zdravja. :) Mater, na tako vlogo bi se človek hitro navadil.

Money talks, bullshit walks al kako pravijo.

 

#sarcasmoff

 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Pol pa uporabi svojo zdravo pamet in mi po kmečko razloži tale Ampèrov zakon o magnetni napetosti:

{\displaystyle \oint \mathbf {H} \cdot \mathrm {d} \mathbf {s} =\int \!\left(j_{e}+{\frac {\partial \mathbf {D} }{\partial t}}\right)\cdot \mathrm {d} \mathbf {S} =I+{\frac {d\Phi _{e}}{dt}}\!\,.}

 

Ali pa tale članek o cepivih, ker ti je ta tema bližje:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2034577

 

Skratka, povedati hočem, da v določenih stvareh zdrav mozak ni dovolj. Potrebna so leta in leta študija in prakse določenega področja. Tako kot mi ne znamo rešit mnogih morda enostavnih težav naših Mazd, ker se o tem nismo šolali, nimamo prakse in ne poznamo dovolj trikov.

 

Tole ti JJ&Co vprašaj, kako jim ratuje tole računat, ker stroka ponavadi nič ne ve o nekih ukrepih - javno povedano, za tiste, ki spremljate MSM.

 

Mogoče bi bilo pa dobro, da Mazde na vlado vozite servisirat.

 

 

 

  • Všeč 3
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi smo lahko nevarni, res je. Krize lahko iz človeka potegnejo kakšno temno stran za katero si človek ne misli. Zato pa pravim, calma.

 

Kaj je to zaena antireklama za cepljenje na TV?

 

image.thumb.png.54e76c852029fff79c2a481b1058f071.png

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je pob napisal:

@Janez007, dobro, priznam, da je na začetku bila panika in smo bili vsi posrani. Kazali so slike krst iz Italije in bilo je grozno, tako da tistih dejanj v paniki ne bom komentiral, ker dvomim, da bi kdo drugače odreagiral. Pa pustmo ob strani vso korupcijo in krajo davkoplačevalskega denarja, verjetno smo vsi ljudje prodane duše, ko zavohamo denar.

 

Torej, v tem momentu, če bi bil odločevalec, bi nehal morit folku za cepljenje, tisti, ki se je cepil, se je, ostale ne boš prepričal, sploh pa ne z ustrahovanjem. Nehal bi promovirat cepivo kot nekaj dobrega za nosečnice in otroke. Promovirati bi začel preverjanje protiteles pri celotni naciji, z obljubo, da se bodo šteli kot prebolevniki. Nato bi seštel 1 + 1 in bi ugotovil, da smo že zdavnaj čredno imuni na ta virus in bi sprostil ukrepe. Mic po mic.

Da ljudje ne bodo zbolevali, ne bo nihče dosegel, žal, z virusom se bo treba naučiti živet. Lahko nas edino not zaprejo in vsi delamo od doma, pa še to ni ziher.

 

Podpisem se pod to. Dodal bi le to,da dokler se gremo PCT (ki bi ga po hitrem postopku spremenil/dopolnil), bi bilo testiranje zastonj. Cepljenje (ki je zastonj ) ni obvezno in kdor se ne želi cepiti ,bi moral imeti zastonj alternativo.

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Recimo, da je metodologija slaba (za vsakega umrlega se ne dela obdukcija, ker ni dovolj patologov in sredstev), rezultati so zato zavajajoči, s čimer se lahko strinjam. Kakšno alternativo ponujate razen kritike?

Analizo umrlih z(aradi) virusi ,ki se prenašajo kapljično ali aerogeno ? Seštevek vseh umrlih z(aradi) gripo pljučnico, covidom (ipd) in ga primerjati z 10letnim povprečjem ? Imam občutek,da bi bilo zanimivo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Recimo, da je metodologija slaba (za vsakega umrlega se ne dela obdukcija, ker ni dovolj patologov in sredstev), rezultati so zato zavajajoči, s čimer se lahko strinjam. Kakšno alternativo ponujate razen kritike?

Emmm, kot prvo jaz v tej državi ne odločam, kot drugo me bodo glih poslušali. Glede alternativ, sem jih pa vsaj v tej temi napisal že toliko, da kdor je bral moje prispevke pozna vsa moja razmišljanja in predloge, kako bi sam vodil zadevo, če bi imel moč odločanja. Sigurno pa ne na tak način, kjer se je iskalo čim več preminulih na katere se je kazalo s prstom in njihove smrti izkoriščalo za lockdowne, desocializacijo ljudi, uničevanje gospodarstva, razdvajanje naroda. Oziroma po domače jebanja.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če kdo malce spremlja zadeve, ki se dogajajo v Avstraliji, mu je hitro jasno, da zadeva res ni več zdravstven problem.

 

Sem malce preletel twitter kanal:

https://twitter.com/AustraliaHas

 

Noro. Avstralci so malce pred nami glede vseh zadev, ampak kaj kmalu bo to tudi pri nas lahko. Uživajmo dokler lahko.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako še vedno ogromno folka pri nas ni jasno kam to pelje. Eni pa so še vedno prepričani, da gre za zdravstveni problem. Sicer pa je današnja Tarča povedala marsikaj. Ko poslušaš kdo ima škarje in platno v rokah je očitno samo še vprašanje časa, kdaj bomo imel Avstralijo tukaj.

 

Pa kje so zdaj tisti močni in ponosni avstrali tipa Crocodil Dundee? Kako dovolijo, da jim oblast to počne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

Ne vem kako še vedno ogromno folka pri nas ni jasno kam to pelje. Eni pa so še vedno prepričani, da gre za zdravstveni problem. Sicer pa je današnja Tarča povedala marsikaj. Ko poslušaš kdo ima škarje in platno v rokah je očitno samo še vprašanje časa, kdaj bomo imel Avstralijo tukaj.

 

Pa kje so zdaj tisti močni in ponosni avstrali tipa Crocodil Dundee? Kako dovolijo, da jim oblast to počne?

Ja res je pri tarči bilo marsikaj slišat,danes in tudi zadnjič! Pa mi zadnjič nisi dal prav,da Erika ni podkupljena,ko je zadnjič govorila kar ti ni pasalo!

Upam,da bodo kmalu volitve in 'tapravi' na oblasti pa upam,da bo takrat še virus čeprav dvomim,da še bo pa ,da potem vidmo,kako se rešuje kriza.....😊

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.